Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mit vegyek névnapra egy 4 és 9 éves kislánynak? fórum

Mit vegyek névnapra egy 4 és 9 éves kislánynak? (tudásbázis kérdés)


2008. júl. 8. 13:58

A lányok nagyon tudnak örülni a szép rózsaszín csajszis dolgoknak.

Póni, hello kitti, hercegnők minden mennyiségben.

Takaró, ágynemű, párna, evőeszköz készlet, táska, hátizsák, mesekönyv, késségfejlesztő lapok, kártya,stb... Szerintem ezek közül valamelyiknek is örülnének.

15. _kleo_
2008. júl. 8. 13:40
Szerintem a legoval nem tudtok mellé lőni. Vannak direkt lányos készletek is. Nálunk is minden gyerek szereti.
14. **Rita** (válaszként erre: 12. - 2577cdcc12)
2008. júl. 4. 12:41

Az én lányaim is örültek az ilyen és ehhez hasonló játékoknak


Csak mint mondod nem egyformák a gyerekek

13. gabi0630 (válaszként erre: 11. - **Rita**)
2008. júl. 4. 12:34
A kisebbiknek lehet tényleg jó lenne.
12. 2577cdcc12 (válaszként erre: 9. - **Rita**)
2008. júl. 4. 12:34
Ezt nem kell fűzni, hanem összerakni, nem azok a hagyományos (bóvli) ékszerek lesznek belőle, hanem olyanok, amit akár egy felnőtt is hordhatna. Én eddig minden lánynak ilyeneket vettem, mert rengeteg féle van, és eddig mind örült, sőt hordja is. Bár persze minden gyerek más. Én speciel babát, puzzlet, meg ilyeneket nem szívesen veszek, mert az olyan "csepp a tengerbe", mert olyanokat elég sokat kapnak, ez kb olyan, mint egy kisautó egy fiúnak, megnézi, aztán megy a többi 100 közé :o)
11. **Rita** (válaszként erre: 7. - Gabi0630)
2008. júl. 4. 12:33
Ha mindig kéri a kiscsaj hogy lakkozd ki a körmét akkor vegyél neki gyerek sminkkészletet
10. **Rita** (válaszként erre: 8. - Gabi0630)
2008. júl. 4. 12:31
akkor így nagyon nehéz.Leglább azt árulná el hogy milyen típusú játékokat szeretnek
9. **Rita** (válaszként erre: 3. - 2577cdcc12)
2008. júl. 4. 12:30
Ilyen dolgokat vettem a párom tesójának a gyerekeinek,megnézték, örültek(látszólag) de még egy egyszerű kis láncot se fűztek belőle.A "fonós" játékból se készült semmi
8. gabi0630 (válaszként erre: 6. - **Rita**)
2008. júl. 4. 12:29
De ha megkérdem, (volt rá példa) a válasz mindig ugyan az. SEmmit, mert ne költsünk rájuk. DE tényleg! Semmit nem mond az anyjuk.
7. gabi0630 (válaszként erre: 4. - 2577cdcc12)
2008. júl. 4. 12:28

Nem hangos, igazából hangja sincs. AMúgy nem is gondolnék rá, nem akarok haragot a sógórnőmmel, és én is szívbajt kaptam mikor a gyerekem gitárt kapott.

Nem tudom milyen anyagból van a teje, de nagyon halk. Inkább csak puffog.

6. **Rita** (válaszként erre: 2. - Gabi0630)
2008. júl. 4. 12:28

Szia Gabi

Nagyon gyerekfüggő.Nekem az egyik gyerekem imádta a puzzle-t, a könyveket a másikat meg ki lehetett vele kergetni a világból.A legot viszont mondhárman nagyon szerették

Miért nem kérdezitek meg a férjed tesóját, hogy milyen típusú játékokkal szeretnek játszani a lányok?

Én megvenném a dobot, ha az tuti tetszik neki.Igaz a szűlők biztos szidni fognak mert nem egy csendes játék :)

5. gabi0630 (válaszként erre: 3. - 2577cdcc12)
2008. júl. 4. 12:27

Szia!


Ez nagyon jó ötlet! Hosszú a hajúk. Legalábbis legutóbb az volt. Mondjuk mindig kérik tőlem hogy lakkozzam ki a körmüket.

Köszi!

4. 2577cdcc12 (válaszként erre: 2. - Gabi0630)
2008. júl. 4. 12:27
Szerintem a dobot felejtsd el, mert az a szülők utálni fogják. Legalábbis én utáltam, amikor a fiamnak ilyen hangos cuccokat hoztak, mert akkor egész nap ezt verte, én mondjuk ezeket pár óra múlva a padlásra száműztem ezeket...
2008. júl. 4. 12:26
A játékboltokban lehet kapni ékszerkészletet, amit maguknak raknak össze, de nem azok a gagyi gyöngyökből, hanem nagyon jó minőségűek. Akiknek én vittem múltkor, azok nagyon örültek neki :o), ez volt az első, amit elkezdtek összerakni. Ha hosszú hajúak, akkor szintén játékboltban van "kis kütyü", amivel fonni, és díszíteni lehet a hajat. Szerintem a lányoknál a "szépségjátékok" a nyerők...
2008. júl. 4. 12:24

Sziasztok!


Férjem testvérének a két lánya. Vidéken laknak, évente jó ha 4-szer találkozunk. Nem ismerem igazán őket, nem tudom mit szeretnek.

A 4 éves kislánynak legutóbb nagyon megtetszett a kisfiam dobja. Vegyek azt egy 4 évesnek? Vagy baba? AZt se tudom szokott e babázni.

A nagynak meg már mostanában végigzongoráztunk mindet. Baba, ruha, könyv, kirakó, társasjáték...

Segítsetek! Minek örülnének?

2008. júl. 4. 12:22
Mit vegyek névnapra egy 4 és 9 éves kislánynak?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook