Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mivel kössem le magam egy hónapig a pasim nélkül?egy hónapig még nem fogom látni...nem megy és én nagyon elkeseredtem.. :-((( fórum

Mivel kössem le magam egy hónapig a pasim nélkül?egy hónapig még nem fogom látni...nem megy és én nagyon elkeseredtem.. :-((( (tudásbázis kérdés)


1 2
15. emagdi
2008. jún. 10. 12:12
Szerintem használd ki a lehetőséget arra, hogy megtanuld saját magad lefoglalni, és jól érezni magad egyedül vagy mások társaságában.
2008. jún. 10. 12:04

köszi a tanácsokat, aranyosak vagytok.Már sokan mondták h ehhez még fiatal vagyok, és hogy nem bitztos, hogy ő lesz az életem párja, és ha szakítunk esetleg pár év mulva, akkor rájövök, hogy elment az egész fiatalságom erre.A baj csak annyi, hogy szeretem. Illetve ez nem baj, de nem tudnám őt jelenleg elengedni.

Mindenesetre majd lekötöm magam vmivel...ugyis megyek egy strandröpi kupára, az majd elveszi időm nagy részét... :-))

2008. jún. 9. 22:59
jó,hát nekem mindegy...ez csak az én véleményem volt.. én ezt tanácsolnám neki.
12. spinneli (válaszként erre: 11. - 874eb11dfd)
2008. jún. 9. 22:58
de honnan tudod, hogy nem Ő az akivel élni szeretne, vagy bármi...ennyire nem kell a nagy általánosságba kapaszkodni.
2008. jún. 9. 22:56
mert még nagyon fiatal ahhoz,hogy ilyen távkapcsolatban éljen...inkább menjen pasizni.. úgy értettem... még csak 18 éves...
10. spinneli (válaszként erre: 9. - 874eb11dfd)
2008. jún. 9. 22:50

már miért kéne hagynia?

mi ez a hülyeség?

2008. jún. 9. 22:44
hát szerintem inkább hagyd az egészet..ehhez még túl fiatal vagy :)
8. spinneli (válaszként erre: 5. - Lexi018)
2008. jún. 9. 22:44
ha távkapcsolatban éltek nyílván kialakult egy "függetlenebb" életed, mintha együtt élnétek...ilyetén nem értem a problémád.
2008. jún. 9. 22:41
Barátok,barátnők?Napozás,fürcsizés? Menj le a Balcsira nincs messze és van élet.. Nehogy otthon ülj mert akkor be fogsz fordulni,túl sokat fogsz gondolkodni a pasidon. :)
2008. jún. 9. 22:33
Inkább nem írok semmit sem a kérdésedre. Nem örülnél neki.
2008. jún. 9. 20:44
de van...de ez nagyon bonyolult. A pasimmal ugyanis távkapcsban élünk és éltünk ezidáig is és rengetegszer ért csalódás olyan téeren, h találkozunk, megbeszéltük és mégsem jött össze...és most ez nagyon durva, teljesen olyan érzés, mintha szakítottunk volna...1,6éve távkapcs, és nem kis táv....350km...
2008. jún. 9. 20:25
a pasidon kívűl nem érintkezel másokkal, mindent együtt csináltok?
2008. jún. 9. 20:06
Ha nem találod fel Magad...hát, az elég érdekes lenne.
2008. jún. 9. 20:04
valahova ha teheted utazz el....kirandulni az engem ki tud kapcsolni ha a parom valahova elmegy..eddig csak egy hetvegen volt tavol tolem 400 km..de kibirhatatlan volt..az elso nap vegig sirtam..nagyon nehezen telt el...de a kirandulas egy kicsit kikapcsolt..:)
2008. jún. 9. 20:01
Mivel kössem le magam egy hónapig a pasim nélkül?egy hónapig még nem fogom látni...nem megy és én nagyon elkeseredtem.. :-(((
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook