Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mit tudtok a bánatevésről? Lehet rá megoldást találni? fórum

Mit tudtok a bánatevésről? Lehet rá megoldást találni? (tudásbázis kérdés)


1 2
11. Anci-panci (válaszként erre: 8. - Ariadna)
2010. aug. 17. 20:27
Kezdjek el mozogni hajnal egykor? mikor mondjuk nem tudok elaludni és azt érzem h ennem kell egy kicsit h el tudjak aludni.
10. Anci-panci (válaszként erre: 6. - Honeywald)
2010. aug. 17. 20:26

És ha valaki már kiskora óta ezt látja a szüleitől? (nem vagyok amúgy nagy tv-s, rádiós, csak szimplán zenét hallgatok leginkább.)

szóval a szülők példája lehet nálam a gond.

9. 72c0c87bc6 (válaszként erre: 5. - Bared)
2010. aug. 17. 20:25

Nincs igazad.

Sokan szeretnek enni, sőt, elvétve találni csak olyat, aki nem szeret enni. Ezt sokan anorexiának is nevezik.


Az nem ugyanaz, mint a kényszeres evés.


Kedves topikindító!


Egy megoldás jut eszembe: akaraterő!

Ha nem megy, akkor pszichológus.

2010. aug. 17. 20:25
A mozgás önbizalmat ad és boldogabbá is tesz!
2010. aug. 17. 20:24

Blinky ugyanez van nálam. De Te találtál valamit magadnak? Én is pont húsz kilóval vagyok nehezebb a normál súlyomtól.

Mivel jutalmazzam magam?

2010. aug. 17. 20:24
szerintem attól, hogy ez ilyen média zagyvaság..például, ha bánatom van, szakitottunk, iszom (alkoholt). a csapból is ez a legenda folyik, ha nem mondaná senki, akkor nem lennének ilyenek.
2010. aug. 17. 20:23
egyszerűen szeretsz enni.... ez van:-) próbáld lekötni magad olyannal, ami közben nem eszel:-)) pl úszás, torna, séta /nem a hamburgeres előtt :-P/, olvasás,kirakat nézegetés.../nem hot-doggal a kezedben/ ;-)
2010. aug. 17. 20:22

Mert ez a kényszerevőség tipikus jelensége:D Ahogy én is ugyanígy tettem míg fel nem szedtem magamra +20 kilót.

Ja és ha ideges voltam, akkor is ettem:)

Találj magadnak valami más módot, amivel megjutalmazhatod magad!

2010. aug. 17. 20:21
igen:-)) ne légy bánatos:-))
2010. aug. 17. 20:20

Ha bánatos vagyok eszem. Ha boldog vagyok eszem.

Ha UNATKOZOM eszem/mostanában hoxázok :) .

Miért van ez?

2010. aug. 17. 20:19
Mit tudtok a bánatevésről? Lehet rá megoldást találni?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook