Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Napi kis meglepetések, avagy milyen jó dolog történt ma veled? fórum

Napi kis meglepetések, avagy milyen jó dolog történt ma veled? (beszélgetős fórum)

2012. nov. 25. 08:30
felébredtem
2010. okt. 15. 16:56
Sütött a nap:-))
2010. júl. 29. 23:46
Végre találkoztam ismét azzal a férfival aki ritkán de boldoggá teszi egy-egy délutánom...:D
2010. júl. 29. 22:33
Átölelte a kis puha kezével a nyakam és azt mondta, hogy szeretlek MAMA!
2010. júl. 29. 22:15
Megtanítottam a kisfiamat "piszézni" az orrunkkal, és gurgulázva nevetett...:) (mi meg a párommal potyogó könnyekkel, annyira édes volt)
2010. júl. 29. 22:02

Ma van a névnapom,és a férjemtől kaptam egy csokor virágot.Nagyon szép:)

Ja,és olyan emberek köszöntöttek fel akire nem is számítottam,és ez jól esett.

Tehát nekem jó napom volt:)

2010. júl. 29. 21:38
Én ma megtaláltam azegyik régikedvenc zenémet és kiolvastam egy nagyon jó könyvet:)
2010. júl. 29. 21:37

Ma nem volt túl jó kedvem, igy nem nagyon beszélgettem a kollégáimmal. Nem jellemző rám sem a rosszkedv, sem a csendesség.

Éééés a kollégáimnak hiányoztam:) Többszőr megkérdezték minden rendben van e és, hogy miért nem beszélgetek:)és megpróbáltak felviditani:))) Aranyosak voltak:)

2010. júl. 29. 21:37
kinyílott a sárga rózsám..
2010. júl. 29. 21:33

Az élet nehéz.-Sokszor mondja mindenki...És igaz is,h nem könnyű, és sokszor hajlamosak vagyunk csak a rosszat látni.Márpedig minden rosszban van valami jó. A rossz dolgokat nehéz ellensúlyozni, de nem lehetetlen.Mégpedig ezt úgy tudjuk megtenni, ha észrevesszük a jót. Ez nem feltétlenül azt jelenti, h ránk szakad a bank, vagy akármi, ami nagy örömet tudna okozni sokmindenkinek (persze ez csak egy primitív példa), hanem a kis apró dolgokat is vegyük észre. Mivel aki a kicsit nem becsüli, az a nagyot nem érdem li:)

Szóval?:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook