Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nagy mellekre szép melltartót miért nem gyártanak? fórum

Nagy mellekre szép melltartót miért nem gyártanak? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2011. dec. 21. 14:00
Pontosan ezért akartam olyan melltartóboltot nyitni, ahol nagy méretben vannak szép darabok. Angliában van a legjobb erre specializált bolt.
10. f5848578d5 (válaszként erre: 1. - Dcd32040b0)
2011. dec. 21. 13:53
Írtam privit, pár linkkel. Nem mindegyik olcsó, de hátha találsz olyat ami tetszik.
2011. dec. 21. 13:50

Nekem is igen nagy kell 95/d én mindig triumph-ot vagy a sariana-t veszek vettem már színeseket is nagy jól néznek ki.

Az igaz ,hogy 9-10 ezer ft körül vannak de azok melltartók.

8. sorceress87 (válaszként erre: 7. - GabCSIGAbcsi)
2011. dec. 21. 13:45
Én is triumph-ot szoktam venni, csak nem tudtam, ki szabad-e írni.:) Így van, ezeket évekig strapálni lehet! :))
2011. dec. 21. 13:39
A Triumph-nak nagyon szép melltartói vannak, akár F vagy G kosárig! Sajnos ekkora kosárral csak ilyen helyeken lehet és érdemes melltartót venni! Érdemes befektetni azt a nem kevés pénzt a dologba, mert ezek évekig melltartók maradnak!!! :)
6. c3f39fd03b (válaszként erre: 1. - Dcd32040b0)
2011. dec. 21. 13:36
Ezzel akarják kárpótolni a kismellűeket.:-)
2011. dec. 21. 13:36
én a triumph-ot vagy a sariana-t is ajánlanám... drágább de minőségi és szép!
2011. dec. 21. 13:35
Ez engem is érdekelne!!!
2011. dec. 21. 13:35
Nekem is az a problémám, hogy nagy mellekre nehezen lehet szép melltartót találni, ami szép és normálisan tart, az meg iszonyú drága, én 8-9ezer ft-okért szoktam venni, ezért kevés is van, de azok legalább szépek és nagyon tartósak is. Csak hát az ember szeretne némi változatosságot is...
2011. dec. 21. 13:33

Ajánlom az angol turikat. Én nem egy F-es, G-s kosarú melltartót vettem már ott, ráadásul nagyon szépeket! Ha esetleg szegedi volnál, konkrétan tudnék is ajánlani nagyon jó turit.

Sajnos le kell mondani a bolti felhozatalról, felejtsd is el minél hamarabb.

Esetleg az Ulla popken lehet még nyerő,ha rászánsz egy melltartóra tizenezret.

De turiban ezért az árért tíz darabot vehetsz.

2011. dec. 21. 13:31

Vásárolni voltam. Gyermekem születése után a mellméretem 85C-ről 90E-re nőtt. Ugyanolyan formás, ugyanolyan feszes, de nagyobb lett. Sajnos...

Ugyanis ebben a méretben hétköznapi üzletben nem lehet tetszetős darabot találni.

Persze, van választék, vastag, ormótlan pánttal, fakó, bolyhosodó anyagból, esetleg merevítő nélkül. De! Én nem vagyok még nagyi korosztály, és vágyom a szépre! Miért nem lehet a nagy, szép cicikre nagy, szép melltartót vásárolni? Finom anyagra vágyom, közepes vastagságú, díszes pánttal, elől szép, kapcsos kivitelben (vagy hátul szép, keskeny felépítésben) és hátul ne egy ormótlan 10cm-es rongydarab feszüljön, ott is legyen nőies. Olyan nehéz lenne a gyártóknak ránk is odafigyelni?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook