Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nagy szerelem....volt.... fórum

Nagy szerelem....volt.... (beszélgetős fórum)


2009. júl. 31. 09:11

Mindenkinek köszönöm a hozzászólásokat!


Nos,lehet benne valami..csak akkor nem kellett volna ennyi időn keresztül hülyíteni!Akkor miért várt meg?Miért nem mondta rögtön 2-3 napra rá,miután megérkeztem?

Most már megtanultam,hogy a nagy szavak nem érnek semmit..Attól félek,hogy többé nem lesz bizodalmam senkiben,félve a csalódástól!

14. Gligi
2009. júl. 31. 06:18
A szexuális vonzalom és a szerelem két különböző dolog. Az a legjobb az életben amikor ez egyszerre következik be :-)))) Lehet, hogy erre akkor döbbent rá a párod mikor külön voltatok. Ne keseredj el nem töltöttetek együtt olyan hosszú időt, hogy sokat veszíts! Fel a fejjel valahol, valaki csak rád vár igaz szerelemmel :-)
13. 2ac81d25f5 (válaszként erre: 11. - 1093d2bd36)
2009. júl. 30. 15:26
szerintem csak te voltál szerelmes, a srácnál max. fellángolás volt.
12. 2ac81d25f5 (válaszként erre: 9. - Féknyom)
2009. júl. 30. 15:24
pontosan.
2009. júl. 30. 14:50

Néhány adalék:fiatalabb tőlem egy pár évvel,viszont (idáig azt hittem)komoly gondolodású.A másik,hogy nagy a haveri köre,és amig nem voltam itthon velük volt,de állitja ,nem csalt meg.

A szerelmünk úgy indult,ahogy a nagykönyvben meg van irva!Már az első randin nagyon szimpatikusak voltunk egymásnak,és utána még a kiutazásomig volt másfél hónap.Őrülten szerelmesek lettünk.

2009. júl. 30. 14:46
Tudjátok mi a furcsa?Hogy végig a másfél hónap alatt olyan leveleket irtunk egymásnak,msneztünk,hogy nem lehet elhinni,hogy ez történt.Nagyon vágytunk egymásra,és nagyon vártuk,hogy újra találkozzunk.Hazaértem,azt mondta jó volt 2 napig,és utána hiába töltöttünk együtt még napokat,jelzem a szüleinek is bemutatott,nem érez úgy.Teljesen úgy tűnt,hogy minden rendben van.Csak hát a női megérzés..éreztem hogy valami bántja,és kibökte.Hogy teljesen össze van zavarodva,maga sem tudja hogy érez,végtelenül szeret,de nem érzi a szerelmet.
9. féknyom (válaszként erre: 1. - 1093d2bd36)
2009. júl. 30. 14:45

Szia!

Szerintem nem létezhet. Aki valóban fülig szerelmes, az számolja a napokat, órákat stb, hogy mikor láthat, aztán a nyakadba ugrik.

8. hotdog68 (válaszként erre: 1. - 1093d2bd36)
2009. júl. 30. 14:40
adj neki időt. Van rá történetem, de most nem érek rá. holnap írok még. szeretsd addig ahogy eddig.
7. Marjann (válaszként erre: 2. - Alliteracio)
2009. júl. 30. 14:39
Egyet értek.
6. Christine1979 (válaszként erre: 1. - 1093d2bd36)
2009. júl. 30. 14:38

Szija,



nem lehet az, hogy részéről ez inkább csak fellángolás volt? Mert ha igazán szerelmes lett volna, szerintem ez a pár hét nem számított volna, úgymond, és megvárt volna, ugyan azokkal az érzésekkel, mint amik akkor éltek benne, amikor elmentél...

5. Maggie047 (válaszként erre: 1. - 1093d2bd36)
2009. júl. 30. 14:38
Szia! Hány hétre mentél? Ismerőseim is nemrég mentek szét ilyen miatt, de ők kb. 8hónapnyi távollét után. Srác kiment külföldre dolgozni, a csaj meg készült utána, de jött közbe pár dolog neki, a srác meg kiszeretett belőle. Milyen hosszú volt a kapcsolatotok?
4. 2988d6a406 (válaszként erre: 1. - 1093d2bd36)
2009. júl. 30. 14:37
Sajnos, csak elvileg volt szerelmes, és nem gyakorlatilag.Sztem jobb így, bár nem tudni, Te mennyire voltál oda érte és fáj e? Amúgy sem tudnál mit teeni, ha ő nem akarta a kapcsolatot tovább. Sajnos!
2009. júl. 30. 14:37
Fájdalmasan és nehezen tudod elengedni?
2009. júl. 30. 14:35

Biztos, hogy "fülig szerelem" volt ez a részéről????

Mert az IGAZÁN szerelmes ember nem képes "csak úgy" búcsút inteni!! Akármennyi hét külön tartózkodás után sem!! Sőt!

Ismered a dalt?

"A távollét olyan, mint a szél. A kis tüzeket kioltja, a nagyokat fellobbantja, A NAGYOKAT FELLOBBANTJA!"

2009. júl. 30. 14:31

Hmmmm...létezhet,hogy egy (elvileg)fülig szerelmes férfi néhány hét távollét (külföldi út)után azzal fogad,hogy nem érzi azt a tüzet,mint amikor elmentem?Kell-e időt adni a másiknak,főleg,ha bizonytalan,érdemes-e újra megpróbálni?

A kapcsolat nem hosszú ideje tartott,de nagy szerelemnek indult,és megvárt,mig hazaérek.Utána jelentette be,hogy nem ugyanazt érzi,mint volt,igy közös megegyezéssel pár napja szétváltak útjaink.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook