Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tehettem amiért a "plátói" szerelmem fél éve nem beszél velem. fórum

Mit tehettem amiért a "plátói" szerelmem fél éve nem beszél velem. (beszélgetős fórum)


1 2
16. globus (válaszként erre: 13. - Bizsu67)
2014. febr. 19. 09:48
Tulajdonképpen mit akarsz tőle?
2014. febr. 19. 09:46

Plátói szerelem vagy barátság?

Szerintem,az utóbbi,az ő részéről.

Családod van,és komolyan a kukát húzattad be vele?

14. Zizisicc (válaszként erre: 13. - Bizsu67)
2014. febr. 19. 09:20
Ha szép szóval nem megy, akkor próbáld ki, amit Zotya írt a 7. hsz-ben.
2014. febr. 19. 09:12
Igazad van . De most hogyan tovább??? ANNYIRA HIÁNYZIK.
12. Lina06
2014. febr. 19. 08:57
Èn ùgy làtom ezt te is elrontottad, most csak aztteszi amit kèrtèl tõle....
11. bizsu67 (válaszként erre: 9. - Gribedli***)
2014. febr. 18. 23:33
Nem vagyok olyan jó csaj egyáltalán.Sőt! De mind a ketten a halak jegyében születtünk csak én oroszlán ascendensel ő pedig bika. Én folyton változom egyszer rohanok pezsgek égek aztán magamba fordulok és a magányt keresem. ő stabil figyel és mindíg nyugott. Nyugtatgatott engem is csak ne idegeskedj, és ezzel időnként simán megőrjitett...
2014. febr. 18. 23:24
A múlt pénteken végkép kiakadtam, igaz elötte én kértem hogy lehetőleg ne is nézzen rám ne is köszönjön. Azt válaszolta minden úgylesz ahogy én akarom. persze ettől még idegesebb lettem. Aztán tényleg nem köszönt és nem válaszolt az sms ekre. Én meg gyorsan elmentem szabira, nem bírtam volna ezt a Valentin napi őrületett No meg névnapom is mostnság van. Szóval elbújdokoltam.
9. gribedli*** (válaszként erre: 8. - Bizsu67)
2014. febr. 18. 23:21

Ertem. Akkor egyszeruen megunta, hogy a hallgatokozonseged legyen. Vegulis ha te hoditgattal, es o ezt tudta, lehet, hogy azt gondolta, hatha egyszer sorra kerul o is.


Es ebben a ferfiak kulonbozoek, mert ha te ugy gondoltad, hogy ot nem fogid lealacsonyitani egy hoditas targyava, o ellenkezoleg, ugy vette, hogy na, mindenkivel, csak velem nem, es ebbol neki az kovetkezik, hogy kevesebb volt szamodra mint a tobbi, nem pedig tobb.


Tisztaznotok kell es ha neki ez a szerepkor tul szuk, hagyd elmenni! Mondjuk persze hogy jobb lenne, ha megmaradna baratnak, de sajnos nem mindig sikerul.

8. bizsu67 (válaszként erre: 6. - Gribedli***)
2014. febr. 18. 23:14
mind kettőnknek van családja. Gyerekeink is hasonló korúak. Ígaz én vagyok a kicsapongobb és ő volt az akinek minden kis hódításomat elmeséltem, volt hogy ki is akadt simán le is hülyézett, de pont ettől volt ő nekem értékesebb. De miért pont akkor és úgy vetett véget. És az sem biztos hogy véget akart vetni. Néhány hónap után elkezdett úgy viselkedni mintha misem történt volna. Ettől persze én akadtam ki, én ezt nem tudom semmisnek megnem történtnek venni..
7. c28612d577 (válaszként erre: 5. - Bizsu67)
2014. febr. 18. 23:08

Ebben az esetben szeretnék neked kéretlenül egy tanácsot adni.

Felejtsd el az önérzetedet, mert szemmel láthatóan gátol téged a probléma megoldásában.

Beszélj vele még egyszer utoljára, és kezdj a magas c-ről. Ha felidegeled kapsz választ is.

Mondj neki valami ilyesmit, hogy:

- Figyelj, nem tudom mi történt veled, de x éve barátok voltunk és a minimum amit megérdemelnék szerintem az, hogy közlöd velem mi a fene bajod van nem pedig enigmában beszélsz! Úgy érzem mindig megtudtunk mindent beszélni egymással, szerettelek téged és most hirtelen Á-ból B-be váltasz és úgy érzem minimum egy választ megérdemlek, hogy miért is vagy ekkora pöcs!

Ha ez nem használ hagyd a fenébe.

6. gribedli*** (válaszként erre: 5. - Bizsu67)
2014. febr. 18. 23:05

En arra tippelek, hogy reszerol is volt platoi szerelem, de mivel mindkettotok miatt ez nem valosult meg, ugy erzi, hogy te kihasznalod, mert mas nem tortent csak baratsag, de a szivessegek jol jonnek.


Neha elofordul, hogy ha nagyon korrektul viselkedsz, az is balul sulhet el, akkor is, ha esetleg a hatad mogott senki sem keverte a cart, egyszeruen megunta, hogy ez csak platoi es teged hibaztat erte. Holott te korrekt modon pont ugy tettel, hogy meg veletlenul se gondolja, hogy nem tiszteled ot, stb.


Felreertesek elofordulnak. Kivanom, hogy rendezzetek es ujra normalis legyen a viszony, esetleg mindketten megertitek, hogy itt az ideje, hogy ne legyen platoi. Van valakid amugy? Nem lehet, hogy feltekeny?

5. bizsu67 (válaszként erre: 4. - C28612d577)
2014. febr. 18. 22:51
már megtörtént. Persze nekem is van önérzetem, mondtam neki h bocsánatot kérek természetesen csak mondja el hogy miért is kéne bocsánatot kérnem. Én szándékosan soha nem bántanám. Érdekes hogy a beszélgetésünk alatt nem igen nézett a szemembe, tett vett kerülte a kontaktust,számomra ez a hazugság jele.
2014. febr. 18. 22:43
Miért nem mondod el neki azt, hogy mi az ami nyomja a lelked?
2014. febr. 18. 22:40
az biztos. nagyon fáj. Volt olyan kollégánk aki egyből azt kérdezte hogy lefeküdtünk e, mert nem talált más logikus magyarázatot...pedig hát nem. Persze lett volna rá alkalom de én pont azért nem mentem bele mert nem akartam ezt a barátságot elveszíteni...na meg nem is hittem igazán hogy érdeklem úgy is...sokkal fiatalabb.
2014. febr. 18. 22:30
Szerintem hagyd a fenébe , ebből már jó úgyse sül ki ! 1x talán elmeséli , mi a manótól kapta fel a vizet ? lehet , h valami rosszindulatú kollegának köszönheted , de ha elárulja is egyszer , a tüske akkor is benned marad .
2014. febr. 18. 22:22

8 éve dolgozom egy nagy cégnek egyedüli nő ként sok pasas között. Amikor oda kerültem egy nálam 9 évvel fiatalabb kolléga vett pártfogásba, és bizalmas jó kollégám lett. vele mindig mindent megtudtam beszélni, minden kis titkomról tudott.Szavak nélkül is értettük egymást. Volt hogy ő szaladt helyettem haza hogy kihúzza a kukát.. vagy épp az én autómmal ment ügyet intézni...stb Tavaly is úgy volt h egyidőben megyünk szabira de még előtte elintézi az autóm műszaki vizsgáját mert pont lejárt. Este úgy váltunk el h holnap viszi az autómat vizsgára, de nem vitte. másnap felhívtam h mi a helyzet ,miért nem intézte amit megígért.röviden azt vágta a fejemhez "kétszínű vagy hátba szúrtál, most nem tudok erről beszélni, majd ha vissza jöttem a szabiról.." Kérdezgettem a kollégákat ki mit tud , de értetlenül álltak ők is a dolog elött. Eltelt a szabi és én az összes létező csatornán keresztül probálkoztam de nem jutottam közelebb a problémához. Mindíg azt hajtogatta h azt nekemn tudnom kell mi az ő baja.

Mit kellett elkövetnem hogy így megszívasson, tudta hogy nekem fontos az amire kértem.

Néhány hét után pletyit hallottam arról hogy én rossz indulatú megjegyzést tettem vele kapcsolatban...

Sosem bántanám,ahhoz túlságosan szeretem. De elkeserít ahogy ő hozzá áll a problémához. Miért ítélt el azonnal "tárgyalás nélkül" Nem is érdekel olyan nagyon h ki és mit mondott de az kiakaszt ahogy ő viselkedik velem. Lehet hogy a plátói érzések egyoldalúak voltak?

Mit gondoltok érdemes probálkoznom?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook