Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nagyon igazságtalan történet volt. Még mindig felkavar, ha... fórum

Nagyon igazságtalan történet volt. Még mindig felkavar, ha... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

5. Napsugár8 (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 11. 13:39

Nem történt semmi más, mint próbára tett az élet, hogy tanultál-e a múlt eseményeiből. Ezek szerint átmentél a vizsgán! Magasabb osztályba léphetsz.

Az egész élet nem más, mint tanulások folyamata. Egyik feladat (én nem akadály, büntetés, hasonlók!!) jön a másik után. Ha valamit elrontunk, ismét megkapjuk, (más emberekkel, más környezetben, de a szitu dettó) és lehetőséget kapunk arra, hogy megtanuljuk helyesen kezelni... Tapasztalatok, bölcsességek egész sorát gyűjtjük össze ezek során életünk végére. Hogy mit is kezdjünk ezekkel a tapasztalatokkal? Adjuk át az utánunk jövő generációnak. Mondjuk, meséljük el nekik. Hogy megfogadják, vagy elengedik a fülük mellett? Az ő dolguk. :))

2022. jún. 11. 00:42

Köszönöm mindketttöknek a hozzászólásokat!


Ez már egy már majdnem egy éves történet, amikor történt, megéltem, nagyon intenzíven.


Azóta viszont telt az idő, és az élet ment tovább. Nem is gondoltam rá a mindennapokban, de most, hogy felbukkant belőle valami, megint dühös lettem. Igazából véletlen lehetőség adódott rá, hogy ezt a felbukkanó és idegesítő dolgot kerüljem a jövőben. És némi gondolkodás után éltem vele.


Ennyi kb.

3. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 10. 07:35
Én is azt mondom, ne süllyeszd el a mélybe. Most kell a vele kapcsolatos érzelmeiddel szembenézni, most "konstatáld", hogy ezt kaptad az élettől, és most!! szűrd le a történetből a megfelelő tapasztalatot, tanulságot. És főleg: most!! sírd el a hozzá kapcsolódó könnyeidet. Ha ezen az úton hajlandó vagy végigmenni, hajlandó vagy felvállalni és megélni ennek minden fájdalmát, lelked felszabadul, és megkönnyebbülsz. Érezni fogod, hogy jelentős tapasztalattal lettél gazdagabb, és a történetből ezek után már csak a szép emlékek maradnak. Tedd meg! Szabadítsd fel magad.
2022. jún. 10. 07:12
Néha produkál az élet bizony igazságtalan sztorikat az életünkbe. Amikor is értetlenül állunk a dolgok előtt hogy miért is történt ez velem miért is kaptam én ezt a sorstól... vagy pedig egy másik embertől. Nekem is van ilyen történetem. Évekig szerettem bolondulàsig olyan embert aki nem tudta mit akar,kit akar....folyton atvàgott mellékvàgànyokon járt... nem becsülte a szerelmemet. Időbe tellett amíg rájöttem,hogy akiért meghaltam volna csak saját magát szerette....és még a mai napig szeretem Elsüllyeszteni? Ez... olyan mintha saját érzelmeiddel,vagy magaddal hadakoznàl. Van értelme? Szerintem nincs... Az érzéseket nem lehet elnyomni ha valódiak.... Hanem szembe kell velük nézni és fel kell őket vállalni. Legyen az gyűlölet, hála, harag ,vagy szeretet...de kívánom neked sikerüljön az a süllyesztés és legyen boldog életed. Rengeteg igaz szeretetben!❤️

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook