Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mit tehetek a gyümölcsbogarakkal? fórum

Mit tehetek a gyümölcsbogarakkal? (beszélgetős fórum)


4. csigabige85 (válaszként erre: 1. - 42af71f255)
2011. nov. 6. 11:25
Sziasztok! Bár már 2 év eltelt Kismogyi kérdése óta, de nekünk most lett aktuális a kérdés és ezért néztem én is megoldás után, persze nem találtam. Érdekes módon a párom tudott rá egy régi receptet. Kis pohárba tegyél folyékony mosogatószert, ecetet és vizet. Imádják a löttyöt, mind odagyűlnek aztán megfulladnak benne. Kint hagytuk estére, és reggel vagy 30 kis halott dög feküdt a pohár alján. Amúgy épp mikor mondani akartam a barátomnak a kenyeres észrevételt, épp csak ránéztem a mi oroginal toastkenyeres zacsinkra és az is tele volt! Azt hittem hülyét kapok! A különbség, hogy nálunk a csukott hűtőbe és szemetesbe is beszállnak! Nem értem honnan kerülnek elő hirtelen...nekünk a szüleimnél otthon sosem volt, pedig kint voltak a gyümölcsök az asztalon egy tálon. :(
2009. okt. 22. 21:20
Úgy látom senkit se zaklatnak ezek a kis lények!Jó nektek!!!!!!:) :S
2009. okt. 13. 17:10
Senki?????:((((
2009. okt. 13. 16:56

Otthon nagyon elszaporodtak az általában erjedt gyümölcsökön található pici repkedő bogárkák...pedgi minden gyümi hűtőben van...és ezek meg már bemásznak a kenyér zacskójába is(pedig ki sincs nyitva....)..

El se tudom képzelni mit tehetnék ellenük!!!!

Segítsetek!!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook