Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tennél ha az anyósod kijelentené, hogy neki köszönheted hogy van gyermeked... fórum

Mit tennél ha az anyósod kijelentené, hogy neki köszönheted hogy van gyermeked... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
59. zezsua
2008. szept. 3. 13:49
a fia kié?a nagymamáé vagy kinek köszönhető?Nem kell ilyen együgyü emberekkel foglalkozni csak sajna egyre több van
2008. szept. 3. 13:48
Először is megkérdezném, hogy honnan veszi, hogy a fia a gyerek apja, aztán pedig jól kiröhögném és otthagynám.
57. e7d58500d8 (válaszként erre: 53. - Emese206)
2008. szept. 3. 13:46
A semminél mindenesetre több az biztos.
2008. szept. 3. 13:46
Szerintem bolond..bocsi!!
2008. szept. 3. 13:46

NEM LEHET KÖNNYŰ.

Muszáj megértenie, hogy félted a gyereket, és ha így viselkedik annak nem lesz jó vége :(

Nehéz az anyósokkal. Nekem épp nagyon tiszta az anyósom, ő meg tőlem félti, pedig itt se állat se semmi veszélyes, de már többször szóltam emiatt... Mindenbe beleszól .

Meg kell tanulniuk, hogy a főnök az anyuka. És az anyuka felelős a gyermekéért. Nekik is volt lehetőségük gyereket nevelni, annak idején, ez meg a ti életetek

És ha te nem akarod, hogy megfogja, akkor hagyja békén, majd lesz lehetősége, ha nagyobb lesz.

54. eedy75
2008. szept. 3. 13:42
Nem foglalkoznék vele!
53. Emese206 (válaszként erre: 49. - E7d58500d8)
2008. szept. 3. 13:41
25km nem nagy táv de kezdetnek megteszi.
2008. szept. 3. 13:40
Ja csak az elfelejtődik hogy a nővérek nem állnak minden egyes inkubátor mellet és nem vizslatnak mindenkit sajna.És pénzel mindent el lehet érni ott is.És azért került lélegeztetőre mert valamivel jól megfertőzték,2 hétig le sem jött a gépről.Az állatokról meg annyit hogy ami kint fetren a saját sz-ban egy 8nm udvaron és utána megy és befekszik az ágyba az nem vmi higiénikus.Meg az aki egy hónap alatt egyszer fürdik az sem egy patyolat.
2008. szept. 3. 13:32
KÖRBERÖHÖGNÉM A KEDVES MAMÁT... már bocsánat...
50. Icus
2008. szept. 3. 13:32
megkérdezném, normális-e?
2008. szept. 3. 13:31

Már bocs, de ez egy hálátlan dög!!! A helyett, hogy megköszönné, hogy megajándékoztátok, egy gyönyörű unokával, és együtt örülne veletek, még neki áll felljebb, iszonyat bunkó!!!

Nagyon sajnállak, remélem jó messze laktok töle!

48. fe6fe7671f (válaszként erre: 30. - Emese206)
2008. szept. 3. 13:31

"...Anyósom egy igénytelen boszorka, állatok a lakásba stb..."

Attól, hogy állat van a lakásában, attól még se nem igénytelen, se nem boszorka.


Az inkubátorba csakis akkor lehet benyúlni, ha azt az ápolónők, vagy az orvos engedélyezi. Előtte kötelezően kezet kell fertőtleníteni (van ahol kesztyűt kell húzni). Ott van a csapnál a fertőtlenítő. Azt sem értem, hogy hogyan ment be? A szülők is csak egyszer mehetnek be naponta. Nagyszülők, testvérek, vagy bármilyen rokon egyáltalán nem mehet be. Azok majd akkor nézhetik meg, amikor a kisbaba már annyira stabil lesz,hogy hazaengedik. El sem tudom képzelni, hogy ennyire felelőtlenek lettek volna a kórházban.

47. Anett83 (válaszként erre: 45. - Emese206)
2008. szept. 3. 13:30
Mit csinált vele,hogy lélegeztetni kellett?
46. RLindi (válaszként erre: 45. - Emese206)
2008. szept. 3. 13:29
Helyesen döntöttél a lányod és a saját érdekedben is.
2008. szept. 3. 13:28

Én akkor megmondtam neki többet nem fogja látni,és mikor átkerült a lányom a csecsemőr,beszökött hozzá és visszakerült rendes nagy tubusos lélegeztetőre.

Azóta sem látta.Szerintem helyesen döntöttem.

44. Anett83 (válaszként erre: 42. - Anett83)
2008. szept. 3. 13:28
akkor ott=a kórházban
43. szabk
2008. szept. 3. 13:27
egyébként az én anyósommal nem lehet másról beszélni, mint a párom volt feleségével...jó program, de legalább tudom, hogy nem akar bántani, nem azért csinálja...
42. Anett83 (válaszként erre: 39. - Gota)
2008. szept. 3. 13:27

Akkor volt egy éve,hogy kirakott bennünket a három szintes házból,mert mertem szólni,hogy valahogy nem egészséges az,hogy hárman(párom,ő,én)egy kasszán vagyunk.Mehettünk utána 45000-es albérletbe.Akkor ott nem volt erőm vele vitatkozni.Tavaly nyáron változott a helyzet,azóta "elviselhető".

Persze azóta is külön élünk,szerencsére már a saját házunkban.

41. sereva
2008. szept. 3. 13:27
Ilyen nincs!Erre nem lehet mit mondani.Kár,hogy bezárt az OPNI!
2008. szept. 3. 13:23

A párom az utálja az anyukáját azóta!

Én ilyenre nem kértem,ez az ő döntése volt.

39. gota (válaszként erre: 38. - Anett83)
2008. szept. 3. 13:23
Huh. :) Akkor ő is egy "főnyeremény"... :)
2008. szept. 3. 13:21
Az én anyósom hál'istennek már változott,de amikor megszületett a picifiam,aznap délután már jött látogatni.Szólt egy nővérke,hogy jött hozzám látogató.Megkértem,szóljon neki,hogy nagyon fáradt vagyok és jöjjön másnap.Fél óra múlva keltett a nővérke,hogy még mindíg ott van és nem hajlandó elmenni,amíg ki nem megyek.
2008. szept. 3. 13:21

szerintem azért mondta, mert fixen bántani akart :)


én biztosan jól "megfojtottam" volna puszta kézzel :)) először, aztán meg közöltem volna vele, hogy a kompenzusait élje ki máshol és máson, ne az én gyerekemen, vagy csináltasson magának még egyet, ha a hormonjai nagyon tüntetnek - ha ezek után sem változna a hozzáállása simán eltiltanám az unokától, mert, ha ő így, akkor én miért ne?

2008. szept. 3. 13:20
Thx! Az ötleteket.
35. gota (válaszként erre: 30. - Emese206)
2008. szept. 3. 13:20

Na ugyanilyen ő is, úgyhogy egyáltalán ne foglalkozz vele, hiszen neked van igazad.

Amikor anyám meg anyósom először találkoztak, akkor egyből elkezdte anyámnak ecsetelni, hogy a kutyája, akivel egy ágyban alszik, összehányta, meg összef*sta az ágyat...

Nnnnnnna. Hát így foglalkozz vele te is...

34. gota
2008. szept. 3. 13:18

Ha az én anyósom ilyet mondana, biztosan kiröhögném, és megmondanám neki, hogy ez volt az utolsó alkalom, hogy látta az unokáját...

Mondjuk az én anyósom totál nem komplett, kicsit bolond, úgyhogy én nem venném nagyon magamra...

33. Anett83 (válaszként erre: 30. - Emese206)
2008. szept. 3. 13:16

Így már biztos,hogy nem normális.Ha ennyire igénytelen,ne is engedd egy jódarabig a baba közelébe és persze a te közeledbe sem.

A párod mit szól hozzá?

32. hpkati (válaszként erre: 30. - Emese206)
2008. szept. 3. 13:15
Mondom én, hogy nem normális! Koraszülött osztályon dolgoztam! Kézmosás nélküli símogatás egy olyan pici babának halálos fertőzés is lehet! Ne foglakozz és ne idegesítsd magad a boszorkán! Nézz arra a gyönyörű lányodra, a többivel ne foglalkozz!
2008. szept. 3. 13:14
Normális ember ilyet nem mond...
2008. szept. 3. 13:13

Sziasztok!


Anyósom egy igénytelen boszorka,állatok a lakásba stb.!És az én babám amúgy is beteges,koraszülött,na mindegy,itt az a lényeg hogy az úgy nevezet Pic osztályon az a szabályzat hogy egyetlen egyszer mehet be a nagyszülő,és pont akkor jött be és megláttam hogy az én pici lányomhoz az inkubátorba kézmosás nélkül benyúlt.Elszállt az agyam,volt vita stb.És legözelebb megint beakart menni és a főorvos nem engedte és a fejemhez verte hogy biztos én nem engedem,és én intéztem így.Aztán közölte hogy nekem ahoz a babához semmi közöm.

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook