Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mitől lehet, hogy farokcsont tájékon izzadok a legjobban? fórum

Mitől lehet, hogy farokcsont tájékon izzadok a legjobban? (tudásbázis kérdés)


11. jooeva
2022. márc. 11. 05:21
Én is a solutio antisudorica-t használom, nem receptköteles, egy áttörlés az adott területen nálam kb. 2-3 hétig hatásos.
2022. márc. 11. 01:22

[link]


Olvasd el!

Sok éve nekem segített.

9. vigyefene (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 10. 20:36
Valószínű h bőrgyógyász tud, ha nem akkor el tud irányítani oda ahol tudnak segíteni.
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Vigyefene)
2022. márc. 10. 20:32
kösz a tippet!
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - 9b10f3d7ff)
2022. márc. 10. 20:32
köszi akkor bőrgyógyászhoz érdemes menni?
2022. márc. 10. 20:31
Orvoshoz gondoltam hogy megyek de fogalmam sincs ezzel a gonddal milyen orvos foglalkozik
5. vigyefene (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 10. 20:22

Ilyenre gondoltam.

[link]

4. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 10. 20:20
Bőrgyógyász megtudja oldani, hogy ne izzadj, van erre kezelés, de nem TB finanszírozott.
3. vigyefene (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 10. 20:20
A gyerekeknek való puder lehet h használ, elég sok nedvességet fel tud szívni.
2. 4b5f70e309 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 10. 20:17
Doki esetleg?
2022. márc. 10. 20:15
A farokcsontnál szoktam izzadni a legjobban, még talán jobban mint hónaljnál. Pedig nem vagyok nagyon büdöset izzadós fajta. De ahogy zuhanyoztam és felöltözök akár pizsomába vagy utcai ruhába, egyből érzem hogy ott mintha vízzel permeteztem volna le. Kellemetlen főleg, mert még csak fél óra elteltével ahogy a városban járkálok érzem, hogy leizzadtam a bugyimat és így félek, hogy nehogy átüssön a nadrágon, pedig általában sima farmert hordok. Mindig pamut bugyit hordok. Fürdés után midig próbálom alaposan szárazta törölni de fogalmam sincs hogy ott miért izzadok jobban mint bárhol máshol. Hónaljban is izzadok de ott dezodorral megoldom a gondot de van hogy a dezodor után is érzem, hogy izzadok. De szerencsére nem annyira büdös. Hogy kezelhetném ezt, patikában mit vehetnék rá amihez nem kell orvos recept? Amúgy észerevettem, hogy ha egy nap otthon vagyok úgy egész nap nem érzem az izzadást ott. Más is van aki pont ott szokott izzadni? Lány vagyok ha számít. Szóval, a farokcsont és hónaljnál levő izzadás ellen mit tehetek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook