Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nagy női has!! fórum

Nagy női has!! (beszélgetős fórum)


1 2 3
31. tulipánkert4 (válaszként erre: 22. - C1e9612cd3)
2011. máj. 30. 22:50

De, én úgy érzem jól magam, hogy eltakarom a felesleget. Szoknyát fel sem merek venni, alig van ruha, amit magamra veszek.


Akik viszont ilyen testtel mint pl az enyém is, felvesznek bármit, Ők így érzik jól magukat. És mivel jól érzik magukat sugároznak. Míg pl. én a 10 kg. feleslegemmel alig merek felvenni egy térdnadrágot is. (több volt, de teszek ellene)


Ők viszont élvezik az életet, még ilyen testtel is. És, ha jól érzik magukat, akkor a külvilág véleménye nem számít.


És mennyivel jobb nekik, hogy tojnak mások véleményére, boldogok, azt vesznek fel, amit akarnak. Míg én takargatok mindent és ha ruhát veszek (pont ezért utálok vásárolni) alig találok olyat ami nekem megfelelne, ami jól takar. Mert persze, ami takar az kicsit sem csinos.

2011. máj. 30. 22:45
A múlt héten az iskolában az egyik kislányon (2. osztályos) fehér sztreccsnadrág volt rajta, alatta csipkés tangabugyi. Pici fehér topp, hasa, dereka ki, és olyan vékony, hogy átlátszott a kicsi, világos mellbimbója.
2011. máj. 30. 22:42

mielött mindenkit kritizálnánk gondoljuk csak végig mi a mai divat mit mutogatnak mindenhol bevásárló központok tv internet mit lát a mai fiatalság azt,hogy ez a trendi és nem azt nézik, hogy jól áll e nekik hanem,hogy ez a menő na és mondjuk kinek milyenek a szülei azt se feledjük, a kezét törném annak a nőnek aki a 10en éves lányának csípő kabátot vesz mert ez a divat aztán mikor a lány 20-on évesen nem esik teherbe mert mindene agyonfázott akkor meg csak pilláznak ugye ezt is végig kell gondolni :)

na persze lehet hogy az én felfogásom régi módi egyébként meg mindenki nézzen szembe saját maga valójával

nekem is volt mindíg hasam általában megpróbáltam eltakarni nem mindíg sikerült most hogy már van egy gyerekem és ennek köszönhetően a hasam szörnyen néz ki meg sem nézem azokat a felsőket amiket korábben nem is érezném jól magam bennük:)

persze strandra járok és nem érdekel ki mit mond van nálam csúnyább nő is a világon:)

28. a14deb9047 (válaszként erre: 26. - C1e9612cd3)
2011. máj. 30. 22:42
Inkább a nők várják el önmaguktól, vagy másoktól, hogy olyanok legyenek, mint Naomi és a hasonló felkapott alkatok.
27. Shila
2011. máj. 30. 22:41

Ez a forum beteg!

Mar ne is haragudjatok,de ez most komolyan beszedtema? Minek kell masokat fikazni? Mindenkinek megvan a velemenye,de ezt minek csinalni?

26. c1e9612cd3 (válaszként erre: 25. - A14deb9047)
2011. máj. 30. 22:38
páromnak van pocikája, de nem az a nagy, lógó, lötyögő, hanem szép, formás :) én imádom. Tény, h a pasiknak egy idő után durvább hasuk lesz, mint a nőknek akár több szülés után. Bírom, h tőlünk elvárják a lapos hasat, meg, h kinézzünk vhogy még sok évi együttlét, gyerekek, stb. mellett is, de ők aztán el tudnak tunyulni rendesen.....
2011. máj. 30. 22:35

És a pasik nagy hasa???

Na, az tényleg nagy tud lenni, amikor egészen lecsúszik majdnem az egész...

De igyekszem senkiről sem alkotni véleményt.

Ez legtöbbször szubjektív.

És semmi értelme.

2011. máj. 30. 22:31
Nekem van hasam, de attól még szeretek rövid vagy feszülős ruhákban járni, mert tetszenek és jól tudom érezni bennük magamat. Ez csak attól függ, hogy tényleg kéynelmesen tudod e viselni.
23. 00f5915a1b (válaszként erre: 21. - A14deb9047)
2011. máj. 30. 22:27
Ez egy számomra nagyon ellenszenves kis monológ volt. Mert szerinted csak a kövérek tudnak jóízűen nevetni? Hidd el, láttam én már full depressziós kövér nőt is, ahogy végtelenül jókedvű soványat is. Ez egy butaság, amit te itt fejtegettél....
22. c1e9612cd3 (válaszként erre: 17. - Tulipánkert4)
2011. máj. 30. 22:26

látod! cEz a lényeg, h Te próbálsz előnyösen öltözködni!

Itt nem a molettekről van szó (én is az vagyok inkább, és az a +10 kg nálam is megvan), és nem arról, h utáljuk a moletteket, stb! Hanme arról, h sokan úgy öltözködnek, mintha 20 kg-osak lennének, és már inkább taszító a megjelenésük, mint kellemes látvány!

Igen, egy molett nő is tud nagyon is szexi lenni! Csakhogy, akit a ducisága ellenére is annak tartanak, az szépen is öltözködik! És mi most ezt a tárgykört vitatjuk meg! Mégegyzser hangsúlyozom: az öltözködés a téma, nem a feles kilók!

2011. máj. 30. 22:25
Hallott már valaki kövér nőket beszélgetni? El se lehet képzelni bármi más látványosságot, amelyből így áradna az egészséges vidámság. Senki se tud úgy nevetni, mint ahogy két kövér nő nevet. És utoljára se tud úgy nevetni, mert ők ketten sohasem hagyják abba. Ha kettőnél több kövér nő beszélget, az ember arra gondol, hogy a jó egészség titka a testek tömegében és sűrűségében rejlik. Még az is megfordul az ember fejében, hogy nem zsír, hanem törökméz szorongatja a szívüket. Mindig az az érzésem, hogy harminc évvel fiatalabbak a koruknál, és vigyázniuk kell, nehogy a föld vonzóereje hirtelen elengedje őket. Ez volna netán a gömbök metafizikája?
20. tulipánkert4 (válaszként erre: 19. - 00f5915a1b)
2011. máj. 30. 22:24

Nekem is mindenben látszik, és zavar.


Csak én nem tudom olyan méltósággal viselni mint Te. Elnézem a fényképeidet, szeretnék én ilyen lenni. (mondjuk a ciciket is kérném) Pedig nem vagyok kövér, 67 kg. vagyok most, és 158 cm. Molett, csak nem ott ahol én szeretném.

19. 00f5915a1b (válaszként erre: 18. - A14deb9047)
2011. máj. 30. 22:19
Ez nem igaz. Nekem szinte mindenben látszik sajnos a hasam, pedig mondom, nem akarom mutogatni. Lepedőben meg nem játhatok.
2011. máj. 30. 22:17

Halásznadrágban és félcombig érő enyhén karcsúsított blúzban nem látszana ki semmi.

Kinek mije van, azt mutogatja.

17. tulipánkert4 (válaszként erre: 13. - C1e9612cd3)
2011. máj. 30. 22:17

Csak pont az a valaki nem tehet arról, hogy oda hízik.


Van aki ezt a 10 kg-ot felszedi a cicijére, fenekére, combjaira, amit minden férfi vonzónak talál, de van olyan szerencsétlen (mint én is), aki a hasára, derekára. Az ássa el magát?


Ez genetika. Ha 30 kg-ot hízok a cicim akkor sem fog látszani. viszont lesz nagy hasam, fenekem.


Nem, nem veszek fel ilyen ruhákat, sőt takarom magam, ahogy csak lehet, de azért bánt, ahogy a molettebb nőkről beszéltek.


Én pl. látok olyan nőket az utcán, akik feszesebb ruhában olyan fénnyel maguk körül járnak, hogy az mindenkinek tetszik. Több felesleg van rajtuk mint 10 kg., de olyan kisugárzásuk van, olyan méltósággal járnak a testükben, feszes ruhában, hogy én irigylem őket.

16. 862fbf740c (válaszként erre: 7. - 00f5915a1b)
2011. máj. 30. 22:16
Van, akinek mindenhogy látszik a hasa, mert mondjuk olyan nagy, vagy fura az alkata. De ha próbál előnyösen öltözni és nem szándékosan teszi ki a kirakatba, csak hát mégis ilyen, az szerintem megint egy másik tészta.
15. 862fbf740c (válaszként erre: 11. - C1e9612cd3)
2011. máj. 30. 22:15
A kis kapaszkodó egy dolog, de láttam én már olyat is, hogy a nőnek konkrétan már lógott a hasa, akkora volt, és kilógott a póló alól.... csodás látvány.
14. b75ccda118 (válaszként erre: 13. - C1e9612cd3)
2011. máj. 30. 22:13
Az biztos.:-))))
13. c1e9612cd3 (válaszként erre: 6. - B75ccda118)
2011. máj. 30. 22:11
így van! Csak az nem mindegy, h hogyan oszlik el az emberen az a 10 kg felesleg! Mert ha vki főként hasra/ derékra hízik, akkor nme szép látvány, ha kiteszi a puttonyát.
12. badonyimariaeva (válaszként erre: 1. - 862fbf740c)
2011. máj. 30. 22:10
Egyet értek!
2011. máj. 30. 22:09
sztem sem ízléses, ugyan nekem is van. Engem is zavar, de világ életemben (a sportoló multam ellenére is!) pocakos voltam, így sok esélyt nem látok rá, h valaha sikerülne lapos hasra szert tennem.... Viszont, engem határozottan kövérítenek a bő felsők. A leg gusztustalanabbnak én is azt látom, amikor vki felvesz 1-2 számmal kissebb nadrágot, amiből oldalt buggyan ki a "szerelmi kapaszkodó", és erre még egy jó kis sztreccs póló, ami szintén nme a mérete...... Hát..... inkább taszító, mint vonzó.
10. tulipánkert4 (válaszként erre: 4. - B75ccda118)
2011. máj. 30. 22:08

Most őszintén, nem jobb nekik. Ők jól érzik így magukat, boldogok, és villognak. Mi meg 10 kg. plusztól szarul érezzük magunkat, és takargatjuk a felesleget.



Nem jobb nekik? Ők legalább jól érzik magukat.

9. szakalyadri (válaszként erre: 2. - Timmy0520)
2011. máj. 30. 22:07

Egyetértek.

Én sem értem hova tűnt némelyekből az önkritika.

Sokan mintha nem is néznének tükörbe mielőtt elindulnak otthonról.Derék elszorítva,a has meg a csípő kibuggyanik.Enyhén groteszk!

2011. máj. 30. 22:07

Akinek nem tetszik, ne nézzen oda. Mindenki úgy öltözik, ahogy akar. Nem török senki felett pálcát.

Igaz, van aki úgy "öltözik fel", hogy alig van rajta ruhadarab... Ez meg az egyén "izlése", minden átlátszik, szűk. Tenyérni textíliák méretre szabva.

2011. máj. 30. 22:07
Van, aki nem tud máshogy öltözni. Én pl. soha nem veszek nagyon rövid és feszülős cuccot magamnak, de a hasam mégis minden ruhában látszik. Kevésszer találok magamra olyan felsőt, ami ne feszülne rá a hasamra, pedig soha nem ez a célom. sőt.
2011. máj. 30. 22:06
Bár nekem a pálcikák sem tetszenek!!!Akkor inkább legyen 10 kiló fölösleg.
2011. máj. 30. 22:06
egyetértek, kivéve a terhes pocit. Én a 8. hónapban vagyok, ki nem tenném semmi pénzért, de nem is lógó sátorponyvában járok, büszke vagyok a gömbömre a feszülősebb típusú kismama-felsőben :)
2011. máj. 30. 22:05
Nekem is van hasam...de én is elámulok az ilyen emberkéken...de ha nekik jó, akkor tegyék csak.Én biztos hogy soha nem fogok ilyen felsőkbe járni!!!ááááá!!!Kizárt!Önkritika az nulla az ilyen nőkben, csak önbizalom túltengésük van.:-)))De néha irigylem őket az önbizalmuk miatt.
3. tulipánkert4 (válaszként erre: 1. - 862fbf740c)
2011. máj. 30. 22:05

Ízlések és pofonok. Van aki ezt szereti.


Nekem is van, nem túl nagy, engem zavar, és takarom, a férjem viszont szereti.


Most fogyókúrázom, Ő támogat, csak azt kérte a hasamat, fenekemet ne adjam le.


De mondom engem zavar a 10 kg. plusszom, és küzdök ellene, és úgy látszik sikeresen......

2. Timmy0520 (válaszként erre: 1. - 862fbf740c)
2011. máj. 30. 22:04
Nem az. Én sem tudok azonosulni az effajta ízléssel. Különösen gáz, amikor szűk csípő nadrágot vesznek és oldalt buggyan a hájuk.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook