Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tehettem amiért a "plátói" szerelmem fél éve nem beszél velem. fórum

Mit tehettem amiért a "plátói" szerelmem fél éve nem beszél velem. (beszélgetős fórum)


1 2
46. bizsu67 (válaszként erre: 45. - Kriszta773)
2014. febr. 20. 20:48

Én azért sem akartam vele etyepetyézni, mert van egy rossz tulajdonságom, ha megkapok - szerzek valamit vagy valakit már nem igen érdekel... De vele nem akartam hogy így legyen...

Na mindegy holnap megint olyan nap lesz amikor van lehetőségem szembe nézni vele, de nem hiszem hogy lesz erőm hozzá.

45. kriszta773 (válaszként erre: 42. - Bizsu67)
2014. febr. 20. 12:15
jobb vége lett volna szerinted, ha mindkettőtök a családja mellett etyepetyézik a munkahelyen? :) az sem tartott volna örökké, és sokkal jobban fájna, mint így a plátói
2014. febr. 20. 12:10

Hhhmmm..Na,most megint utálni fogsz,hogy ezzel jövök de....ennyi idősen,kezeld a helyén a dolgokat!Túl kell ezen lépni.

Ő,már nem akar veled bandázni,és kész,ennyi...

Nem feltétlenül tartozik neked magyarázattal,bármiről is.. Az meg,hogy ezért sísz,amikor a többiek nem látják...szerintem,többet képzeltél bele ebbe a dologba,mint ami,valójában volt!

43. bizsu67 (válaszként erre: 41. - Vanjobb)
2014. febr. 20. 12:00
jelen pillanatban kizártnak tartom, mert részemről már akkora a seb...Képtelenség hogy én kezdeményezzek. Már annyiszor megtettem...
2014. febr. 20. 11:58
hát nem tudom, de tény hogy én szúrtam el. de csak azért mert ha róla van szó én fegyvertelen vagyok.. Egyedül vagyok csaj a csapatban kb 70 hapsival dolgozom együtt, bármelyikkel ha gondom volt simán megoldottam.. Veszekedtem velük ha kellett, de most fülem farkam behúzva nyüszítek a sarokban.És rengeteget sírok amikor a többiek nem látják...
2014. febr. 20. 11:55
Próbálj mint munkatárs munkahelyi dolgokról beszélni vele pl. mit ez a kinevezés, aztán egy kiss vicc lazaság és hátha oldódik a kapcsolatotok.
40. vanjobb (válaszként erre: 38. - Bizsu67)
2014. febr. 20. 11:53
Akkor most kérd meg, hogy köszönjön mégis munkatársak vagytok!
39. kriszta773 (válaszként erre: 36. - Bizsu67)
2014. febr. 20. 11:35
fél év után már nem kéne csodálkoznod, hogy nem változik a helyzet, főleg így, hogy naponta találkoztok, együtt dolgoztok. lehet, hogy ő már rég nem is haragszik rád, csak már nem vagy a plátóija, hanem csak egy kedves munkatárs, haver...
38. bizsu67 (válaszként erre: 37. - 616fec36da)
2014. febr. 20. 11:31
igen, nagyjából maradt a helyzet. De most jött a pletyka , miszerint ő lehet az új csoport vez. Mi jöhet még Istenem..De nem köszön mert hát ugye én kértem erre...
2014. febr. 20. 11:26
és egy helyen vagytok még?simán elmentek egymás mellett?köszőnni azért köszön?
36. bizsu67 (válaszként erre: 35. - 82d45dcd14)
2014. febr. 20. 11:24
persze hogy megkérdeztem - mint már írtam alant- de az volt a válasz "hogy azt neked tudnod kéne.." Honnan a f ..ból kéne . És kérdezném , és szenvednék ha tudnám..
35. 82d45dcd14 (válaszként erre: 34. - Bizsu67)
2014. febr. 20. 11:20
Fél éve ezen gondolkozol és még nem kérdezted meg tőle?
2014. febr. 20. 11:14

ez a kuka dolog nagyon kiakaszt látom, pedig csak azt akartam érzékeltetni mennyire bíztam benne..Természetesen én is segítettem neki amiben tudtam. De basszus miért nem tudhatom meg mi baja velem. Ha nem kellek, akkor azt mondja, ne durcizzon aztán meg úgy tesz mintha mi sem történt volna.Nekem ez fáj. És annyira hiányzik az állandó bohockodása, a hülye sms-ek, amiket a leg képtelenebb helyzetekben küldött hogy nevessek és hülyének nézzenek a körülöttem lévők...

Ez annyira hiányzik...

33. 82d45dcd14 (válaszként erre: 23. - Bizsu67)
2014. febr. 20. 09:18
Ja,biztos így fogom csinálni:))Családom lesz és a plátói szerelmemmel fogom behúzatni a kukát.....
32. c6cc1a938e (válaszként erre: 1. - Bizsu67)
2014. febr. 19. 21:34

1.Ő volt a te csicskahoppod.De.Olvasd vissza magad.

2.Általában,akik szeretik az 1-es pont pozícióját,azoktól várható egy nagy besértődés.

Ennyi.Lépj túl.

31. Idhikai (válaszként erre: 29. - Bizsu67)
2014. febr. 19. 21:25
... igen, néha cserélődik az udvartartás a királynőnél is. :))
30. kriszta773 (válaszként erre: 29. - Bizsu67)
2014. febr. 19. 18:20

férjhez menni nem mennél hozzá, szexet, viszonyt sem akartál, csak "barátságot", ami mint tudjuk, nincs férfi és nő között, a ti esetetekben pláne nem volt szó ilyesmiről :)

azért tartani magad mellett, hogy élvezd valaki rajongását, figyelmét mindenféle igazi kapcsolat nélkül szerintem felesleges :(

29. bizsu67 (válaszként erre: 28. - Kriszta773)
2014. febr. 19. 16:59
persze,de ő volt a kezdeményező és én aki folyamatosan háritott pont ezért h ne legyen ilyen konfliktus.Én is tudom h két irány van . Ha megtörténik vagy függő leszek és hát az újabb problámákat szül . ha nem lesz jó akkor meg az a baj ,,
28. kriszta773 (válaszként erre: 27. - Bizsu67)
2014. febr. 19. 16:52
biztos lehetne még köztetek barátság, ha hagynád, hogy úgy viselkedjen veled, mint régen, normálisan, de te mintha többet szeretnél ennél :)
27. bizsu67 (válaszként erre: 25. - Kriszta773)
2014. febr. 19. 15:43
rettegek a gondolattól h igazad van...:(
26. bizsu67 (válaszként erre: 24. - Idhikai)
2014. febr. 19. 15:39

Egyáltalán nem telepedtem rá söt, munka helyen kivül soha nem találkoztam vele, felsem hívtam ha tudtam h nem dolgozik. A többi kollégával rendszeresen jártak egy bizonyos versenyre , én egyszer sem mentem velük. Pont azért h ne zavarjam, Aztán olyan volt hogy amikor hazafelé jöttek messziről és tudta h dolgozom , hazáig telefonon beszélt velem és akkor mesélte el mi volt a versenyen ,mit szúrt el éppen..

Más különben ez a más férje volt a kezdeményező a kezdet kezdetén ,mert én annyi pasas között nem biztos h észre veszem, mert nem különösebben szép fiú, de úgy rendben van . De vannak körülöttem sokkal jobb képüek is, de nem érdekel

25. kriszta773 (válaszként erre: 22. - Bizsu67)
2014. febr. 19. 15:37

de azt biztos te is tudod, hogy ezek a plátói szerelmek, barátságfélék nem tartanak örökké :) mert előbb-utóbb vagy túl kevés lesz, vagy túl sok. ha igazán szerelmes leszel a másikba, akkor többet akarsz, talán bármi áron is, ha pedig nem, akkor ez a testi és lelki izgalom elmúlik, beleun az ember, és jön más, akivel valódit élhet át

szerintem a nőkben inkább benne van a hajlam, hogy akár sok ideig is lebegtessenek így egy pasit, akaratlanul is elvárják, hogy oda meg vissza legyen értük, miközben megtartják a távolságot, de a férfiak nagy része beleun ebbe, csak a nagyon szerencsétlen, másnak nem is kellő, papucstípusúak talán nem :)

az, hogy nálatok ilyen hirtelen és haraggal vetett véget a "plátóiságnak", azt mutatja, talán mondtál, tettél te valami bántót, vagy más nyitotta fel a szemeit, de azt is mutatja, hogy nem volt szó ám olyan szoros kötelékről köztetek, amibe belefér, hogy megbeszéljétek. szerintem hagyd a csudába, ő valószínűleg már rég túllépett ezen, legfeljebb a büszkesége szenvedett csorbát

2014. febr. 19. 15:14
... hááát azt gondolom, nem illendő ennyire rátelepedni más férjére... goondolom... tán...
23. bizsu67 (válaszként erre: 21. - 82d45dcd14)
2014. febr. 19. 15:12
Mi az hogy ennyi idősen...!Na majd megtudod ha te is ennyi leszel,
2014. febr. 19. 15:07
Ajjé! na most kaptam a pofámra. A kukát csak egyszer húzigálta helyettem mert senki sem volt otthon csak én ,és én is elfelejtettem. És mivel messze dolgozunk és ő volt abban a helyzetben... hát ment és csinálta.. az autós dolog is hasonló volt( autós szakmában dolgozunk) itt a lényeg a bizalmon volt. Én a lakás kulcsomat az autómat stb is rámertem bizni. Ő vigyázott rám mert a mi munkánk meg ilyen , ha a kollégák nem állnak melletted véged.. De ő ott volt nekem...
21. 82d45dcd14 (válaszként erre: 20. - Kriszta773)
2014. febr. 19. 13:38
Ez mekkora gááz,ennyi idősen...
20. kriszta773 (válaszként erre: 1. - Bizsu67)
2014. febr. 19. 13:21

lehet, hogy mondtál valamit kettőtökkel kapcsolatban az egyik kollégádnak, aki úgy tálalta a srácnak, hogy milyen kényelmes neked, hogy ugráltatod, ha már ennyire odavan érted.


bár azt én sem értem, ha mindkettőtöknek családja van, minek intéztetsz vele olyan dolgokat, mint a kuka, vagy a kocsid műszaki vizsgája...

19. gkreka (válaszként erre: 1. - Bizsu67)
2014. febr. 19. 12:28
Ne haragudj, de ez mitől plátói szerelem?
18. d1e807c461 (válaszként erre: 7. - C28612d577)
2014. febr. 19. 11:52
en is ezt csinálnám! :)) nem könyörögnék, hanem megmondanám neki a frankót. előbb-utóbb kiborul, és elmondja, mi baja.
17. Lina06
2014. febr. 19. 10:37

A legjobb baarátommal volt egy hasonló eset, akkor mikor elegem lett elhívtam egy pubba hogy kicsit enyhítsük a hangulatot....

Megmondtam neki hogy most az lezs, hogy én elmondom hogy éltem meg a helyzetet mit tettem és mit nem az elejétől mostanáig úgy hogy ő nem szól bele, majd ő is elmondja én nem szólok közbe, és ahol ütközünk megbeszéljük utánna ha nem jutunk közös nevezőre én jobbra ő balra és többet nem beszélünk. Hát az első kötben rájöttünk hol csúsztunk el egymás mellett miket értettünk félte, nem mondom hogy ugyan ott folyrtatuk a barátságot de sokat javult...

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook