Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mitől lehetek ennyire álmos mindig? fórum

Mitől lehetek ennyire álmos mindig? (tudásbázis kérdés)


1 2
6. Greeneyed (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 13. 21:42

"Amúgy anaemia volt felírva rá, amivel gyanús."

Ez a valószínű oka az állandó álmosságnak.

Nekem is ez volt a fő tünetem, véradáskor derült ki, hogy vérszegény vagyok.

Akkor szokott előfordulni, amikor a szokásosnál is kevesebb húst eszem. Nálad is fontos kideríteni az okot.

5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Ágio8405)
2022. márc. 13. 21:07
Ninsc párom de sok mindent kéne leírnom ami miatt va depresszióm. De ez nem lényeges.
4. Ágio8405 (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 13. 20:58
Mi miatt vagy depressziós szerinted? Párod van?
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Ágio8405)
2022. márc. 13. 20:20

köszi a választ.

jeleneleg nincs munkám de keresek és emiatt is felborulhatott talán.

2. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 13. 20:15
Kérj segítséget. Ha szervi ok akkor pl eredhet pajzsmirigy alulmüködésből. Amellett tipikus a vas hiány is és a depresszió is. Rossz hír hogy sajnos sok orvos nincs képbe vele. A tsh ref határ elavult stb. Dolgozol? Tanulsz?
2022. márc. 13. 20:07
Egy ideje nagyon álmos vagyok szinte egész nap. Sajnos felborult az alvás időm így este éjfél utántó vagyok egészen éber és olyan reggel 6-7ig tudok aktív lenni. Utána elalszom és délután kelek. Akkor érzem hogy ismét aludni tudnék pedig aludhattam vagy 7-8 órát is. Depressziós vagyok de próbálom kezelni, ez is kihathat rá? Sportolni nincs erőm se motivációm pedig szeretnék kicsit mozogni. Vérvételen voltam nem rég így majd hamarosan megyek ismét az orvosomhoz hogy megnézze mi a gond. Amúgy anaemia volt felírva rá, amivel gyanús. Hogy fordítsam meg az alvás ciklusomat hogy ne este maradjak éber hanem egész nap reggeltől? Egyszer amúgy azért is maradtam fel este, mert akkor volt nekem a legnyugodtabb időszak, éjfél és 3-4 között tiszta csend van, nem zavar senki, tudok netezni és nassolni. De közben több napig ez ment így teljesen kiütve érzem magam ha délelőtt alszok és délután kelek. Régen elég volt ha pénteken vagy szombaton volt ez este nem pedig minden nap. Sőt már érzem hogy túl sok minden nap este fenn lenni. Huszonéves vagyok ha számít..
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook