Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mivel lepett meg utoljára a párod? fórum

Mivel lepett meg utoljára a párod? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
10. bebig (válaszként erre: 9. - 18ba5935e0)
2009. aug. 23. 20:58

szia:)


pfúúúúúú,de jóóóóóó:)

Na az én párom nem hiszem h mostanában fog ilyen meglepivel szolgálni de bár már sütöttnekem tojást és az is nagyon jól tudott esni....:)de mondjuk nincs panaszkodni valóm mert valamivel mindig megpróbál kedveskedni:)

2009. aug. 23. 20:46

Engem legutóbb 19-én lepett meg azzal a férjem, hogy a megismerkedésünk 15. évfordulója alkalmából nagyon finom ebédet csinált titokban (nem mondta, hogy szabadnapot csinált magának), míg én a lányainkkal sétáltam, játszótereztem. Mire hazaértünk, ott várt minket a juhtúróval töltött gomba és rízs. :-)

Ez nagyon jólesett, a kaja és a gesztus is, főleg, hogy mostanában a sok probléma miatt nem nagyon volt időnk magunkkal, a kapcsolatunkkal foglalkozni!

8. bebig (válaszként erre: 4. - Mama_gold)
2009. aug. 23. 20:26

szia:)

Persze jó mert még fiatal vagyok...:),és az h milyen szépnek látom vagy látjuk az mikor h mert van mikor éppen jó de nekem személyszerint nem mindig olyan csodás a világ.....de tény h tud az is lenni!:)De köszönöm a kívánságodat! Én meg neked viszont kívánom h legyen sok szép és boldoggabb pillanat legalább ha más nem is mert elég elkeseredettnek tűnsz így.......:( de szerintem azért biztos örült h csináltál neki kajcsit:)szerintem annak számított ha meg lepődőtt!:)

7. bebig (válaszként erre: 5. - Ildikó29)
2009. aug. 23. 20:13
szia:) de édes a párod:) De romantikus..........:)
2009. aug. 23. 20:11
Engem azzal, hogy később értem haza, mint a szomszédom. :((( Nem lettem vidámabb! Sőt! :(((
2009. aug. 23. 20:10
Én iscsodálatos mondatokat kapok a kapcsolatrol nagyon imádjuk egymást már6 hónapja és egyetlenn nap sincs ugy hiogy viráfg nélkülérkeznehaza
2009. aug. 23. 20:10

De jó is még huszonéves korban, milyen szépnek látjátok a világot:))

Remélem sokáig így is marad!!! Szívből kívánom.

Nekem mióta meg vannak a gyerekek, minden kapcsolatom gallyra megy...már nem is tudom mikor leptek meg utoljára:o

Igyekszem rendes lenni, most is megy éjszakára csináltam neki szendvicset:) vagy ez nem számít meglepinek?

2009. aug. 23. 20:09
egy ezüst gyűrűvel
2009. aug. 23. 20:09
szia:)engem most utoljára egy szép estével.........:)és nekemis szépeket mondott....:)
2009. aug. 23. 20:06
Nekem pl. nagyon nagyon szép mondatokat mondott a kapcsolatunkról, amelyek valóban meglepőek voltak, tőle, de hát már nagyon szerelmes... ;) :D
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook