Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mivel kezdjem? Aki volt már hasonló helyzetben segítene? fórum

Mivel kezdjem? Aki volt már hasonló helyzetben segítene? (beszélgetős fórum)

1 2
8. c6973617d3 (válaszként erre: 7. - Panka78)
2013. jan. 29. 17:37
Ráadásul most váltál el is? :)
2013. jan. 29. 17:28
Én meg még azt hittem, hogy a válás a nehéz, hát nem.:))))
2013. jan. 29. 17:27

Minden előtt állok, és én aki mindig mindent megoldok, most kicsit félek..


Annyira fejetlennek érzek most mindent.


Én is arra gondoltam, hogy első a munkahely, de mi van akkor, ha felvesznek valahová, de otthonom még nincs. (80km-t költöznénk)-innen ugye nem tudnék járni dolgozni.

Illetve hónapokig nem találok munkát, de valahol meg laknom kell. -szóval keresek egy otthont, a munkahelyem meg ki tudja, hogy hol lesz.

Jajjj:)

2013. jan. 29. 17:26
Azért érdemes a munkahellyel kezdeni, mert lakást bárhol könyebb találni , mint munkát. Az meg azért praktikus dolog, ha közel van a munkahelyhez a lakás. Az ovit meg majd ehhez a meglévő két pontohoz éremes igazítani.
4. d71ef05a8e (válaszként erre: 2. - Panka78)
2013. jan. 29. 17:22

Kicsit pontosíts légyszi:)


Már elköltöztetek? Vagy még csak most fontolgatod? Már van új állásod, vagy most kell keresni?


Ha még minden előtted van, bármi legyen is az oka, én is a munkahellyel kezdeném és/vagy az otthonnal. Ez attól is függ, hol éltek. Budapesten, nagyvárosban érdemes a munkahelyhez közeli lakhelyet keresni, kisebb helyen ennek nincs nagy jelentősége, akkor kezdheted az otthonnal is.


Az ovi legyen vagy a munkahely irányába útbaeső, de még jbb talán, ha a lakáshoz van közel, tehát ezt hagynám a végére, hacsak éppen az ovival kapcsolatban nincsenek speciális elvárások, pl. többnyelvű legyen, stb.

2013. jan. 29. 17:19
1. munkahely 2. lakóhely/otthon 3. ovi
2013. jan. 29. 17:15

Röviden..

-új lakóhely

-új munkahely

-új otthon

-új ovi


Ez mind kellene..

Mivel kellene kezdeni? Én elsőre csak káoszt látok?

2013. jan. 29. 17:13
Mivel kezdjem? Aki volt már hasonló helyzetben segítene?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook