Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mosonmagyaróvári anyukák csevegjünk! fórum

Mosonmagyaróvári anyukák csevegjünk! (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2011. márc. 4. 10:26
Ha megjön a jó idő és rend lesz a játszótéren,akkor szerintem kimehetünk. Már nem is kell ismerkednünk sem.
2011. márc. 4. 08:35
Én pl.:Tiszántúlról jöttem.Szeretek itt élni,de elegem van a panelból.El is költözünk az isten háta mögé falura.Majd meglátjuk milyen lesz.Ennél csak jobb lehet szerintem.az én gyerkőceim már nagyok.Az ismerőseimnek van kisgyerekük,néha le is mentünk a játszira,de csak unszolás után jöttek el.Pedig sokszor nézegettem az ablakból,hogy mások ott vannak lent a jó időn.Én meg hova menjek egyedül?
536. bcsilla78 (válaszként erre: 535. - C9673474dd)
2011. márc. 3. 21:56

anea:

Én pont fordítva vagyok mint te: Óvárról költöztem falura. Igaz, csak pár km, de nagyon hiányzik a város. Ott vannak a szüleim meg az összes barátom, itt meg nagyon kívülállónak érzem magam mindig, hiába vannak barátaim itt is, nagyon hiányzik az egész.

Annak persze még rosszabb lehet, aki messziről jött. Te honnan költöztél ide?

2011. márc. 3. 20:58

Én is kb. 3 éve lakok itt, de azóta senkit nem ismertem meg. Bár mondjuk én elég nehezen is ismerkedek. Viszont sajnos nagyon azt látom, hogy még a gyerekhez sem szólnak, ha ő barátságosan közelít valakihez. Így már meg sem próbálom...

bcsilla78!

Nem. Nem vagy ezzel egyedül, sokszor nekem is nagyon hiányzik a társaság, főleg mivel elég messziről költöztem ide, és a barátaim sajnos nagyon távol vannak.

De az azért jól esik néha, ha itt a fórumon van kihez szólnom. :)

Látom vannak mások is, akik régebben nem itt éltek.

Ki honnan költözött ide?

Jaj a jó időt már én is annyira várom.

2011. márc. 3. 19:51

Sziasztok!

Tényleg így van, akik együtt mennek a játszótérre azok együtt vannak, ismerkedni max akkor van esélyed, ha a gyerekek együtt játszanak, és netán szóba elegyedsz az anyukával. De csakis akkor, ha ő is egyedül van, mert ha anya barátnője is ott van akkor általában úgy el vannak merülve a saját kis témáikban, hogy esélyed sincs....

Pedig itt a tavasz, lehet menni, csevegni. Vagy csak nekem hiányzik a társaság? :-)

2011. márc. 3. 18:26
tényleg jó lenne már összehozni :)csak előbb lenne már jó idő :-)
2011. márc. 3. 18:22
Tavaly nyáron nem bírtuk összehozni a játszóterezést....:) Nemsokára jön a jó idő,lehet jönni!
2011. márc. 3. 17:46
Köszi a trimeszterrel kapcsolatos válaszokat.Most nézem nem jól kérdeztem,de rájöttem.Az első trim.az az első 3hónap és így tovább.:)
530. szuzi 78 (válaszként erre: 528. - C9673474dd)
2011. márc. 3. 17:43
én is itt lakom már 3éve,de nem ismerek senkit a játszótérről.Úgy láttam eddig is ,hogy a megszokott társaság együtt van a többi ha csatlakozni akar ott a lehetőség.Vagy nem.:)
529. brózsa (válaszként erre: 527. - C9673474dd)
2011. márc. 3. 15:56

Én sem adattam be egyik gyerkőcnek sem...

Üdv Csilla!

528. c9673474dd (válaszként erre: 526. - Bcsilla78)
2011. márc. 3. 15:19

Ez bizony igaz. :)


Erről jut eszembe. Nekem az a tapasztalatom, hogy akik nem ismerik egymást (pl. ha egy játszótéren vagyunk...) sajnos nem is nagyon foglalkoznak egymással. Így elég nehéz ismerkedni.

Vagy ezt szerintetek csak én látom így?

2011. márc. 3. 15:12

Sziasztok! :)

Hogy vagytok?

Lehetne már végre jó idő.

Ti beadattátok a babátoknak az influenza elleni védőoltást? Mi nem. És az az igazság, hogy nem is mertük. Bár a doktornéni szerintem mellette állna. Nektek mi erről a véleményetek?

2011. márc. 3. 14:50

Sziasztok!

De jó, hogy rátaláltam erre a fórumra!

olyan ritka, hogy mosonmagyaróvári anyukákkal "találkozik" az ember :-)

Csilla

525. brózsa (válaszként erre: 523. - Szuzi 78)
2011. márc. 3. 14:36

A 9 hónapot elosztod három felé és úgy jön ki az első második majd a harmadik trimeszter.

Csak közben már hetekben számolnak,de azért lehet úgy is követni :)

2011. márc. 3. 14:29
Nem, én úgy tudom, hogy a harmadik trimeszter az utolsó 3 hónap.
2011. márc. 3. 09:07

A mai világban másképp nem is lehet.

Azon gondolkodom,hogy a harmadik trimeszter a várandóság alatt a harmadik hónap végéig tart?Meg vagyok már zavarodva,pedig logikus.:)

2011. márc. 2. 21:34
fő az optimizmus! :-)
2011. márc. 1. 10:09
Ezzel a babával más lesz.Sőt már most más.Dolgozhattam volna még,ha nem itt vagyok.Más kismama végig dolgozik.Na de nem baj lesz ez még jobb is.:)
2011. febr. 28. 21:57
biztos, hogy össze fog jönni! :-) 3 műszakban én sem mennék el dolgozni a kicsi miatt...
2011. febr. 28. 18:17
a gond csak az hogy én két műszakba dolgoztam és a cégnél bevezették a három műszakot.Én sem akartam 3-at vállalni.A párom sem engedte.Én a legelején még bevállaltam volna,mert sosem dolgoztam éjjel.Ennél a közvetítő cégnél meg többet nem szeretnék dolgozni.Most hogy baba lesz egyenlőre nem is kell.Elképzelésem az van,de majd meglátjuk akkor hogy össze jön-e.:)
2011. febr. 28. 18:11
huhh hát az nagyon rossz helyzet volt :SS Próbáld meg majd újra a felvételit :-))
2011. febr. 28. 10:00
De volt munkahelyem.Csak sajnos közvetítőn keresztül.Ráadásul megszűnt a m.viszonyom is mikor kiderült kismama vagyok.Ha később szólok sem dolgoztam volna sokkal tovább,mert a szemetek már havonta írják a szerződést.Egyébként meg nagyon szerettem ott dolgozni és a munkatársakat is szerettem.Pont ezért hiányzik a munka.
2011. febr. 27. 17:42
Nem volt még munkahelyed?
2011. febr. 26. 16:15
én is szivesen dolgoznék még.Nem tudom hova megyek majd ha lesz annyi idős a baba,hogy elmehetek.
2011. febr. 25. 13:13
így van, nagyon jó alapelv ez. valamit valamiért. remélem Kingával sem lesz semmi baj :-)
2011. febr. 25. 08:01
Az igazság az,hogy a fiam sokkal kezelhetetlenebb,a lányommal kicsi kora óta semmi baj.Csak hogy a kisgyerekkel nem tudja a lányom elérni a közös hangot.Én viszont igen.Mióta itthon van a kisgyerek mindig ide ülne a géphez,de mondtam neki tanulj meg szót fogadni és akkor ide ülhetsz.addig nem.Valamit valamiért.
2011. febr. 24. 20:20
hát akkor a lányod már a kamaszodó korban van :-) csak legyen mindig ilyen kezelhető :-)
2011. febr. 24. 18:07
Nehéz a gyerekekkel.A fiam 11éves,most vettünk legót a szülinapjára és azzal szoktam fenyegetni,hogy elveszem.Eddig bevált.A lányommal is nehéz néha ő 13 de ő jó kislány.Múltkor kiosztottam,mert mindig piszkálja a gyereket,de volt valami benne amit mondott,de miután elmondtam a véleményem nem szólt semmit.:)
2011. febr. 24. 17:22
bizony, nálunk is ez van most Párom öccsével. Nagyon jó tanuló volt, aztán most meg nem lehet neki parancsolni és a jegyei is romlanak... Az anyjával is közli, hogy neki nem parancsol senki...
2011. febr. 24. 16:28
A fiam szerint is gonosz lehetek,de majd rájön,hogy nem gonoszságból tettem.Legalább nem unatkozik.Ha nem figyelek egész nap a tv mellett ülne.Abban is korlátozni kell.Egyébként jól tanul,nagyon is de ha nem figyelek rá a végén még lerontja.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook