Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mitől fájhat a petefészkem? fórum

Mitől fájhat a petefészkem? (tudásbázis kérdés)


15. f799cac10e (válaszként erre: 14. - Mothertiger)
2012. márc. 9. 06:18
szia. Én is most lassan 2 éve találtam rá erre a Dokimra, addig kezelte a pajzsmirigyemet amíg az helyre nem állt ( ő pajzsmirigy és nőgyógyász egyben). Én sem szoktam a Hoxán gyógyulni, én csak megkérdeztem hogy mitől lehet ez, de szerintem is peteérésem volt és mivel már rendben vagyok-e téren is így most indul be szerintem,mert most már nem érzem hogy fájna. jövőhéten megyek vérvételre és utána elmegyek megint ehhez a Dokimhoz hogy ő hogy látja a dolgokat.
14. mothertiger (válaszként erre: 5. - Macskossz)
2012. márc. 8. 21:54

Akkor azt mondod, hogy sokkal jobb itt diagnosztizálni, mintha orvos tenné? XD

Egyébként nem minden nőgyógyász olyan, mint akikkel te találkoztál. Nekem most van egy orvosom, aki korrekt összegért teljes körűen megvizsgál, az eredményt e-mailben küldi, vagy a további kezelésekhez a vényeket elpostázza a saját költségén. Elégedett vagyok vele, és ha nem haragszol, én inkább nem a Hoxán gyógyíttatom magam. :)

13. Fiatal nő (válaszként erre: 6. - F799cac10e)
2012. márc. 8. 13:06
Nekem akkor szokott fájni, mielőtt bejönnek az oroszok. 1-2 héttel előtte érzékelteti velem, hogy most már nemsokára megérkezik. És tényleg. Nyilván a peteéréssel is összefügghet, nem tudom. Azt tudom, hogy nálam normális, hogy menstruáció előtt 1-2 héttel elkezd fájni, fájdogálni.
2012. márc. 8. 12:57

Nekem a szules ota minden honapban faj peteereskor. Kb. 3-4 napig tart, ebbol gy nap elegge tud fajni.

De jobb, ha dokival nezeted meg.

2012. márc. 8. 12:44
jó köszi mindenkinek holnap elmegyek vérvételre és egy -két napon belül kész addigra meg is jön és utána elmegyek vizsgálatra.
10. KicsiBone (válaszként erre: 1. - F799cac10e)
2012. márc. 8. 12:43
Én fel voltam fázva, nekem attól fájt, de talán dokinak mégis érdemes lenne megmutatni magad, hátha ad rá valami gyógyszert :) Aztán az is lehet, hogy tényleg csak PÉ :)
2012. márc. 8. 12:36
Petefészek cisztától is fájhat nekem az volt. érdemes minél előbb orvoshoz fordulni . Jobbulást kívánok !
2012. márc. 8. 12:30
tényleg most néztem ahová fel vagyok regisztrálva hogy ma van peteérésem március 8-án akkor lehetséges mert csak két napja fáj és már jelezte gondolom.
7. f799cac10e (válaszként erre: 5. - Macskossz)
2012. márc. 8. 12:29
igaz elmegyek holnap vérvételre, megvárom és ha még mindig fáj, akkor megvizsgáltatom. két hónapja voltam vizsgálaton semmi gond nincs.
2012. márc. 8. 12:26
melegen öltözöm, meleg csizma két zokni, két pulcsi. Persze elmegyek a dokimhoz, csak hogy kb tudjam hogy mért. Mindjárt megnézem mikor jön meg. Megnéztem jövőhéten szerdán esedékes,nem szokott késésem lenni. bár azon is gondolkodom, hogy a pajzsmirigyem miatt jártam a nőgyógyász dokimhoz, mivel sokszor nem jött meg vagy késett stb... ekkor nem volt peteérésem, most egy 1,5-2 éve beállt mióta helyre rakott.lehet hogy most már tényleg beindult a peteérésem.
5. macskossz (válaszként erre: 3. - Mothertiger)
2012. márc. 8. 12:23
A nőgyógyászok sajnos nem sokat tudnak. Nekem évekig fájt a petefészkem, akkoriban össze-vissza. Az összes orvos laparoszkópiát akart csinálni rajtam és hiába könyörögtem, hogy kenetet vegyenek, merrt valami bakteriális fertőzés lehet mögötte és gyulladásban van a szervezetem (ezt a vérképemen több érték is igazolta) nem voltak hajlandóak kenetet venni, mígnem egyszercsak súlyos petefészekgyulladás alakult ki nálam. Még akkor sem vettek kenetet, hanem találgattak. Az volt a szerencsém, hogy viszonylag hamar (a 2. felyrt antibiotikum) segített rajtam. Azóta rendben vannak a vérvételi leleteim, és csak peteéréskor fáj a petefészkem.
2012. márc. 8. 12:20
Akár attól. Vagy peteérésed is lehet. Én minden ciklusban megérzem a peteérést. 3-5 napig szokott fájni.
2012. márc. 8. 12:19
Nőgyógyász jobban tudná, mint akik itt tippelnek bármire is! Az mind csak tipp marad, amit itt olvasol, de egy vizsgálat biztosabbat tud mondani! Jobbulást!
2012. márc. 8. 12:19
igen lehetséges. melegebben öltözz fel alul :-D
2012. márc. 8. 12:17
Megvoltam- megvagyok még fázva egy kicsit. Lehetséges hogy ez miatt fáj? Kb. 3 napja fáj.Köszi a segítséget.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook