Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » MONDAT játék - az előző mondat MÁSODIK szavával kezdj új mondatot! fórum

MONDAT játék - az előző mondat MÁSODIK szavával kezdj új mondatot! (fórumjáték)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2023. jan. 29. 14:07
Menny a felhők fölött vagy alatt, de úgyis a pokolban sütöd a halat, mert a mennyben tüzet rakni tilos.
2022. nov. 9. 12:01
Fekete menny... menj innen, fehér isten, a kék eget és felhőt te sose láthatod, és hogy mi fekete vagy nem, sose tudhatod, nem vagy arra képes, te rémséges.
2022. nov. 9. 07:42
menny-menj
2022. nov. 9. 07:35
És fekete és sötétszürke és nyálkás, mikor a viharfelhők takarják, de menny a felhők fölé, hidd el, ott csodás kék az ég, nappal. :)
2022. nov. 9. 00:25
Csillagos és fekete... De mi, a csillagokat fehér égen képzelnéd el? Hogy néznének ott ki? A kéken se néz ki jól egyetlen csillag sem, ha nem elég sötétkék vagy fekete.
2022. nov. 5. 23:37
Távol a csillagos ég, azt mondták, hogy gyönyörű kék, hazudtak, mert fekete, annak vagyok betege, egy ábrándot kergettem.
2022. nov. 5. 19:18
Ha távol lennék ettől a világtól, azt szeretném, hogy teljesen elrugaszkodjak tőle, hiszen azért mennék el, mert itt nem volt jó.
2022. nov. 5. 18:02
Igen, ha nem lennének álmok, hogy lehetne jobb máshol, már lehet távol lennél ettől a világtól.
2022. nov. 5. 17:53
Mindig, igen, hit nélkül is, a hit fölösleges képzelet, de az igaz, hogy az álom és a mesék nagyon szép játék, azok nélkül tök sivár lenne minden.
2022. nov. 5. 17:47

Tudod "mindig van remény, hinni kell, ó, hidd hát el."

ha újra kezdhetnék álmokat, megváltoztatnám az elrontott dolgokat.

2022. nov. 5. 17:40
Ha tudod, mit akarok, miért nem vagy itt már tegnap, tegnapelőtt is? :)
740. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 739. - 9b10f3d7ff)
2022. nov. 5. 17:29
De ha nagyon akarod becsukod a szemed, s máris melletted leszek.
2022. nov. 5. 17:27
Én rímeket írni nem tudok, csak egy vacak tanonc vagyok, velem így rímfaragásban sokra nem mész, jobb ha erre mást kérsz.
2022. nov. 5. 17:21
Mondom én is, virágom, te legyél a világom, fogadd huncut szívemet, irjunk együtt rímeket. :)
2022. nov. 5. 17:16
Bizony mondom én neked, a társadalmat példának ne vedd, megesik, hogy boldogabb akinek nincs, mert a kezében ott hever egy kincs,aminek a neve szív, ha szereted azt a szívet, nem kell más kincs tenéked.
2022. nov. 5. 17:08
Azért bizony, és eleve is, kavarás nélkül is adott vagy nem adott, van, vagy nincs, és ha nincs, semmi nincs, és ha van, minden van, kivéve, amit a társadalom elvesz tőlünk.
2022. nov. 5. 17:05
Kémia azért kémia, hogy addig keverjünk, kavarjunk , hogy olyan reakció jöjjön létre mely egy szerelmi bájital, s örökkön örökké kitart.
2022. nov. 5. 16:55
Igazi kémia kell, anélkül nem létezik jó kapcsolat, de sajnos más is kell a hülye társadalom elvárásai és barom működése szerint, valamennyi pénz is például, a franc essen bele.
2022. nov. 5. 16:36
Mint igazi írtad, közelebbi kapcsolathoz bizony több is kell, nálam okosabbak kifejtették, kell fizikai vonzalom, árzelmi elköteleződés, lelki kötődés, de van aki azt állítja elég ahhoz a pénz.
2022. nov. 5. 16:27
Vallom (mint igazi vallon), hogy a tolerancia idegenekkel teljesen oké és kívánatos és elégségesen megfelelő tulajdonság vagy viselkedés, de a közelebbi kapcsolatokban ennél sokkal több kell, például szeretet is, vagy netán szerelem.
2022. nov. 5. 14:32
Én vallom, emberi kapcsolataink leginkább a tolerancián múlnak, hogy bele tudjuk-e képzelni magunkat a másik ember bőrébe, adott helyzetben, tarsuk tiszteletbe mások világnézetét, vallását, etnikai és nemzeti hovatartozását.
2022. nov. 1. 10:09
Származásnak én az eredetet tekintem, mely sokféle forrásból fakadhat, folyhat, mint a láva vagy néha elakadhat, kőbuckákon is áttörhet vagy akár egy apró hangya is megállíthatja, ha hagyja, és tévútra terelheti, ahol a füvet más rétén legeli.
2022. nov. 1. 09:41
Igazán származásnak jelentősége nincsen, embernek próbáljunk lenni minden körülményben, akkor baj nagy nincsen, ideálja mindenkinek más, ha nem talál a vártra az sem nagy durranás, máséval is jöhet a kifulladás és hétköznapokon a szürke magányban meditálhat, hogy mit rontott el, hogy a sors így csúnyán arcul vágta.
2022. nov. 1. 09:24
Nem igazán ismerem ezeket a típusokat, csak mostanában, hogy annyit emlegetitek őket kezdtem kicsit utánanézni, hogy mit is jelentenek ezek a számok és betűk – hát mit mondjak, nagyon bonyolultnak találom a rendszert, túl sok szempontja van a mérésnek és a formatervezésnek, ráadásul a számozás országonként is eltérő lehet, így asszem inkább feladom ennek tanulmányozását és maradok annál a véleménynél, hogy az említett dolog az élet teljesen fölösleges bonyolítása csak.
2022. okt. 31. 10:19
Vér, nem mindegy milyen sváb vagy magyar, netán piréz?...bennem C típusú vér csörgedez, ében hajam cofjaiban vörös szalag lengedez.
2022. okt. 31. 03:45
Vér, vér,..nincs itthon a macska és cincognak az egerek, már ezerszer elmondtam, hogy a házinéni nem 75/B, és nem is fiatal, nálamnál idősebb sváb néni, szóval ólmot öntök a nyelvetekre ha szidni merészelitek..-)
2022. okt. 31. 00:06
Eper és vér, volt a film címe, Hansi sem tud a szép 75/B-s házinéni varázsától szabadulni, de az eper miatt lázadás tör ki, ki evett többet, s főleg kitörte össze a földön landoló befőttet?
2022. okt. 30. 23:47
Egy eper nem elég, talán három se, én is azt hiszem, és cseresznye is kell, meg barack, és egy kancsó élet vize, és talán a házinéni unokahúga is (75-ös méretű hadifelszerelésben, amit Hansi olyan sokszor emleget), hogy minden sikerüljön.
2022. okt. 30. 23:34
Az egy nagy titok, hogy házinéni miben penge, lehet hálóinge nagyon lenge, talán azt is leveszi, hét fátylat köt derekára, abban hívja Hansit táncba, s mire lekerül a 7 fátyol Hansi akkorra fellángol.
2022. okt. 30. 23:02
Elment az epertől vagy gondolod, hogy a házinéni segített neki abban különféle fortéllyal?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook