Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tennétek?Megismertem valakit a neten, 2 hétig minden nap órákat beszéltünk telefonon, minden szép volt, majd találkoztunk és nem tetszik fórum

Mit tennétek?Megismertem valakit a neten, 2 hétig minden nap órákat beszéltünk telefonon, minden szép volt, majd találkoztunk és nem tetszik (beszélgetős fórum)


1 2
2010. dec. 3. 20:31
Aki beleéli magát az úgy jár mint te. KOPP :D
2010. dec. 3. 19:33
A netes ismerkedésnek ez az óriási hátránya, sajnos... bár én nem űzöm a társkeresést - korábban előfordult-, mégis azt mondom, hogy nem szabad a virtuális kapcsolatot sokáig húzni. Találkozás minél előbb, így nem okoz nagy csalódást, könnyen kihevered. Ha jól tudtok neten beszélgetni, akkor hamar csapjatok a lecsó közepébe, aztán elválik :)
13. Szanka
2010. dec. 3. 19:20
Ha nem tetszik, nem tetszik....Ez van.
12. Nőci1
2010. dec. 1. 22:15
Koptatom.
2010. dec. 1. 22:13
Nekem az a véleményem,hogy gondolkozz el rajta,ha nem annyira ronda vagy valami más miatt taszító számodra.Sok emberrel ellentétben nekem valahogy nem az a tapasztalatom,ha nincs meg elsőre a szikra,akkor már mindennek vége részedről.Ugyanis amikor én megismertem egy csajt,akkor 3 lány közül ő volt a harmadik,akire azt mondtam volna,hogy igenis bejön.Utána megismerkedtünk jobban és a végén ő került első helyre,akiért mindent megadtam volna.Sajna nála én nem,mert ő is jött ezzel a szikrás dologgal,hogy azt már elsőre kell érezni.De szerintem ha adsz egy kis időt neki,akár csak ismerkedésre is,de adsz neki,akkor eltudod dönteni,hogy vajon tényleg annyira rossz,mint azt az első találkozásnál gondoltad,vagy lehet külsőleg nem egy fő nyeremény,viszont tudod,hogy mindig melletted lesz,ha szeretnéd...
10. magic life (válaszként erre: 27. - Cranberry)
2010. dec. 1. 11:46

Látod, le is írtad a hiba okát! A nagy Ő-t keresed. És ez óriási hiba. Ha nem tudnál róla, az, aki a nagy Ő-t keresi az mindig is azt fogja. És miért? Mert azt keresi, és csak görgeti maga előtt. Evvel a felfogással sose fogja megtalálni. Ezért kell úgy fogalmazni, hogy a megfelelő társat, vagy a másik felem keresem, de SOSE a nagy Őt-t!


Látod, én pl. irtam volna, hogy talizz még vele hátha elindul valami. De én csak most olvastalak.


Azt gondolom a chat hátránya ez. Bár igazán cserélhetettek volna képet. Na de az se adja vissza a valódi képet.


Épp ezért kell a valódi életben ismerkedni. Bár Nektek Nőknak várni kell, mire megszólitanak, stb. Ha nem akarsz várni, kezdeményezz Te...!


Abban, hogy őszintén megmondod neki, ne hari, de nem vagy az esetem, nem bántod meg vele. Gyerünk, képes vagy rá.

2010. nov. 29. 19:31

Nekem is volt ilyen.

Órákat beszélgettünk telón meg itt ott.

Nagyon szimpatikus volt.

De mikor találkoztunk....

Én nem találkoztam vele többet.Egy darabig még hívogatott aztán elmaradt.

2010. nov. 29. 19:31
Velem is előfordult. Szerintem érezte, mert nem nagyon találkoztunk utána. Ráadásul össze is jöttem valakivel elég hirtelen. De megértette, szóta is sokat msnezünk, játszunk... szerintem megmondhatod neki, hogy nincs kémia és ennyi. Ne húzd az agyát.
7. e552983a4b (válaszként erre: 1. - 8f1ddc2679)
2010. nov. 29. 19:30

Kicsit ciki, én is jártam már így. Nem tetszett, de én "megúsztam"-messziről megnéztem, és amikor láttam, hogy nem az esetem, oda se mentem hozzá...

Nem szép dolog, de így alakult:)

2010. nov. 29. 19:30
.akkor hagyd az egészet! Ne kínozd se magad, se őt.
2010. nov. 29. 19:30
párom aszongya, h kufircoljatok virtuálisan :P
2010. nov. 29. 19:29
Előfordult ez már mással is...:-) Meg kell neki mondani mi a helyzet! Neki sem jó, ha becsapod, és azt érzi, hogy folytatódhat, ami talán már benne elkezdődött...
3. 216047d34f (válaszként erre: 1. - 8f1ddc2679)
2010. nov. 29. 19:29

részvétem:(


na ezért nem fogok én találkozni senkivel...

2010. nov. 29. 19:29
sajnos van ilyen...velem is előfordult...
2010. nov. 29. 19:28

AQnnyira ciki az egész:( Hülye helyzet.. De mit csináljak, a vonzalmat nem lehet erőltetni...

Pedig a hangja, a stílusa, a kedvessége.. telefonon egészen levett a lábamról. Mostanáig.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook