Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Munka vagy szerelem? fórum

Munka vagy szerelem? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
2011. ápr. 7. 22:25

Szerintem beszéld meg vele!

De ha mondjuk én melóznék,és lenne egy szerelmem,és választanom kéne,akkor én a melót választanám,mert ahogy te is írtad melóval meg tudod alapozni a jövőd,de a szerelemből nem élsz meg!!!Persze a munkádat én sem pártolom!Bocsi!!!

2011. ápr. 7. 22:13
Ahelyett, hogy örültél volna, hogy kikerültél korábban...nem vagy magadnál.
19. 22342e0151 (válaszként erre: 13. - Lénababa2008)
2011. ápr. 7. 22:12
ujra beleugrottál a "buliba"-akkor meg az esélyed zéro.Te nem vagy észnél...
18. 22342e0151 (válaszként erre: 1. - Lénababa2008)
2011. ápr. 7. 22:09
Az meg, hogy nem te magad mondtad el, hanem a pasid jött rá a dolgokra-ez zárja a kapcsolatodat. Lesz még egy-két tali, de hogy záros határidőn belül vége lesz a storydnak:boritékolom.
2011. ápr. 7. 22:07

Bocs, csak a topiknyitódat olvastam, és arra reagáltam.


Korrigálom: pasi és a jelenlegi melód felejtős.

2011. ápr. 7. 22:07
Vak vezet világtalant :(
2011. ápr. 7. 22:06
Mindkettő:DD
14. cb82b220ce (válaszként erre: 13. - Lénababa2008)
2011. ápr. 7. 22:05
Ha te ezt minden erőfeszítés nélkül tudod csinálni akkor nem, hogy méltóságod nincs de lelked sem :-(
2011. ápr. 7. 22:02
Köszönöm, hogy aggódtok értem, de én ezt a munkát meg tudom csinálni minden erőfeszítés nélkül. Az meg hogy hogy számolok el magamban utánna az az én problémám. Ő tudta, hogy én régen csináltam ezt a melót egy ideig de abbahagytam. És attól kikészült, hogy megint elkezdtem. Ő is az éjszakában mozgott és hát nem egy angyal!!! :)
2011. ápr. 7. 22:00
Inkább elmennék kórházba betegápolónak, takarítónőnek, szociális otthonba ápolónak, de prostituálnak nem. Sok család keres házigondozót... Szállj ki mielőbb, hogy ne tedd tönkre még jobban az életedet, a jövődet, a lelkedet, a testedet. Gondolom, egyszer még szeretnél feleség és édesanya lenni. Tudsz-e majd őszintén a tükörbe, vagy a szeretteid szemébe nézni???? Másoknak hazudhatsz: önmagadnak soha! Mert te tudod az igazat! Vagy az életed a hazugság, a képmutatás, az öntagadás lesz. Így pedig hosszútávon békében élni magaddal és másokkal együtt lehetetlenség. Mert minden kiderül, és az évek lenyomatot hagynak a lelkeden.
11. a14deb9047 (válaszként erre: 1. - Lénababa2008)
2011. ápr. 7. 21:55

Két út lehetséges: abbahagyod és később hagy el;

abbahagyod és rövid időn belül hagy el, mert nem tud együttélni a gondolattal, illetve az elmúlt életeddel. És azzal a pénzzel nem alapozod meg a jövődet, hanem aláásod az életedet.

10. e2579acec2 (válaszként erre: 7. - 937a2a883a)
2011. ápr. 7. 21:52
Pontosan!
9. e2579acec2 (válaszként erre: 6. - Lénababa2008)
2011. ápr. 7. 21:52
Akkor szerintem hagyd abba ezt amit csinálsz, persze inkább magad miatt és válaszd őt, persze az már más kérdés, h ő ott hagyja e a családját miattad!
8. Lénababa2008 (válaszként erre: 5. - Micimaci87)
2011. ápr. 7. 21:51
Köszönöm!!!! :)
2011. ápr. 7. 21:50
Számíts rá,hogy kapsz majd hideget,meleget a téma minden részére nézve.Én röviden annyit írnék,hogy tökmindegy,hogy van e ennek a kapcsolatnak jövője vagy nincs,a lényeg,hogy ne legyél prosti!!!Ennyire nem lehet rossz a helyzet,mindent meg lehet oldani.Én egyetemre járok és mellette dolgozom,nehéz együtt a kettő,de inkább nem alszok és dolgozok éjjel-nappal kevesebb pénzért,minthogy valaha a testem áruljam.Ha belekezdesz,nehéz lesz kiszállni és egy csomó megaláztatás fog érni és tönkreteszed magad.
2011. ápr. 7. 21:49

Teljesen mindegy minek nevezzük, ez van és ezt csinálom, azért írtam le ilyen őszintén a problémám, hogy segítsetek, ne pedig leszoljatok.

Nem haragszom amúgy. Minden embernek más a meglátása erről.

2011. ápr. 7. 21:49
hát szerintem nem érte, hanem első sorban magadért, a saját magad tiszteletére lenne jó ezzel a melóval abbahagyni: ő nincs mit kérjen, amíg teljesen nem a tied és mással is megosztja életét, viszont vigyázz arra is, hogy ha otthon nem kapja meg a testi vágyak kielégítését, nahogy azt keress nálad, mert gondolom, hogy egy szép lány vagy!...amúgy én is e hónapban 24 leszek s szerintem, ha azt akarod, hogy valaki tiszteljen és te is tiszteld magad, akkor próbáld meg másként fenntartani magad!...Amúgy kíváncsi vagyok a fejleményekre, sok-sok erőt a döntéshez!
2011. ápr. 7. 21:46
Ne haragudj, de én ezt nem nevezném munkának...
2011. ápr. 7. 21:46
Te aztán bevállalós vagy...
2011. ápr. 7. 21:45
az a pasi tutira nem fogja elhagyni pont miattad a családját...hidd el!
2011. ápr. 7. 21:42

24 éves lány vagyok, a pasimmal aki 40 éves 8 hónapja vagyunk együtt. Őrületesen szerelmes vagyok belé minden tökéletes vele és tudom, hogy ő is nagyon szeret! Ő házas 22 éve és együtt él a feleségével. Ő állítása szerint nincs szex, mert olyan rossz a kapcsolat köztük. Lehet válni fognak. Én erotikus tánccal keresem a pénzem, most viszont váltottam. Prostituált lettem külföldön. Próbáltam titkolni, de megtudta. Ő azt mondta, hogy ha nem fejezem be rövid időn belül elhagy. Várom a véleményeket, hogy szerintetek a pénzt válasszam e amiből később megtudom alapozni a jövőm, vagy fejezzem be és vele maradjak?

Segítsetek!!! Előre is köszönöm.... Barbie

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook