Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mitől félsz? fórum

Mitől félsz? (beszélgetős fórum)


2018. ápr. 20. 22:51

Megállt a mitől félsz fórum.

Így kellett lennie.


De tudjátok, hogy "az vagy, amitől félsz és amitől nem félsz"?


A pszichiátria alap megközelítése: az ember félelme.


Ha félelmedre kérdezek, 5-7 kérdésből megállapítom, hogy milyen személyiség vagy és melyik a legjobb kommunikáció veled.

De az csak az innenső oldala.


Ha te tudod, hogy mi okoz nálad szorongást, félelmet, akkor már dolgozhatsz ellene.

56. Százas Evelin (válaszként erre: 55. - Százas Evelin)
2018. márc. 24. 18:57
Csontsovány írt valami olyasmit, hogy törölték az egyik nickjét, meg is volt rémülve. Mármint attól, hogy a másikat is törölni fogják. De végül csak azt az ismeretlenebbet. Ő is dominózik, talán azért duplázta meg magát.
55. Százas Evelin (válaszként erre: 54. - Globus)
2018. márc. 24. 18:54
Azt szerintem nagyívben lecarja a moderátor. :-) No para. :-)
54. globus (válaszként erre: 53. - Százas Evelin)
2018. márc. 24. 18:48
Hát a DOMINÓ!? Atyaég.
53. Százas Evelin (válaszként erre: 52. - VersEmber)
2018. márc. 24. 18:45

Iiiigen. Talán még a privi az ami szabad. Ott még nem töröltek semmit, nem is kaptam figyelmeztetést, hogy ne provokáljak.

A figyelmeztetéseket viszont priviben kaptam.

Azért paráztam be, mert nekem itt naplóm is van, meg saját klubom is, jó hogy visszajöhetek más néven, de nem szeretnék. A saját naplómhoz egyébként más néven nem tudnék hozzáférni, kezdhetném elölről.

52. VersEmber (válaszként erre: 51. - Százas Evelin)
2018. márc. 22. 23:13

Minden figyelve van.

Az se mindegy, hogy hogyan írod le a borsóleves készítését...

51. Százas Evelin (válaszként erre: 47. - Lonna4)
2018. márc. 22. 23:07

Ezt értem. Azt nem értettem, hogy abban amiért figyelmeztettek, mi volt a politika. Mert épp örvendeztem a gázár kompenzáción.

Már örülni sem szabad.

50. mazsi-drazsi (válaszként erre: 41. - D7ba7bf7ff)
2018. márc. 22. 21:25
na a cápától nem félek. igen kicsi az esélye hogy összefussunk:))
2018. márc. 22. 21:24
ha nem félsz, nem élsz
2018. márc. 22. 12:40
Már lassan, mindentől!
47. Lonna4 (válaszként erre: 37. - Százas Evelin)
2018. márc. 22. 12:35
Most sem értem miért nem érted! Nem tűrik a politikát. Érthető számomra az oka.Ez itt Hoxa portálja, az ő szabályai. Tapasztalat a politika vallás férfi női szerepek kerülendő témák elobeszedben is. Biztos hogy lesz aki ezt személyes sértésnek veszi és a másik torkának ugrik. Magyarországon nincs kultúrája a politizalasnak. Addig örülj míg csak figyelmeztetést kapsz.Az nem törlés.
46. 12d083b51b (válaszként erre: 39. - D7ba7bf7ff)
2018. márc. 22. 07:49

Én pedig (kemény munkával!) megtanultam legyőzni a félelmet! Nem volt könnyű, hosszú időbe (évekbe!) telt, de meg lehet csinálni, és meg is kell csinálni, ha a mély gödörből ki akarsz mászni!

Félelemmel a szívedben nem lehet pozitívan gondolkodni, pozitívan cselekedni, és a holnapot, a jövőt pozitív irányba "teremteni"!!!


"Minden gondolat, érzelem, hit, amely életedet, tetteidet pozitív irányba viszi, az istentől ered, és minden, amely gátol, gúzsbaköt, akadályoz, félelmet ültet beléd, a sötét erők uralma feletted!"

45. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 20. - VersEmber)
2018. márc. 21. 21:55

Szerintem a SZERETET (vagy fejlődés) pont abból mérhető le, hogy mennyire nem félsz!


Tehát a félelem a tökéletes iránytű, mert megmutatja hogy hol van még dolgod.

44. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 35. - VersEmber)
2018. márc. 21. 21:45

Olyan is volt, aki hatalmasat karambolozott, de nem érzett semmit, mert már előbb átkerült, mint ahogy a karambol megtörtént volna a fizikai síkon.


Szóval még a fájdalom sem biztos.


A fájdalom amúgy is egy kitüntetés, ami az erőseknek jár! (akik még életben vannak)

43. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 20. - VersEmber)
2018. márc. 21. 21:38
A legjobb téma a FÉL-ELEM téma!
42. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 13. - 8707c2ada9)
2018. márc. 21. 21:37

Van olyan is, aki azért nem fél, mer NEM TUDJA HOGY FÉL!!


Ergo, komoly tudatlanságban szenved.


Ha érezné a saját bőrén a dolgokat, talán akkor tudatosulna benne!

41. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 8. - Lolita2112)
2018. márc. 21. 21:35
Cápától félni annyit jelent, hogy valamit tudsz az eredendő ártatlanságról, de ennek a negatív pólusával valamiért nem mersz szembe nézni.
40. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 16. - VersEmber)
2018. márc. 21. 21:33
"Ma van az a holnap, amitől tegnap annyira féltél."
39. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 11. - 12d083b51b)
2018. márc. 21. 21:32

Nem olyan egyszerű ám NEM FÉLNI!


Én megtapasztaltam a félelemnélküliséget, de földi emberként azt mondom, hogy a félelem ragályos és nagyon sokan félhetünk, sok mindentől.


Akkor viszont annak a híve vagyok, hogy még a hajad is égnek álljon, reszkess, mert úgy a hiteles, persze ne csinálj kirakatot belőle.

38. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 11. - 12d083b51b)
2018. márc. 21. 21:29
Sokszor az van, hogy még a kígyóról is azt hisszük, hogy bot. Az elme egészen más megvilágításba helyezi a dolgokat. Lehet hogy aminek örülni kellene, attól félünk, stb...
37. Százas Evelin (válaszként erre: 36. - Lonna4)
2018. márc. 21. 19:14

Tudok róla. De én észre sem vettem, hogy amit írtam, annak van politikai tartalma. Minek nincs.

De amikor azt is törölték, amikor azt írtam hogy az előzőt törölték, az már kicsit megrémített. Hát nem titok, hogy létezik itt a cenzúra.

Megdöbbentett, és el is csodálkoztam, hogy már azon a szinten is? Milyen szint az?

Nem ez az egyedüli félelmem ezen a világon, sőt ezt nem is igazán sorolom oda. Inkább tényleg csak kis döbbenet volt. A sorozatos, priviben írt figyelmeztetések rátettek egy lapáttal.

Írtam már itt korábban, hogy régebben mi okozott félelmet, szorongást.

36. Lonna4 (válaszként erre: 30. - Százas Evelin)
2018. márc. 21. 11:43

A klubbod nyilvános. A portál szabályzat viszont tiltja a politikai megnyilvánulásokat. Egyszerűen nincs helye itt. Csak a vitát gerjeszti. Amúgy ez a jelen nyolc év elott is volt. Szerintem ha ennyire szeretnéd csinálni zárt klubban tedd.

Banyeg jó neked ha ennyi minden bajod!!!

35. VersEmber (válaszként erre: 34. - Mazsi-drazsi)
2018. márc. 20. 23:00
Igen. Senki sem szereti a fájdalmat.
34. mazsi-drazsi (válaszként erre: 33. - VersEmber)
2018. márc. 20. 22:50

sajnos Müller Péternek egy szavát sem hiszem, számomra nincs mélysége, csak próbálkozása rá (tudom erre többet felhördülnek)


a halált nem kell bemutatni, tudom, hogy a halál nem a vég (nincs olyan szerencsénk)


de azért a test fájdalmától, ami a halállal jár, attól fél az ember ösztönből

33. VersEmber (válaszként erre: 32. - Mazsi-drazsi)
2018. márc. 20. 22:42

Pl. Müller Péter már volt halott és azóta nem fél a halától. Több írásában, interjújában elmondta ezt.

Ez tényleg csak egy ismert ember példája volt.


A halál csak akkor jelenti számodra a véget és a legfélelmetesebb dolgot, ha a testeddel azonosítod magad.

Ha felismered, hogy a tested csak egy része a LÉNYEDNEK, akkor már valószínűleg másként látsz a világra.

32. mazsi-drazsi (válaszként erre: 31. - VersEmber)
2018. márc. 20. 22:31

mindenkinek van halálfélelme,mert még senki sem volt halott.

és az ismeretlen félelmetes

31. VersEmber (válaszként erre: 24. - 8707c2ada9)
2018. márc. 20. 21:38

"ha kicsit koncentrálnék talán a keresztnevedre is rá tudnák érezni" - írod.


Nem akarom letörni extraszensz ambícióidat, de nagyon-nagyon mellé lőttél.

Egy igaz, 50+ vagyok, ezt soha nem tagadtam és már le is írtam itt párszor.

A többi badarság.


Hogy én mitől félek?

Ember vagyok, tehát vannak természetes emberi reakcióim a világra.

De!

Mivel tudom, hogy a halál az nem az élet vége, hanem az élet energiaformájának egy változása, így pl. nulla halálfélelmem van.

30. Százas Evelin (válaszként erre: 29. - Lonna4)
2018. márc. 20. 13:51
Arról már lemaradtam. Itthon mitől félek? A múltkoriban attól ijedtem meg, hogy az itteni moderátor a saját klubomból törölte vagy 5 hsz-omat, mert szerinte politikai tartalmilag provokatív voltam.
29. Lonna4 (válaszként erre: 10. - Százas Evelin)
2018. márc. 20. 13:01
Mert te mitől félsz itthon? Költözz külföldre ott is van miből válogatni....
28. 04b3ebfdbb (válaszként erre: 17. - VersEmber)
2018. márc. 20. 12:21
Csak fel akartam vagni 😁

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook