Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nagyon félek. Tegnap kórházba került a kutyám, egy héten... fórum

Nagyon félek. Tegnap kórházba került a kutyám, egy héten... (beszélgetős fórum)

Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2 3
6. pteri (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 8. 09:19
Megértem. Nàlunk is a kutya csalàdtag. Volt, hogy meghalt. Itt alszik 2 a kertben, a viràgok alatt, épp most emlegettük őket. De mi nem tudnànk kutya nélkül élni.Mindig csak kerül ide 2, mert nélkülük élettelen a kert. A legújabbat is a kislànyom könyörgésére fogadtuk be. Egy kidobott kis korcs volt, csúnya kis valami. De az a hàla és szeretet, amit ad, kikényszeritette, hogy én is megszeressem. Remélem neked még sokàig marad a régi kis tàrsad melletted.
2022. máj. 8. 09:17
Kívánom, hogy mielőbb gyógyuljon meg! De ha az van megírva neki, hogy nem éli túl, akkor minél kevesebbet szenvedjen, ne fájjon neki sokáig. Sajnálom.
2022. máj. 8. 09:04
Kívánom, hogy gyógyuljon meg! 🍀🙏
3. Alessandro (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 8. 08:56
Megértelek. Én is így voltam ezzel.
2022. máj. 8. 08:35
Remélem meggyógyul a kutya. Én is így voltam a 14 éves cicámmal, akit el kellett altatni. Azt mondtam sosem tudok más cicát szeretni.Ott maradt a testvére. Őt is szerettem, de a Cilut sosem felejtem el, ma is hiányzik. De hálás vagyok a másik cicáért is, mert nagyon rossz lenne nélküle. Megszeretünk egy állatot, sajnos rövid az életük. De annyi szépet tudnak adni!
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook