Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mutasd magad fórum

Mutasd magad (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Mutasd magad

1 2 3
2007. okt. 27. 10:24

Én tegnap próbáltam ey elég fura, talán értelmetlennek nevezhetem sőt gusztustalannak is mondható mind amellett , hogy értelme smmi nem volt,topicból kicsit humorosabb dolgot varázsolni. Hát, nem mondanám ,hogy pozitívan fgadták!

De látom a témád nem igazán keltett nagy érdeklődést,miért van ez? Azon a topicon ahol majdcsak nem vitázni lehet olyan sokan rögtön írunk. Sőt én egy felevetett témámon, szinte mármajd csak nem "hajba" kaptunk, pedig valóban nem jellemző rám, mégis sikerült az alvó oroszlánnak felébredni bennem is. Én próbáltam kérni, hogy váltsunk stílust, de képtelen volt a topicra író kedves ismeretlen elfogadni, hogy komolyan gondolom, csak a kőkemény harc éltete már a topicot!

Pedig NEKED NAGYON IGAZAD VAN , ABBAN AMIT IS TÉMÁNAK NYITOTTÁL EBBEN A TOPICBAN! Legyünk már rá vevők, hisz ki ha nem mi emberek. és főleg mi akik a HOXA-n segíteni,tapasztalatot cserélni, szórakozni szeretnénk. MIért jobb a furkálódás , érces megjegyzések, amiket érces hangú önvédelmek követnek. Sajnos lassan már én sem érzem magam kivételnek. Imádom a HOXA-t, de ha sok ilyen erős, és állandó főleg nem egyenes kritizálást fogok tapasztalni, és nem beszélgetést, vagy a figyelmem felhívását arra, hogy "te nézd talán most nem igazán.....Akkor lehet, hogy inkább csökkentem, vagy abbahagyom. Lassan Több vitahelyzet között érzem megam mint az elmúlt kb 10 évben. Kár ,hogy nem érdekli a HOXA-sokat a témád! TISZTELET A NAGY KIVÉTELEKNEK!

2007. okt. 16. 13:12
Ilyen gyönyörű és tartalmas dolgot, a mai világban, ahol olyan sok ember érdektelen mások iránt , sőt az önzőség uralkodik és a közöny el leginkább, már nagyon régen nem olvastam. Nagyon jól esett szivemnek -lelkemnek.!!!! Rohanok dolgozni,és pont ki akartam lépni amikor megjelent az új cikk és kíványcsi lettem. Nagyon köszönöm neked, remélem mások is fognak hasonlót írni. Kapkodnom kell, amit nem szeretek, de MEGÉRTE! MINDEN JÓT NEKED!!!!!!!!!
2007. szept. 14. 18:15
Az életben mindig szükség van kis bíztatásra, reményt sugalló szavakra. Úgy élj, mintha utolsó perced volna, hisz oly rövid az élet és nehéz. Tégy meg mindent, használd ki az idődet! Légy boldog és vidám -életed könnyebb lesz, meglásd.

Ugrás a teljes írásra: Mutasd magad
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook