Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mitől lehet pattanásos ilyen csúnyán most az arcom? fórum

Mitől lehet pattanásos ilyen csúnyán most az arcom? (beszélgetős fórum)


2022. jún. 4. 10:35
heltelen taplalkozastol,stressztol jon ki a pattanas a boron.
7. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 13. 11:29
Egy munka sem ezen fog múlni. Hacsak nem arckrém reklámarca akarsz lenni. Menj kozmetikushoz.
6. c9155193c4 (válaszként erre: 3. - LionQueen🦁)
2022. márc. 13. 11:22
Így van, mi nem tudjuk melyik okozza ezek közül, de a bőrgyógyász tudni fogja.
5. c85d1d200b (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 13. 10:22
Az okat nem fogjuk neked az online diagnosztizalason kitalalni, de az biztos, ha egy munkat nem kapsz meg, az nem par piros potty miatt van.
2022. márc. 13. 08:26
Sok mindentől. Kajától, stressztől, nem megfelelő arctisztítás (túl sok vagy túl kevés) stb.
2022. márc. 13. 07:38
Elég sok minden okozhatja: Ételérzékenység, hormonzavar, gyulladásos folyamat a testben, rossz arcápolási rutin stb.
2. cc7a88f96d (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 13. 07:36
Ezért kellene keress egy jó bőrgyógyászt aki felír mindent amire szükséged lehet.
2022. márc. 13. 06:57
Szerencsére riktán fordul elő hogy pattanásos így felnőtt koromban de amikor van néha akkor ezek a nagy és pirosas pattanások, amiket nehéz eltűntetni és fáj is. Pár napja tele van, vagy 6ot számoltam és fele fele oldalon...ahogy mentem az utcán nagyon csúnyának éreztem magam és éreztem is, hogy néhányan megbámulnak emiatt még ha nem is néztem rájuk. Nem értem mitől lett ilyen sok hirtelen. Hogy kezelhetnem őket? Ha nem lennének ennyire pirosak akkor még tűrhető lenne meg, hogy látszik néhányon hogy dagadt körülötte, vagy nem tudom hogy írjam..Már lejjebb mentek szerencsére de még mindig kellemetlenül érzem magam miattuk, főleg hogy már nem kell mindenhova maszk, nem tudom eltakarni. Sosem volt ennyi egyszerre de tényleg, ha voltak is ilyen piros pattanások, max 2 volt a legtöbb és 1 "picike" de ami most van az kész...van egy krémem ami enyhíti de nem tudja egyből más kéne még rá. Így félek állás interjúkra is menni, ha nem múlnak el addigra.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook