Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mivel lehet kiszedni a ruhából az izzadsággátló által hagyott foltot? fórum

Mivel lehet kiszedni a ruhából az izzadsággátló által hagyott foltot? (tudásbázis kérdés)

2013. máj. 11. 06:56
hypo. Nekem a fehér pólóból csak ezzel jött ki. Előtte már próbálkoztam ecettel, szódabikarbónával, de nem nagyon használt.
2013. máj. 10. 22:09
KösziKöszi Mindenkinek.:) Mindenképp kipróbálom ezeket. :)
2013. máj. 10. 21:37
mosószappan, vagy ami nekem minden foltra bevált: UltraDerm
2013. máj. 10. 13:30

Nekem a popsitörlő bevált.

Amint a ruha maszatos lesz, egyből popsitörlővel árdörzsölöm, és kijön.

Így a mosásnál már nincs probléma, hosszútávon nem sem hagy nyomot.

Próbáljátok ki! :-)

2013. máj. 10. 13:15

vanish szappannal dörzsöld kicsit át



és válts deót

2013. máj. 10. 13:12
niveának vannak olyan dezodorjai, amik nem hagynak foltot sem a fekete, sem a fehér ruhán:)
6. agis (válaszként erre: 4. - Timcsii7)
2013. máj. 10. 13:00
Nedves kezzel dorzsold meg es kijon :)
5. titati (válaszként erre: 4. - Timcsii7)
2013. máj. 10. 12:56

én pont ezért csak akkor kenek vagy fújok, ha már rajtam van a felső :-)

Ha meg véletlenül levételnél "összekenem" az már mosásnál kijön. (40 fokon NEM kímélővel, hanem normál programon Ar... folyékony mosószerrel. kímélővel nem jön ki!)

2013. máj. 10. 12:51
Nekem nem is az izzadság hagyott nyomot, hanem maga az izzadásgátló fehér, és ahogy bújtam bele a pólóba az úgy szétmaszatolódott vagy mit csinált..:/
2013. máj. 10. 12:48

Én valahol az ecetet olvastam.....kipróbáltam, de nálunk nem használt :-(


És mindegy, hogy golyós, fújós, vagy épp parfüm, minden foltot hagy, ha megizzad az ember :-(((

Bárcsak lenne megoldás!

2013. máj. 10. 12:43

Sziasztok!

Engem is érdekelne!Csak nálam fehér pólóról van szó.Fehérítő,folteltávolító nem segít ... :(

Üdv

2013. máj. 10. 12:35

Sziasztok!


Gondolom nem egyedi a problémám..

Van egy fekete rövidujjú pólóm, amit nagyon szeretek. Vettem egy új izzadásgátlót, ami jó márkájú, ám elég csúnya nyomot hagyott a hónalján, amit nem tudok sehogy kimosni..:-/

Van valakinek esetleg valamilyen házipraktája erre?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook