Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Délután csak ugy bedagadt a lábam. egyre jobban megy felfelé a dagadás, anyukám szerint a szívemre is rá mehet...nagyon félek..mitől lehet? fórum

Délután csak ugy bedagadt a lábam. egyre jobban megy felfelé a dagadás, anyukám szerint a szívemre is rá mehet...nagyon félek..mitől lehet? (tudásbázis kérdés)


14. 6e519c8e5e (válaszként erre: 11. - Mana14)
2011. febr. 2. 17:48

Szia !

Nekem is negatív lett minden amikor ez volt.! Borogasd a lábad és rakd fel, ne lógasd !

2011. febr. 2. 17:46

Autoimmun betegség is okoz ilyet.


Nekem is volt ilyen már többször is.

Egyik pillanatról a másikra kezdett olyan szúró érzés lenni a bokám körül majd szépen bedagadt felfele haladva és vörös színű volt.

Sztreoid tartalmú tabletta hozott rendbe.

12. Ada12 (válaszként erre: 11. - Mana14)
2008. júl. 31. 20:51
Azért örülök, h jelentkeztél és talán nincs nagyobb baj, mint egy húzódás. :))
11. mana14
2008. júl. 31. 11:24

sziasztok! Köszönöm mindeni válszát:)

Azóta voltunk érsebészeten, ekgn de nem találtak semmit. Hnap ortopédiára megyünk. Ha ott sem lez semmi akkor vér étel lesz:(

Érdekes hogy akkor dagad ha terhelem, és voltaren géltől egyre jobb. Lehet h. meghuzodott vmi:/

10. Ada12
2008. júl. 6. 12:50
Mana! mi újság? Remélem nincsen baj, azóta nem jelentkeztél :(
2008. júl. 5. 09:04
Dohányzás? Fogamzásgátló? Remélem, már elmentél dokihoz, ha nem, indulj! (Ez nagyon gyanús trombózisra, nem is hinnéd, milyen gyakori!)
2008. júl. 5. 07:29

Mana!


Mi újság? Jobban Vagy?

2008. júl. 4. 22:37
Talán jobb, ha megmutatod egy dokinak minél hamarabb.
6. cel
2008. júl. 4. 22:36
Több minden lehet az oka. Mielőbb látni kell orvosnak. Nem játék, ügyeletre vele! Addig is pihentesd a lábad, helyezd vízszintbe. Sós ételeket ne fogyassz.
2008. júl. 4. 22:32
köszönöm..de nem tudom. soha nem volt ilyem. nem vagyok túlsúlyos, elég dokat iszok de ezzel nincsen probléma. egyre jobban dagad. nem tudom. nem csináltam vele semmit. nem is üldögöltem olyan sokat. mint egy átlagos napon...:( eléggé félek ettől a szíves dologtól.
2008. júl. 4. 22:31
Látom nagyon fiatal vagy még. Nem lehet, hogy sokat ültél a gép előtt? Több órát? Mert attól lehet. Sétálj, mozgasd át kicsit! Ilyen fiatalon ne gondolj semmi komolyra!
2008. júl. 4. 22:30
Én a napokban voltam igy. Lehet hogy sokáig ültél, de lehet szimplán a melegtől és a menstruációtól vagy túlsúlytól. Ha ezek közül több is van együtt akkor halmozottan jogos. Pihentesd függőleges helyzetben!
2008. júl. 4. 22:30
Vizes?
2008. júl. 4. 22:28
Délután csak ugy bedagadt a lábam. egyre jobban megy felfelé a dagadás, anyukám szerint a szívemre is rá mehet...nagyon félek..mitől lehet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook