Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tennétek ha a családotok nem engedné? fórum

Mit tennétek ha a családotok nem engedné? (beszélgetős fórum)

1 2 3
2023. márc. 5. 01:43

Honnan veszed, hogy boven van penzed, ha nem dolgozol, nem dolgoztam meg erte, haztartast soha nem volt a kezedben?

A kovetkezo forumban majd ilyenekrr gondolj ;) Es ne ird ki 638474-szer, ha egy Romana sztorit nem tudsz fefejezni

81. Soufflet (válaszként erre: 55. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 5. 01:34
Miert ne lenne nyugtod? Akar letiltod oket a telefonrol es nem nyitsz ahtot. Miert lenne a parkapcsolatodnak vege? Eladtak ket kecskeert, amit meg nem szolgaltattak be, es teged szolgalnak fel kebabnak, vagy mi?
80. Soufflet (válaszként erre: 79. - Soufflet)
2023. márc. 5. 01:30
...kapcsolaton.
79. Soufflet (válaszként erre: 38. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 5. 01:29
Nem erdekes ok mennyire betegesek, azon nem tudsz valtoztatni. Magadon tudsz, es ezzel egyutt a kapcsolattal.
78. Soufflet (válaszként erre: 53. - Főnix3)
2023. márc. 5. 01:25
Ilyen szinten az 5-6 eves noverem volt, mikor orvossagot kellett bevenni. Az egyik legelso emlekem az eletembol. Csak nezetem, minek csinalja a hisztit, a vegen ugyis beveszi. Es egyszer anyam kicsapta az ahtot, hogy "tessek, menj!" O meg csak allt, es orditott egyre hangosabban, hogy elmegy, anyam rakontrazott. (Biztos orultek a szomszedok :D Nem tudom, amyamnak mi verte ki a biztositekot.) Vegul ajto bebasz, tesom lenyelte a gyogyszereket, es orditva elrohant a szobaba.
77. Soufflet (válaszként erre: 38. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 5. 01:14

Gyujtesz penzt kauciora, kiveszel egy kiado szobat. Ha ketten vagytok a paroddal akkor ugyanez, vagy egy kis lakas rogton.

Mi mas lenne a modja?

76. Amaunet (válaszként erre: 74. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 4. 19:46

Mégis mit "kell" segítened?

Szerintem egy magát felnőttnek tartó gyerektől elvárható, ha már közös háztartásban él a szüleivel, akkor megcsinál a háztartásban egy-két dolgot.


Tudod, még a mesebeli Tóni is odaszól a feleségének, hogy a "Kocsmába mentem." Hogy tudják hol keresni, ha valami van.

75. Amaunet (válaszként erre: 69. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 4. 19:35

"Munkám jelenleg nincs de van félretett pénzem bőven"


Nem munkából származik? Miért nem engednek dolgozni? Abból hogy "jelenleg" azt gondolom, hogy korábban már dolgoztál?


"nem vagyunk olyan régóta együtt"

és mégis hozzá költöznél?


"persze tudom hogy segítene"

Persze. Míg el nem költitek a félretett pénzed.


Szerintem te most itt előadod a hattyú halálát. Valamiért persze nem tetszik, hogy a szüleid annak ellenére, hogy felnőtt vagy megpróbálnak beleszólni az életedbe. Ők meg valamiért úgy gondolják, hogy szükséged van erre, mert önállóan nem lennél képes élni.


Képes vagy? Képesnek tartod magad az önálló életre? Szülőktől és baráttól függetlenül?

2023. márc. 4. 19:07
Itthon vagyok meg itthon segítenem kell meg a párommal találkozhatok de azt is úgy hogy szólnom kell.
73. globus (válaszként erre: 69. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 4. 18:07
Mit csinálsz egész nap? Azaz mit csinálhatsz?
72. Főnix3 (válaszként erre: 69. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 4. 17:53
Nevetségesek!
2023. márc. 4. 17:12
Hogy oldjàtok meg most a talàlkozòkat?
70. Ágio8405 (válaszként erre: 67. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 4. 17:11
Pàrod mit gondol erröl hogy így èlsz? Mivel mèg nem mentett ki, nem hiszem hogy egy normàlis èrtèkrendü ember, de ne legyen igazam.... ha elmèsz hozzà mièrt kell olyan munka ami szàllàst is ad? Mit csinàlnànak a szüleid ha elmennèl dolgozni?
69. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 68. - Főnix3)
2023. márc. 4. 13:42
Azt sem engedik
68. Főnix3 (válaszként erre: 67. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 4. 13:24
Dolgozni sem dolgozhatsz?
67. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 66. - Főnix3)
2023. márc. 4. 11:25
Hát azt tervezem hogy nyárra keresek olyan munkát ami ad szállást aztán utánna le lépek a páromhoz.
66. Főnix3 (válaszként erre: 65. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 4. 10:38
Keress munkát, és egy albérletet.
65. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 64. - C7e2a207e8)
2023. márc. 4. 10:37
Igen szerencsés vagyok de nem tudom merre induljak el.
64. c7e2a207e8 (válaszként erre: 62. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 4. 10:33

Szerencsés vagy, hogy segítene neked.

Tőlem még az utolsó kiskanalat is visszakérte.

63. Főnix3 (válaszként erre: 58. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 4. 10:29

Első nekifutásra a barátomhoz, majd albérletbe.

Nem, mert összevesztem velük, akkor kaptam az utolsó pofont!

2023. márc. 4. 10:14
Munkám jelenleg nincs de van félretett pénzem bőven a páromat nem akarom ebbe bele avatni még nem vagyunk olyan régóta együtt persze tudom hogy segítene de őt ebből kihagynám.Fizikailag nem bántanak csak lelki terrorba.
61. Ágio8405 (válaszként erre: 60. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 4. 10:05
Kérdeztünk itt pár dolgot màr amire nem vàlaszolsz. Van-e munkád, hova tudnál menni, van-e félre tett penzed, párod nem akar segíteni? Barát, családtag van-e akihez tudsz fordulni Stb. Ha tudnánk pár részletet tudnánk ötletet adni hogy milyen lehetőségeid lennének. Testileg is bántalmaznak vagy “csak” lelki terror van? Ha tudnánk több részletet, jobban tudnánk segíteni, ha màr máshova nem akarsz segítségért fordulni.
60. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 59. - Ágio8405)
2023. márc. 4. 09:44
Igen sajnos egész életemben elnyomták.olyan kilátástalannak érzem ezt az egész helyzetet hogy sokszor már sírhatnékom van.nem tudom hogy mihez kezdjek merre induljak el..
59. Ágio8405 (válaszként erre: 58. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 4. 08:31
Felnőtt ember vagy. A rendőrségnek mondhatod hogy nem szeretnéd velük tartani a kopcsolatot. Ebben az esetben közlik velük hogy megtaláltak, jól vagy de nem kívánod megosztani hogy hol vagy. De nem csak úgy lehet elmenni hogy nem tudnak róla. Jogod van azt csinálni és oda menni ahova akarsz. Azt értsd meg semmire nem kotelezhetnek. Sajnos valoszinüleg úgy meg vagy félemlitve és annyira el vagy nyomva hogy azt hiszed bele szólhatnak ebbe 😞 Komoly kezelésre szorulnànak a szüleid, vagy akik ezt teszik veled. Te pedig azért hogy be lásd felnőtt vagy és azt csinálsz amit akarsz. Nem tehetnék ezt veled. Ez a rendőrök kérdésed is azt mutatja hogy azt hiszed a rendőrök a te beleegyezését nélkül vissza vihetnének, pedig nem. Ha nem állsz gyámság alatt, jogod van megszakítani velük a kapcsolatot.
58. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 53. - Főnix3)
2023. márc. 4. 08:03
Nem kerestettek a rendőrséggel? Hova mentél?
2023. márc. 1. 20:48
Oké, ezzel a hozzáállással inkabb pszichiátriára menj elöször. Nem bántásból írom, hanem mert segítenek.
56. Főnix3 (válaszként erre: 55. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 1. 20:47
Ilyen nincs! Nem tudom ezt elhinni neked!
2023. márc. 1. 20:41
Sajnos ha el is mennék akkor sem lenne nyugtom teljesen de lehet még a párkapcsolatomnak is vége lesz..sosem lehetek boldog, annyira elfáradtam már és teljesen kilátástalan az életem.
2023. márc. 1. 19:46
Ha nem állsz gyámság alatt, elmehetsz, nem tarthatnak vissza.
53. Főnix3 (válaszként erre: 52. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 1. 19:19

Érdekes vagy. Feljössz , nyekeregsz, ugyan azt szajkózod,de semmit nem mondasz.15 évesen léptem le, egy táska ruhával, soha vissza nem mentem a szüleimhez..

Te miért nem tudod megtenni?

Miért csak ezeket tolod elénk?

Ne szajkózz! Menj a rendőrségre, vagy családsegítőhöz, vagy a pasidhoz, aki valami oknál fogva még akar téged! Nincs lehetetlen, csak tehetetlen!

Csak az utóbbi nyavalygásaid...

'Valahogy majd lelépsz.."

'"A családom úgy kezel mint egy 5 éves kisgyereket ha rajtuk múlna sosem mehetnék ki a házból."

"Igen én is le akarok lépni valahogy."

"Az a baj hogy ez már beteges amit ők csinálnak ha rajtuk múlna az utcára nem léphetnék ki, állandóan azon angyalok hogy léphetnék meg.."

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook