Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Műfogsor csináltatás, hordás tapasztalatok fórum

Műfogsor csináltatás, hordás tapasztalatok (beszélgetős fórum)


14. liliom10 (válaszként erre: 11. - Pici 45)
2021. jún. 23. 17:13

Mivel csonthártyagyulladásod lett, muszáj antibiotikumot szedned !!! Ha már 5 napja kihúzták, lassan nem is érezhetnéd a helyét. Gondolom, nem ott rágsz !

Kérhetsz tőlük beutalót szájsebészetre, még az is lehet, hogy betört a gyökér. A Cataflamból max. 3X1-et lehet szedni, de az nem megoldás, hiszen bedagadt az arcod. Ha nem akarsz komolyabb bajt magadnak, hallgass rám !

Nem lett volna szabad másnap emelgetned ! Tudom, hogy muszáj volt, de az a foghúzás helyét nem érdekli.

13. Pici 45 (válaszként erre: 9. - Intro74)
2021. jún. 23. 16:26
Remélem nem lesz sokkal több,mert akkor nem tudom mit csinálok
12. Pici 45 (válaszként erre: 10. - Liliom10)
2021. jún. 23. 16:25
Nem öblögettem és ott hagytam a gézt.Igaz másnap dolgoztam és emelgettem is sokat.Élelmiszer bolt
11. Pici 45 (válaszként erre: 10. - Liliom10)
2021. jún. 23. 16:23
Pénteken.Voltam náluk tegnap,de semmit nem adtak rá.Szedjek rá 2x1cataflant,de sírni tudnék a fájdalomtól
10. liliom10 (válaszként erre: 6. - Pici 45)
2021. jún. 23. 13:43
Mikor húzták ki ezt a fogat, amelyik miatt bedagadt az arcod ? Ilyenkor antibiotikumot kell szedned !!! Nem elég a fájdalomcsillapító ! Az nem csökkenti a bacik számát. A vérdugó hogy esett ki ? Szoktak gézt tenni a foghúzás helyére, ott kell tartani fél óráig ! A sebet nem szabad öblögetni !
9. Intro74 (válaszként erre: 1. - Pici 45)
2021. jún. 23. 13:02

Szia.


Ajjaj, nem akarlak elkeseríteni, de én amikor 5 fogamat akartam pótoltatni, akkor 120ezer Ft árajánlatot kaptam, aztán most már 320ezer ft-nál járunk. Jó igaz, hogy közben kiderült, hogy más problémák is vannak a fogaimmal, így ezért is emelkedett meg az összeg ennyire. Meg gondolom minden fogászaton kissé mások a szokások.

2021. jún. 23. 11:28
Miért kell kihúznli a jó fogakat? Szépen lecsiszolja, és rak rá koronákat. Fogorvos ragasztja fel semmi baj sincs vele a továbbiakban.
2021. jún. 23. 11:21
Az érintetteknek itt érdemes visszaolvasni. Esetleg kérdezni is, mert többen figyelik a témát: [link]
2021. jún. 23. 10:41
Sajnos nagyon megszenvedem a húzás.3 óránként kell bevenni fájdalomcsillapítót.Azt mondta az orvos kiesett a vérdugó és kaptam egy bakteriális fertőzés,de semmi gyógyszert nem kaptam rá az arcom felvan dagadva a fájdalomcsillapitóktól meg már hányingerem van .Nem tudom mit tehetnék,hogy jobb legyen.Ráadásul így egy héttel elmosódott a következő foghúzás
5. vidéki3 (válaszként erre: 4. - Pici 45)
2021. jún. 18. 16:15

Igen részleges, felső. Középső 3 és bal hátul 1 saját.

Előzőre: Lehet nem kell annyit húzni, nekem is kevesebbet húzott mint amit elsőre megbeszéltünk.

Első próbánál fizettem a fogsor felét, második felét amikor kész lett. Ezen kívül semmit nem kellett fizetni.

4. Pici 45 (válaszként erre: 2. - Vidéki3)
2021. jún. 18. 15:35

Viszont az jó hír,hogy egy hét után tudtál enni vele mindent.

Részleges fogsorod van?

3. Pici 45 (válaszként erre: 2. - Vidéki3)
2021. jún. 18. 15:32

Igen ,az árajánlatot ők adták.Ki is fizettem mint előleget.

Amikor mondtam,hogy kifizetém előre egyben akkor mondta a hölgy aki az ügyfélszolgálati pultban volt,hogy nem tudja mennyi lesz ez attól függ mit mond az orvos.

Azért ijedtem meg kicsit,mert úgy kapargattam össze hónapok óta a rávalót,azt hittem az árajánlatban minden benne van és attól nem lesz több

2. vidéki3 (válaszként erre: 1. - Pici 45)
2021. jún. 18. 15:23

Szia!

Az árajánlatot nézve DD..l? Nem merem kiírni a nevét, nehogy reklámnak tűnjön :-)

Nem vertex fogsorom van, csak "mezei" :-) Utolsó foghúzás után kb. 2 hónapra lett kész. 2 fogat húztak egyszerre, az egyik beletört. 3 gyökerét egyenként vette ki az orvos, 6 hét múlva vettek mintát, 1 hét múlva próba. Úhabb 1 hét múlva kész lett volna, de a fogtechnikus javaslatára újabb mintavétel. 2 hét múlve lett kész , Kicsit "tört" hátul, 2x igazították. Most mondhatni tökéletes.

Csak az első röntgent, a foghúzásokat és a fogsort kellett fizetni. A próba/igazításért semmit. Ha mész legközelebb, biztos megmondják kell- e fizetni a rögzítésért.

1 hét után mindent ettem vele és azóta is. Na jó, néha kicsit pösze vagyok még :-D :-D

2021. jún. 18. 14:47

Sziasztok!


50 éves vagyok,borzasztó rosszak a fogaim sajnos évek óta.Albérletben laktam,neveltem fel a gyerekeimet egyszerűen nem telt rá.

Most sikerült annyit összegyüjtenni,hogy csináltassak legalább egy műfogsort és persze az elhatározás is megvan.

380 ezer ft-os árajánlatot kaptam mely tartalmazza 14 fog kihúzást és egy vertex részleges fogsor árát.

Ma voltam először kihúzotak 4 fogat.

Kérdésem az lenne aki csináltatott,hogy a rögzitésért külön kell majd fizetni vagy az már benne van az árajánlatban.Nem szeretnék meglepetéseket sajnos sokkal többet nem tudok kiadói.

Valamint arra is kíváncsi vagyok hogy néz ki ez a rögzítés vertex fogsor esetében,mert elvileg az nem fémmel van.

S hogy ki hogyan szokta meg,mennyi idő múlva és kb mennyi idő lehet foghúzások után mire elkészült.

Segítségeteket előre is köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook