Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Állami kézbe került kórházban hogyan történik az útiköltség térítés? Mi után térítenek bérlet, jegy, számla? fórum

Állami kézbe került kórházban hogyan történik az útiköltség térítés? Mi után térítenek bérlet, jegy, számla? (tudásbázis kérdés)

4. sumon (válaszként erre: 3. - Serry)
2012. máj. 4. 11:16
Elméletileg igen.De azzal szembesültem május 2.-án,hogy az áprilisi buszjegyeim árát nem tudják,hogy mikor fogják ki fogják-e fizetni egyáltalán.Azt mondták,hogy ezután csak bérletet és km pénzt fizetnek majd.Én 40 km-ről járok dolgozni de nem minden nap,hétvégén és ünnepnap csak vonattal tudok közlekedni.Nekem így nagyon nem érné meg bérletet vennem.A törvényben viszont az áll,hogy a jegyet is ki kell fizetniük.Most kb 20.000ft-om lóg a levegőben és eddigi napjaim utazásait is saját zsebből fizettem.Ezért érdeklődnék,hogy ez más állami kórházban hogyan működik.
2012. máj. 4. 10:51
Ugyanúgy kéne mint eddig,mert a közalkalmazotti törvény rátok továbbra is vonatkozik. Maradtatok közszolgák nem?
2012. máj. 4. 10:34

Állami kézbe került kórházban hogyan történik az útiköltség térítés? Mi után térítenek bérlet, jegy, számla?


Mi most kerültünk állami kézbe és állítólag csak bérletet és km pénzt fognak fizetni. Én busszal és vonattal is járok, jegyet veszek eddig ezek után térítették a 86%-ot. A bérlet sokkal drágább lenne és csak az egyik tömegközlekedési eszközre vehetem igénybe. A törvény előírja a jegy árának a térítését is. Ezt önkéntesen megváltoztathatják?

2012. máj. 4. 10:34
Állami kézbe került kórházban hogyan történik az útiköltség térítés? Mi után térítenek bérlet, jegy, számla? Mi most kerültünk állami kézbe

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook