Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit teszel ma? fórum

Mit teszel ma? (beszélgetős fórum)


1 2
7. 12d083b51b (válaszként erre: 6. - 35d45e2ed1)
2017. jan. 1. 10:14
Az reggel nekem is volt eszemben, de elég gyorsan lebeszéltem magam róla! Még jó!
6. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 5. - 9c485f67e8)
2017. jan. 1. 10:12
de jó hogy írtad, hogy ne vigyük ki a szemetet. tudtam, de teljesen elfelejtettem és majdnem kivittem
2017. jan. 1. 10:10

Inkább mit nem ajánlott tenni:

nem mosunk, teregetünk, varrunk,

nem visszük le a szemetet,

nem adunk kölcsön,

nem megyünk orvoshoz,

nem beszélünk hangosan.

2017. jan. 1. 10:10

Az eddigiek szerint:

- ebben az évben fogok rendesen reggelizni, nem úgy mint a korábbi években. Ennek örülök!

- mint az ábra mutatja, fogok hoxázni is! Én ennek örülök! Nem tudom, más hogyan van vele, de az már az ő élete!

- ezek szerint örülni is fogok!!! (És ennek is örülök!) :)))

- most raktam fel hajában (nem héjában!!) főni egy kis krumplit, majonézes krumpli salátára éhezek!

- már mosogattam is, még egy kicsit majd takarítok is, újságok, stb. helyre-pakolása... legyen az év folyamán lehetőleg rend és tisztaság

- és egész biztosan fogok még ma tv-t is nézni...

- és a többit egyelőre nem tudom...

2017. jan. 1. 10:08
Mákos gubát sütök. Pihizünk, semmi különöset nem csinálunk ja és délután jön haza a fiam aki pár napig a barátnőjével elment évvégézni bulizni a barátaival, őt is nagyon várom. Ja és boldog újévet kívánok minden ismerősömnek, telón, neten stb.
2017. jan. 1. 10:07
Olvasok.
2017. jan. 1. 10:03

Azt tartja a mondás, hogy amit az év első napján csinálsz, megcsinálsz, amivel ezen a napon foglalkozol, az egész új évben jelen lesz életedben.

Vagyis, ha valaki ezen a napon nagymosást, nagytakarítást végez, egész évben túlnyomórészt ezzel fog foglalkozni. Ha valaki a mai napon kizárólag csak lustálkodik, akkor az egész éve ily módon fog eltelni...

Szóval, hogy a mai napot "okosan" kell élni, hogy az legyen majd az új évre is jellemző. Legyen benne egy kis meló, legyen benne pihenés, szórakozás, kacaj és nevetés. De ügyeljünk arra is, hogy amit el kell végeznünk a mai napon, az valóban el is legyen végezve!


Szóval: te mit fogsz ma csinálni???

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook