Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit tennél, ha barátnőd édesapja látványosan nyomulna rád? fórum

Mit tennél, ha barátnőd édesapja látványosan nyomulna rád? (tudásbázis kérdés)

1 2 3
35. 1eb84e4bad (válaszként erre: 27. - Erikpipi)
2008. júl. 28. 08:43
akár be is jöhetne! Nézd meg az előtt elevő hozzászólásomat..
34. b46d5f17a9 (válaszként erre: 33. - Juvapcsu)
2008. júl. 28. 08:41
legyél okos és ravasz és old meg másként, találkozzatok másutt - senki sem akarja kétségbe vonni az erkölcsösségedet, egyszerűen egy ilyen témához hozzá tartozik ez a kérdés is :)
2008. júl. 28. 07:38

Köszönöm a hozzászólásokat, amelyek tényleg segítő szándékkal, problémamegoldó célzattal íródtak. Hogy roppant erkölcsös vagyok-e, azt talán döntse el a környezetem meg én magam... Amúgy az illető független, és tkp. én is az vagyok. Ami riaszt az egészben, hogy mégis a barátnőm apja, és úgy is néz ki, mint aki egy jó bő generációval idősebb. Meg a stílusa, hozzáállása dolgokhoz... Amúgy volt olyan pasi, aki nála 10 évvel fiatalabb volt (csak), de bejött, mert: jó fej volt, okos, jól nézett ki, ápolt, jó modorú, udvarias + megvolt az a szikra, tudjátok...

Ez, ha nem lenne a barátnőm, biztos megkapná a magáét, de így is már gyűjtöm az ötleteket. Az a gond, hogy a barátnőm nagyon szereti,ha én megyek hozzájuk, s jó is volt, amíg a kedves papa nem kapott rám, egyfolytában együtt lógtunk.... azóta feltűnően sokat van otthon...

32. supin
2008. júl. 28. 07:32
Kerüld a vele való találkozást. Ne jáj oda hozzájuk...
2008. júl. 28. 00:44
szerintem vedd fel a telefonoddal amiket mond és add oda a feleségének vagy b.nődnek!
2008. júl. 28. 00:26
mond hogy komoly pasid van, vagy hogy a fiatalabbakra buksz, vagy kerüld el
2008. júl. 28. 00:24

a legjobb, amit tehetsz, ha egyszerűen elkerülöd az embert, a barátnőddel is csak házon kívül találkozol, ahol az apja nincs vele - hiába mondanád el neki, esetleg az anyjának, úgy is csak rád kiabálnák - ha mégis találkoznotok kell legyél kimért és elutasító, mutasd ki az ellenszenvedet, de csak kultúráltan, ne hergeld feleslegesen, adj frappáns válaszokat, röviden, tömören és érdeklődéstelenül, higgadtan, mintha kb a falnak válaszolgatnál, ami nem kelt fel benned semmiféle érzelmet, próbálj meg soha ne maradni vele kettesben, kerüld a tekintetét, mert az kihívás, persze, ha válaszolsz neki nézz rá, de hidegen, és utána szólj rögtön máshoz, keress más témát, vedd semmibe - soha ne legyél túl kedves, mert akkor hiába mondod a nemet, ő igennek veszi, hiszen mást mond a szád és mást a szemed - sok férfi így is úgy okoskodja a dolgokat, hogy minden nő akarja, csak kicsit kéretik magukat és azért mondanak nemet, a végén úgy is beadják a derekukat, mert senki sem mondhat nemet az ő potenciájuknak ... ezért van annyi erőszak a világban

szerintem egyébként a társaság előtti poénkodását rajtad kívül valószínűleg más is ellenszenvesnek találta, csak hát nevessünk együtt, akkor minket nem piszkálnak, mert egyet értünk :) ez olyan köznépfelfogás birka módra (tudod ott is csak egyen van kolomp és mindegyik azt követi)


azt nem mesélted el, hogy barátod van-e? és ha van ő mit szól ehhez a hozzáálláshoz?


egyetértek erikpipi kérdésével is nagyon, hiszen leírod nem érdekel az ember a külsője és modora miatt, nem mert a barátnőd apja, aki neked is apád lehetne, esetleg, mert házas ember, vagy mindezeket összevéve - akkor most az a kérdés, hogy csak azért nem vagy benne a kalandban, mert modortalan, vagy mert erkölcstelennek tartod a helyzetet?

az biztos, ha egyszer mégiscsak beadnád a derekadat, akkor nem tudnád többet levakarni magadról, ha már ilyen, amilyennek leírod, és az is biztos, hogy rengeteg bajod lenni belőle minden téren - nem hogy elveszítenél barátnőt, hitelt mások szemében, megbecsülést és fiatalságot, hanem még az önbecsülésed is rámenne a végén


csak annyit tudok ismételni, mint az elején, tartsd távol magad tőle, elfelejteni soha nem fogja, de talán nem keres majd meg és nem loholászik utánad

28. iminimi (válaszként erre: 27. - Erikpipi)
2008. júl. 27. 23:23
Nem, de legalább a hiúságát legyezgetné. Te meg roppant jóindulatú.
2008. júl. 27. 22:29

"Hát nem jön be egyáltalán. . . Hatalmas nagy darab, jóval idősebb és elég paraszt is. . ."

Miért, ha jó pasi lenne, és nem paraszt bejönne?

Roppant erkölcsös...

26. Katinkaboszi (válaszként erre: 25. - 3afdbd21b7)
2008. júl. 27. 22:09

Igen, nagyon igazad van, de azért mondom, hogy kedvesen csinálja, mert ezek az emberek akik képesek a saját lányuk barátnőjét is körbedongani, azok nem ijednek meg a saját árnyékuktól sem és még másra is vetemedhet, ha nagyon elküldi a fe..be.

Na és mivel nem egy kislánykáról van szó, hát nem fog egykönnyen menni, de a családot nem kell belevonni semmiképpen sem. Még akkor sem, ha csak ijesztgeti vele, hogy megmondja nekik.

2008. júl. 27. 22:00
Én is bácsiznám főleg mások előtt és talán nem is mennék hozzájuk, inkább a barátnőmet kérném meg, hogy ő jöjjön hozzánk. Nem küldeném el, mert az csak még inkább tűzbe hozná,mert "küzdenie kell érted" alapon, de valahogy világosan a tudtára adnám, hogy abszolut nem jön be és jobb lenne ha a feleségével meg a családjával törődne...
24. andita1 (válaszként erre: 23. - Juvapcsu)
2008. júl. 27. 21:54
Csak nehogy erre mégjobban beinduljon, mármint arra hogy elutasítod.
23. juvapcsu (válaszként erre: 21. - Katinkaboszi)
2008. júl. 27. 21:27
Köszi, meg a többieknek is. Igazán jó ötletek. Naná, hogy bácsizom. Ő elismert fazon, sikeres, csak most nehezen dolgozza fel, hogy ez velem nem megy. Meg van lepődve.
22. juvapcsu (válaszként erre: 14. - 91d4989ab9)
2008. júl. 27. 21:26
30
21. Katinkaboszi (válaszként erre: 16. - Efa181b264)
2008. júl. 27. 21:25

A feleség pont úgy nem hinnél el, mint ahogy a lánya sem, sőt mindketten azt mondanák, biztosan ő volt aki kezdeményezett ás rámászott a férfira, az csak azért beszél vele így.


Sajna az emberek a homokba dugják a fejüket, mert nem akarnak tudni semmit ezekről a dolgokról.

20. Katinkaboszi (válaszként erre: 17. - A7a90ace89)
2008. júl. 27. 21:23
Tudod az ilyen embernek ez csak még olaj a tűzre (bocsi) és még jobban nyomul, mert azt hiszi, a lány csak fut még egy kört előtte.
2008. júl. 27. 21:23
Megkérném a barátnőmet, hogy beszéljen az édesapjával.
2008. júl. 27. 21:22

Remélem xy bácsinak szólítod? Mert ha nem, akkor éppen itt az ideje.

A barátnődnek ne szólj, mert nem fogja elhinni úgy sem, és akkor csak meg lesz a harag közöttetek, amit gondolom nem szeretnél.

Inkább amikor az öregúr próbálkozik, mindegy hogy kettesben, vagy más előtt, akkor tégy finoman megjegyzést az alakjára, hogy milyen túlsúlyos és neked bizony nem jön be a hatalmas darab kétajtós szekrény, meg ha nincs bajusza, akkor mond azt, hogy neked az tetszik, ha van akkor meg azt, hogy neked nem. Mindig legyél vele kedves és közben csípjél bele szóval, úgy, hogy ne legyen kedve többet egy idő után legyeskedni. Majd ha ez sem megy, kérdezd meg, mit szólna, ha valaki az ő lányával beszélne így, egy ilyenkorú ember a hapi baráti köréből.

Ha mindezek után nem távolodik el, mond meg neki, hogy elmondod a családjának, amikor mindenki otthon van, még akkor is, ha ezért elveszíted a legjobb barátnődet, ami ezután az ő lelkét fogja terhelni.

Több ötletem nincs.

2008. júl. 27. 21:00
Elküldeném melegebb éghajlatra. Ilyenkor a kor már messze nem számít!
2008. júl. 27. 20:58

Ja bocsi utána már olvastam.

Akkor mond meg a feleségnek.

15. 1eb84e4bad (válaszként erre: 13. - Efa181b264)
2008. júl. 27. 20:54
tudja a barátnő.
2008. júl. 27. 20:50

az se hatna ha előtte a hozzá hasonló korú pasikra megjegyzéseket teszel hogy mennyire vén meg ronda, meg hogy néz már ki. pl látsz vkit tvbe, újságba, vagy az utcán amikor ott van és akkor, nem kapna észbe hogy ő is ilyen vén stb?


hány éves vagy juvapcsu?

2008. júl. 27. 20:49

Szerintem mond meg a barátnődnek.

Legrövidebb út az egyenes.

Nehogymár neked keljen meghunyászkodnod!!

12. juvapcsu (válaszként erre: 11. - 1eb84e4bad)
2008. júl. 27. 20:49
Hogy vele kellene mennem a szobába. Meg, hogy biztos nagyon menő lehetek a pasiknál, mert nála tuttira bejövök.
11. 1eb84e4bad (válaszként erre: 10. - Juvapcsu)
2008. júl. 27. 20:47
Hát a vendégek előtt kellett volna akkor visszaszólni iccesen, hogy ő már öreg hozzád:-) Mit mondott, lehet tudni?
10. juvapcsu (válaszként erre: 8. - 1eb84e4bad)
2008. júl. 27. 20:30
Igen, sajnos tett. Most utoljára a vendégeik előtt tette. És már a lánya előtt sem jött zavarba. A barátnőm persze annál inkább. Nekem meg tök kinos volt.
2008. júl. 27. 20:29
csinájj ugy mintha utálnád látványosan
8. 1eb84e4bad (válaszként erre: 6. - Juvapcsu)
2008. júl. 27. 20:26

Oh, akkor egyenlőre póbáld kerülni a találkozást, ne menj hozzájuk.

Aztán ha folytatja, mondd neki félig iccesen, hogy idős ő már hozád! agy iylesmi:-)

És az anyukája is ott van? Tett egyértelmű utalásokat is?

2008. júl. 27. 20:24
De mindig úgy intézi, hogy kettesbe kerülhessen velem, és olyankor félreérthetetlen bókokat, majdnemhogy ajánlatokat tesz...
2008. júl. 27. 20:23
Hát nem jön be egyáltalán... Hatalmas nagy darab, jóval idősebb és elég paraszt is...
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook