Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Motivációs levélhez szeretnék segítséget kérni! fórum

Motivációs levélhez szeretnék segítséget kérni! (beszélgetős fórum)


5. 4b724ddbc4 (válaszként erre: 4. - Marjann)
2011. nov. 29. 22:57
Én is szeretnék egy e-mailt mert ilyen helyzetben vagyok. borosaneszter@gmail.com
4. Marjann (válaszként erre: 1. - Ageeca)
2011. nov. 29. 22:52

Szia!


Adj egy e-mailt átküldöm, amit én használtam, hátha jó...Van benne néhány hangzatos szófordulat. (én is összeollóztam).


M

3. Ageeca (válaszként erre: 2. - Hné80)
2011. nov. 29. 22:36

Eléggé szellős és átlátható!

Köszönöm!!!!!!!!

2011. nov. 29. 22:33

Motivációs levél minta


Tesk Tamás

1234 Budapest, Rigó utca 1.

Tel: 06/20 1234567

E-mail: tesk.tamas@freemail.huEzt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse.


TESK Kft.

1118, Budapest, Thaly Kálmán u. 39.



Tisztelt Hölgyem/Uram!


Ezúton szeretnék jelentkezni az Önök cégénél meghirdetett _________________ pozícióra.


2000-2005 között a Corvinus Egyetem hallgatója voltam, amit a Társadalomtudományi kar Szociálpolitika szakán végeztem el. Tanulmányaimnak és érdeklődési körömnek köszönhetően az üzleti élet több területére van rálátásom, akár informatikai, gazdasági, közgazdasági vagy szociális kérdés legyen az.


Tavaly, 2005-ben egy személyzeti tanácsadó irodánál dolgoztam, mint gyakornok. Az ott eltöltött két hónap alatt beleláttam a toborozási és kiválasztási folyamatok működésébe, és nagy kedvet kaptam ahhoz, hogy a jövőben ezzel foglalkozzam. Pályakezdőként olyan állást szeretnék, ahol alaposan megtanulhatom a fejvadászattal, és a munkaerő-közvetítéssel kapcsolatos feladatokat. Olyan munkahely lenne az ideális, ahol van továbbfejlődési lehetőség a számomra.


Az álláshirdetésükben lévő kritériumnak ________________________________ megfelelek. Német nyelvet 12 éven keresztül tanultam. Miután letettem középiskola után a középfokú nyelvvizsgát, szakmai nyelvet hallgattam az egyetemen, és a következő évben a felsőfokot próbálom lerakni. Emellett még angol és a spanyol nyelveket tanultam.


A jövőben olyan munkahelyen szeretnék dolgozni, ahol gyakorlatban is hasznosíthatom az eddigi tanulmányaimat, illetve német nyelvismeretemet. Hosszú távú célom, hogy _________________________ pozícióban helyt álljak és jó szakember váljon belőlem.

Remélem, a fentiek felkeltették érdeklődésüket, és személyesen is találkozhatunk a jövőben. Kapcsolatfelvétel céljából elérhető vagyok a 06-20-1234567-es mobiltelefonszámon.


Mellékelten küldöm fényképes önéletrajzomat.


Tisztelettel:


Tesk Tamás

Budapest, 2009. január 5.

2011. nov. 29. 22:26

22 éves vagyok, egy általános adminisztrátori állásra szeretném beadni a pályázatom, de motivációs levelet is kérnek. Nagy élettapasztalatom még nincs, sem szakmai. Sablont sem találok, amit esetleg jól feltudnék használni. Itt is kerestem fórumot, de ilyen spec. nincs. Szeretnék elhelyezkedni, de abszolút nem tudom hogyan lehet megnyerő egy ilyen levél...


Köszönöm a válaszokat,

Ági

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook