Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mitől mehet egy 5 hónapos cica hasa? fórum

Mitől mehet egy 5 hónapos cica hasa? (tudásbázis kérdés)


1 2
5. rhajni2 (válaszként erre: 3. - Szafaripók)
2017. márc. 2. 17:47
Milyen hasfogó használt nektek?
2017. márc. 2. 17:45

Gyulladás csökkentőt,immunerősítőt kapott. Infusió szerencsére nem kellett.

Azt mondta a digestion paszta meg fogja szüntetni a hasmenést,de sajnos még nem tapasztaltam. Nincsennek élősködők a pociban,hasa puha,volt székletvizsgálat is.

2017. márc. 2. 17:31
Kérdezd meg, nem kaphat-e valami hasfogó gyógyszert. Nekem a cicámnak kb egy fél tabletta elég szokott lenni, bár gyomorgyulladása még nem volt. Egyáltalán milyen gyógyszereket adott?
2. elbb
2017. márc. 2. 17:30
A gyomorgyulladást hogy állapította meg? Úgy értem milyen vizsgálatok voltak?
2017. márc. 2. 17:22

Sziasztok!

Cicagazdik,hozzáértők segítségét kérném. Van egy 5 hónapos cicám,oltva,féregtelenítve. Kb. 5 napja megy a pocija. Voltunk állatorvosnál,ételallergia miatt fellépő gyomorgyulladást állapított meg. Azóta diétázunk, royal canin diétás száraz tápot kap + digestion pasztát. De sajnos a hasmenés nem múlik. Amúgy jókedvű,játékos,sokat eszik,iszik és már nagyon sajnálom,mert már mást is szeretne enni :( örökké éhes :(

Van valami ötletetek,mit tehetnék még érte,vagy mikor fog ez elmúlni,vagy volt e valakinek hasonló?

Szinte minden nap zaklatom az orvost,de azt mondja túl aggódom...

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook