Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mivisek.-)) fórum

Mivisek.-)) (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
2013. febr. 6. 16:28
Sziasztok! Nálunk a farsang 16-án lesz. Az iskolánkban van egy 13 éves kislány, akinek agydaganata van, nem tudni, rosszindulatú-e, olyan helyen van, hogy itthon nem tudják műteni. Ez a kislány nemrég szerepelt a TV2-ben, Lagzi Lajcsi látta és felajánlott egy rövid koncertet, a bevételt a kislány családjának adja.Így mi ezzel kezdjük a farsangi bált.A kislány osztályában volt egy szívbeteg kisfiú is, szívátültetésre várt, de szegény meghalt, mielőtt lett volna donor.Mindenkit nagyon megviselt az eset.De bízzunk benne, hogy Vivien meggyógyul!
1185. Deszike (válaszként erre: 1184. - Szabina83)
2013. febr. 6. 15:10

Szia Szabina!

Norbikáéknál is tegnap volt szülői.Anti ment mert munkából jött ki ,és így én meg hazajöttem a fiúkkal.

Norbi köhög,remélem nem kell táppénzre jönnöm.

Nálunk a farsang 22-én lesz.

Szép napot mindenkinek!

1184. szabina83
2013. febr. 6. 11:44

Sziasztok!

Köszönjük szépen a jókívánságokat!!!

Mindenkinek jobbulást!Mi már jól vagyunk a gyerekeknek kicsit folyik az orruk de nem vészes szednek vitamint remélem elmúlik hamar.Tegnap voltam szülőin este fél 7re értem haza hát nem sok újat hallottam a farsangot beszéltük meg jövőhéten pénteken lesz már nagyon várják:-))

Vigyázzatok magatokra!!!

Szép napot!!!

1183. zerge
2013. febr. 4. 16:20

Szabina neked a Balázskádnak, férjednek, gyógyulást kívánok! És szeretettel köszöntöm őket a névnap és szülinapon!


Kedves Tulipán54!


Neked is jobbulást! A mi családunkban elkezdődött a náthás időszak.Nekem éjjel kapart a torkom, a férjem már 1 hete náthás hőemelkedéssel.

Kisebbik fiam pedig éppen az előbb kért egy szopogatós tablettát.


Nálunk most megint esik az eső.Reggel pedig hó volt.

2013. febr. 4. 14:10

Sziasztok! A hét végén pihentem, liter számra ittam a mézes-citromos hársfateát, a náthám és a köhögésem javult sokat, a hőemelkedés viszont maradt és a fülemre ment az egész, nem fáj, csak alig hallok valamit, mintha víz alatt lennék. Ezért aztán elmentem a dokihoz, táppénz péntekig és megint antibiotikum. Na ennek is van mellékhatása, hányinger már 1 szem bevétele után. Régen nem adtak mindenre ilyen erős, vad gyógyszereket, voltak sima gyulladáscsökkentők.

Szabina! Balázskádnak, férjednek minden jót, neked gyógyulást!

1181. szabina83
2013. febr. 4. 13:01

Sziasztok!

mi is náthásak vagyunk nekem a torkom is fáj a fülemig ha nyelek.Tegnap ünnepeltünk Férjem 35 éves Balázskámnak meg névnapja volt:-))Mifelénk se sok a munkalehetőség ami van meg kell ragadni mi is morgunk mert ugye eddig 12000 melegétkezési utalványt kapott férjem tavaly már csak 5000 erzsébet utalványt most meg úgy néz ki azt is elveszik tőlük hát nekünk az is elég sokat számított.Nem tudom hová jutunk de én szerintem ez az ország csúszik egyre lejjebb.Minden betegnek jobbulást!!!Vigyázzatok magatokra!!!Nagy nagy ölelés mindenkinek.

1180. szabina83 (válaszként erre: 1178. - Deszike)
2013. febr. 4. 12:58
Köszönjük szépen!
1179. zerge (válaszként erre: 1177. - Deszike)
2013. febr. 4. 11:05

Szia Deszike!



Nem én kérdeztem, hogy hol dolgozol?


De igen a kérdésedre a válasz, tudom mi az a izzó vagy Tungsram.


Tudom, hogy felétek nagy a munkanélküliség.Itt rengeteg nagy cég van. Sok ember jár hivatalosan és nem hivatalosan Ausztriába dolgozni.

Sok Alföldről származó ember is dolgozik itt különböző munkaközvetítők által, akik alig fizetnek nekik.


Én is azt vallom, hogy szerencsés az aki rendesen be van jelentve a munkaadójánál.Náunk mindenki.Férjem most kapott 30 éves jubileumi pénzt.


Gesztenyevirág!

Jobbulást a férjednek és neked is!Katának meg sok sikert a felvételihez!

Persze nagy ölelés a picurkáknak és szüleiknek is!

1178. Deszike
2013. febr. 3. 09:00

Szia Szabina!

Balázskának nagyon sok boldog névnapot kívánok.

1177. Deszike
2013. febr. 2. 21:59

Sziasztok!

Zerge nem tudom neked ez a név hogy izzó vagy Tungsram mond-e valamit,most Ge ,én itt dolgozom.Ez spirálgyártás.

tulipán ma is voltam túlórázni.itt 3 müszak van,s én most gyakorlatilag csak egybe járok.

itt nálunk már nincs hova menni dolgozni.A varrodába 30-40 ft kapnak,sokszor hónapokat kell várni a fizetésre.

Az én munkahelyemnél csak rosszabbak vannak.

Mivel nagy cég így minden totál törvényes.Mi legalább napi 8 órát dolgozunk.A túlórát pedig két kézzel kell megragadni

Én is ki vagyok akadva a kávéfőzőre mert nem tudjuk hogy maga kapcsol-e ki vagy nekem kell leálítani.ti hogy használtátok?


te is és gesztenyevirág is gyógyuljatok meg hamar.Jó pihenést nektek.

1176. 6c1065f621 (válaszként erre: 1175. - 1e1856d100)
2013. febr. 2. 19:28
Na úgy látszik "megirigyeltelek", eddig csak légcsőhurutom volt, most már én is náthás is vagyok. Enikő főzött, így délelőtt pihenhettem, lehet, hogy ezért, de most nincs lázam.Jobbulást neked!
1175. 1e1856d100 (válaszként erre: 1174. - 6c1065f621)
2013. febr. 1. 18:52

Én is beteg vagyok sajnos. Begyulladt a mandulám, aztán a hangszálaim és a légcsövem. Ráadásul még iszonyatosan náthás is vagyok. Szóval szörnyen érzem magam!

Katám is beteg volt, neki begyulladt a torka. Szerencsére nem volt láza.

Próbáld meg magad kikúrálni a hétvégén, pihenj amennyit lehet!

1174. 6c1065f621 (válaszként erre: 1172. - 1e1856d100)
2013. febr. 1. 14:49

Köszönöm kérdésed, Nimród egyre aranyosabb, szépen fejlődik.A facebookon az adatlapomon van fenn kép, kedvenc nénikéjével "olvasnak". Még mindig szopizik, szerencsére. Próbálkoznak kb két hete almával, krumplival, nem nagyon tetszik neki, általában kiköpdösi. Az alvása még most is elég problémás, éjszaka sokszor kell felkelni hozzá. Sajnos most hétvégén nem mehetek hozzá, fáj a torkom, légcsőhurutom van. Ma betegen, hőemelkedéssel dolgoztam, mert sok kollégám hiányzott és nem tudtak kit beküldeni. Végigbeszéltem 5 órát, ügyeletes voltam, most ég az egész légcsövem és fáj.

Gratulálok Katának, az az egy négyes nem számít, bár tudom, hogy bosszantó.A férjednek biztosan az időjárás miatt voltak fájdalmai, sajnos az ilyen sérüléseknél ez meg szokott maradni.

Jó, hogy írtál, vigyázzatok magatokra!

1173. Érdekes73 (válaszként erre: 1170. - 6c1065f621)
2013. jan. 31. 20:36

Most vásárlási utalványt lehet nyerni azt arra költöd amire akarod :D

Kávégépnek én se örülnék...

1172. 1e1856d100 (válaszként erre: 1171. - 6c1065f621)
2013. jan. 31. 17:15

Kedves Tulipán!

Minden nap benéztem, de nem nagyon írt senki sem...

Köszönöm az érdeklődésedet! A férjem még mindig csak javulgat! Tegnap például nagyon fájlalta a sérült lábát! Most már lehet terhelni, persze csak óvatosan!

Katám nem írt felvételit! Maradtunk a helyi gimnáziumnál. Az angol nyelvi előkészítőst írta be elsőnek, a második szintén ez a gimi, csak 4 osztályos általános, harmadiknak pedig egy Kazincbarcikai középiskolát írt be. 49 "pontja" van. Nyelvtanból négyest kapott félévkor... a legjobb magyaros tanuló!


Ti jól vagytok? Nimródot már rég láttam! Biztosan sokat nőtt!

Nagy ölelés neked!

2013. jan. 30. 20:52
Kedves Gesztenyevirág! Rég hallottunk rólad, mi van a családoddal? A férjed rendbe jött már? Kata írt központi felvételit vagy nem volt rá szüksége? Maradtatok a helyi gimnáziumnál vagy máshová szeretne menni?
1170. 6c1065f621 (válaszként erre: 1168. - Érdekes73)
2013. jan. 29. 15:12
Én pont ilyen sorsjeggyel nyertem a novemberi sorsoláson a kávégépet! Sokáig gondolkodtam, hogy mit csináljak vele, mert nagyon drága a kapszula.Végül a Sparban vettem egy dobozzal, kipróbáltuk és nem dobtuk el tőle magunkat.
1169. szabina83
2013. jan. 29. 07:49

Deszike!

Úgy volt hogy februártól megy Nóri oviba de mivel a posta egyenlőre csak helyettesnek venne vissza (mikor hol betegek szabin vannak oda kellene mennem) így úgy döntöttünk megvárjuk hogy lejárjon a gyes hátha addig lesz valami üresedés meg még mindig szopizik nem tudom leszokatni így oviba is bajos lenne neki az alvás:-((Gyerekek jól vannak?férjed hogy viselte a himlőt?

2013. jan. 28. 23:09

Szoktátok nézni a nestlé életmódközpontos lapot ?

Kb 1 év után felmentem rá és olyan mivis érzetem volt a pontokból sorsjegyet lehet venni...

1167. 6c1065f621 (válaszként erre: 1165. - Deszike)
2013. jan. 28. 16:21
Deszke, mit dolgozol, hogy ennyit kell túlóráznod? Szerintem van valami jogszabály arra, hogy a kisgyerekes anyákat mennyire lehet túlóráztatni.Egyáltalán, kifizetik?
2013. jan. 28. 16:17
Sziasztok! Éjszaka jó sok hó leesett nálunk, a járdákon, ahol sózták délre el is olvadt, máshol megmaradt. A gyerekek az iskolában meg voltak veszve, ment a szünetekben a hógolyózás. Az a baj, hogy a nagyobb fiúk eldurvulnak és azokat is megdobálják, mosdatják, akik nem szeretnék ezt.Hiába próbál az ügyeletes valami kompromisszumot elérni, falra hányt borsó. Én pénteken szoktam ügyelni, csak remélni tudom, hátha elolvad addig.
1165. Deszike
2013. jan. 26. 18:30

Sziasztok.

A fiúk hétfőn már mehetnek oviba.

Szabina Norika jár már oviba?Te mikor mész vissza dolgozni?

Ma megint túlóráztam.

Kellemes hétvégét mindenkinek.

1164. zerge (válaszként erre: 1162. - 6c1065f621)
2013. jan. 26. 10:50

Kedves Tulipán54!


Köszönöm szépen, hogy a Gyöngybagolyról megosztottad ezt az információt, így már nem izgulok érte, hogy mi lehet vele!


Legyen szép napotok!

Nálunk nagyon-nagyon hideg van!

1163. Érdekes73 (válaszként erre: 1161. - Zerge)
2013. jan. 25. 16:50

Nehéz is ezt feldolgozni...

Nálunk megint elolvadt ami esett. Hétfőn reggel még volt hó délután mire mentünk szánkózni már nem volt min...

1162. 6c1065f621 (válaszként erre: 1161. - Zerge)
2013. jan. 25. 13:53
Sajnálom, hogy Gyöngybagoly hanyagol bennünket. Van egy mondás: ha örömöd van oszd meg másokkal, megsokszorozódik, ha bánatod van azt is, könnyebb elviselni. Egyébként van egy titkos naplója +6 emberrel, oda szokott írogatni.
1161. zerge
2013. jan. 24. 20:11

Nagyon hiányzik már a Gyöngybagoly hozzászólásai, tanácsai?!

Vajon mi lehet vele?

Mióta meghalt az édesanyja, alig írt ide!

Pedig biztos lelkileg támogatnánk ők ügye lányok???!


Azt írta, ha jól emlékszem, hogy azért nem ír mert nem akar panaszkodni.


Ölelek benneteket! Nálunk még mindig rengeteg hó van igaz már egy napja nem esett.

1160. Deszike (válaszként erre: 1159. - Zerge)
2013. jan. 22. 17:32

Szia Zerge!

Mivel Anti is himlős így ő van itthon,én meg reggel 6- ra megyek .

Nálunk meg elolvadt az összes hó,már a hóember is csak foszlányokban van.Most is esik az eső!

1159. zerge (válaszként erre: 1158. - Deszike)
2013. jan. 22. 15:03

Deszike és táppénzen vagy a fiúkkal, vagy valaki tud vigyázni rájuk a családban?


Mi ma reggel is hóra ébredtünk.Szegény férjem nem csinál mást mint havat hány.


Nagy ölelés kicsiknek nagyoknak!

1158. Deszike
2013. jan. 21. 16:04

sziasztok!

Köszönöm a szülinapi köszöntőt!

Tegnap kivittük a fiúkat szánkozni.Építettünk hóembert.Mára meg minden elolvadt.A hóember is meg van zuhanva!

Norbiaka még nagyon pöttyös ,de már nem lázas.Antika se megy még a héten oviba,most meg tiszta takony.Antinak is még itthon kell maradni még egy darabig.

2013. jan. 21. 15:07
Tegnap havazott, ma esik az eső. Nagyon gyűlölöm az ilyen időt.
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook