Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mitől érzékeny az ínyem fogtömés után egy hónappal? fórum

Mitől érzékeny az ínyem fogtömés után egy hónappal? (tudásbázis kérdés)


2014. szept. 2. 10:43

Valószínű, hogy szép csendben elhalt a fogad, és egy granulóma ( gennyzacskó) képződött a gyökércsúcson. Egy RTG erre választ adhat. Menj vissza a fogorvosodhoz.Valószínű, hogy gyökérkezelni kell.

(egy fogorvosi asszisztens)

8. Zséka198 (válaszként erre: 6. - FEE1988)
2014. szept. 1. 09:36
Mély lehetett a luk így közel fúrtak az idegekhez ami enyhe gyulladással reagált. Várni kell, mert vagy elmúlik vagy teljesen begyullad, ezt most nem lehet eldönteni. Cataflamot szedjél esetleg meg valami gyulladáscsökkentő öblögetőt, nekem erre a parodontax szájvíz nagyon bevált hasonló esetben. És semmiképp ne nyomkodd tovább, mert akkor biztos begyullad.
2014. szept. 1. 07:39
Allergia?
2014. aug. 31. 06:31
nem gyökérkezelték csak simán betömték.ezért is furi mert ha be lenne gyulladva akkor az egesz fgam fájna..de csak nyomasra fáj a gyökérnél
2014. aug. 30. 23:53
Ha gyökérkezelt a fog,valszeg hosszú évekig érzékeny lesz a nyomásra gyökértájon.Teljesen természetes.
4. kisj (válaszként erre: 1. - FEE1988)
2014. aug. 30. 22:12

Nem tudom mi lehet a baj, de egy felső gyökérkezelés után én is pont így voltam, sokáig.

Megnyomtam, fájt. Egyébként meg nem fájt.

Végül arra jutottam, hogy nem nyomkodom:D

Aztán csak úgy elmúlt.

3. virag32 (válaszként erre: 1. - FEE1988)
2014. aug. 30. 22:03
Kiölték az ideget?
2014. aug. 30. 22:00
.
2014. aug. 30. 21:51

Sziasztok

Egy honappal ezelott betomtèk a fogam, elotte persze probatomes is Volt benne..nem fâjt semmi..egyszer Csak Azt vettem eszre Mikor megvakartam az arcom az inyemnél felūl( az orral egy vonalba) hogy erzekeny.elōszor Azt hittem h az inyem.de sztem az a gyōkér.ha megnyomom az inyemnel(nagyon felul) Akkor fàj es mintha lenyilalna oda ahol van a tōmés. Maga a fogam nem fáj egyáltalán.ha eszem akkorsem.mi lehet a baj?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook