Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tegyek? Ugye ez nem normális, nem én vagyok a hibás? fórum

Mit tegyek? Ugye ez nem normális, nem én vagyok a hibás? (beszélgetős fórum)


25. New(l)
2020. júl. 26. 14:08
Eleve nem tudom mi az az insta sztori, de gondolom valamilyen érdeklődésre számot adó történés, amit érdemes megosztani másokkal. Az, hogy valakik egy éjszakai lokálban félsötétben próbálnak beszélgetni, az az a kategória?
2020. júl. 26. 13:14
Amilyen elmebeteg zaklatom volt, nem tartom kizártnak, hogy ilyesmi megtörténik, de ha még csak nem is barátod a srác, miért ne nem hagyod a francba? Hs valaki egy beszamithatatlan emberrel áll össze, maga sem lehet normális.
2020. júl. 26. 09:11

Ennyire fontos neked ez a barátság? Ilyen agyament társaságot más elkerülne, ha szerinted azok. A másik az, hogy én sem értem miért kellett kibeszélnie a pasinak a párja mentális állapotát? Lehet, hogy csak nagyot akart mondani, azért nem úgy van az.

Ja, szombat esti sztori. :)

22. tulipán*** (válaszként erre: 10. - Evy24)
2020. júl. 26. 09:04

Szerintem nem fognak ők tovább menni, max. a szájuk jár. Amikor rendőrt emlegettél és ők rögtön leléptek, bizonyítja, hogy nem akarnak bele keveredni semmibe, csak hőbörögni mentek.

Együtt ellépni bulizni valahová ismerősökkel is tök jó dolog, nincs benne semmi. Ha viszont tudod a barátnő internetes elérhetőségét (fb. pl.) akkor szeirntem jó ötlet lenne ráírni és elmagyarázni, hogy csak ismerősök vagytok a palival és semmi többről nincs szó, ne aggódjon (persze ezt szépen, barátságos hangnemben). Ez szép lenne emberileg is és hasznos lenne a továbbiakat illetően is. Így mindketten megnyugodhatnátok.

21. birebora (válaszként erre: 18. - Bözsi néni)
2020. júl. 26. 08:50
Szerintem is.
20. Scherlock (válaszként erre: 2. - 71ddaa07fa)
2020. júl. 26. 08:08
Lehet...
19. Lávli* (válaszként erre: 17. - Evy24)
2020. júl. 25. 23:05
Pedig teljességgel mindegy lett volna. Ha fekvőgipszben lenne, vagy tele bárányhimlős kiütésekkel, az is lényegtelen lenne, ha insta sztorizol, vagy megengeded másnak, aztán dörömbölnek az ajtódon.
18. Bözsi néni (válaszként erre: 1. - Evy24)
2020. júl. 25. 23:04

Jó kis szombat esti sztori. Holnap jön a folytatás?


😃😃😃😃

17. evy24 (válaszként erre: 14. - Lávli*)
2020. júl. 25. 23:00
Nem tartom mindegynek, hogy milyen állapotban van az a nő, ezért szerettem volna részletesebben leírni. Nem olyan az állapota, hogy szó nélkül el lehessen menni mellette.
16. evy24 (válaszként erre: 13. - Guruljka)
2020. júl. 25. 22:59
Mert ő az én szememben egy ember, egy ismerős, nem pedig “másnak a pasija”.
15. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 9. - Evy24)
2020. júl. 25. 22:48

Ez azért félelmetes, legközelebb hívj rendőrt.

Nem tudhatod, miért jelentek meg, mik a terveik a továbbiakban. Esetleg ők is mentálisan, ha betegek, hááát, nem lennék nyugodt.

2020. júl. 25. 22:46

A helyzet az, hogy bárkit be lehet azonosítani az internetről, ha fotókat, videót, infókat ad meg magáról, nem értem, hogy ezen miért lepődsz meg.

A körítést meg végképp nem értem, hogy a barátnak a barátnője állapota meg hogy mi van annak a szüleivel 😀

Szeretsz mesélni, az már biztos. :)

Az insta sztorik ezzel járhatnak szerintem, fogadd el.

13. Guruljka (válaszként erre: 1. - Evy24)
2020. júl. 25. 22:45

Miért mész el bulizni más pasijával?

Még ha régebbről ismered is.

Általában félreértésekre ad alkalmat a dolog, mint a történeted is mutatja.

12. pteri (válaszként erre: 1. - Evy24)
2020. júl. 25. 22:35
Madarat tolláról, embert barátjáról. Kerüld el ezt a bagázst, az nem csicskulás, csak problémamegoldás.
11. 71ddaa07fa (válaszként erre: 9. - Evy24)
2020. júl. 25. 22:35
Majd megvárták, még hazaérsz, alszol pár órát és utána felébresztettek. Azért van bennük némi emberség. :)
10. evy24 (válaszként erre: 8. - 71ddaa07fa)
2020. júl. 25. 22:33
Sajnos nem tudom viccesen felfogni az esetet, mert jelen pillanatban félek. És nem kifejezetten azért, mert tudják a lakcímemet.
9. evy24 (válaszként erre: 6. - 9b10f3d7ff)
2020. júl. 25. 22:31

Nem, a fővárosban.


Ha jártasak az éjszakai életben, akkor a hely felismerhető volt a videón. Az is megfordult a fejemben, hogy odamentek és követtek hazáig, vagy nem tudom. Sajnos ezek utólag jutottak csak eszembe.

2020. júl. 25. 22:31
Azt ajánlom, ha legközelebb szórakozni mész vigyél magaddal egy állszakállt valamint egy bazsüszt, és ha esetleg valaki fényképet készítene rólatok, előtte gyorsan rakd fel őket az arcodra.
7. evy24 (válaszként erre: 5. - 71ddaa07fa)
2020. júl. 25. 22:29

Minden bizonnyal ők is Pestiek, más magyarázatot nem tudok rá találni. Természetesen nyomaszt, és megijeszt a dolog de ezzel a részével speciel már nem tudok mit kezdeni, max. egy zárcserét - azt meg is fogom ejteni.


A videón meg volt jelenítve az Instagram fiókom (meg mindenki másé is aki ott volt), egy kattintással el tudtak jutni oda.

6. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Evy24)
2020. júl. 25. 22:28
Ez egy kisebb település, ahol élsz?
5. 71ddaa07fa (válaszként erre: 3. - Evy24)
2020. júl. 25. 22:20

Mi az a taggelés? :))


Hiába rakna fel egy pécsi illetőségű személy képeket a közösségi oldalára a lakóházáról, elképzelhető, hogy egy élet is kevés lenne arra, hogy megtaláljam. Nemhogy néhány óra.


Illetve honnan tudta, hogy az a ház, ami a képen szerepel a lakóházad, nem csak éppen az tetszett meg és ott készítettél fényképeket magadról?

4. andi6020 (válaszként erre: 1. - Evy24)
2020. júl. 25. 22:14
Hogy találtak meg? Ismernek?
3. evy24 (válaszként erre: 2. - 71ddaa07fa)
2020. júl. 25. 22:13

Természetesen nem :)

Be voltam taggelve a videón, ami alapján a profilomat meg tudták nézni. Nyilván oda sincs kiírva, de pl. (utólag realizálva) van több képem is fent, ami a lakóhelyem környékén, készült, vagy a ház előtt, ahol élek. Fogalmam sincs, hogy ez alapján valaki képes lehet-e beazonosítani egy lakóhelyet, valahogy mégis sikerült. Ideig-óráig fel sem merült bennem ez a kérdés, amikor kicsit sikerült megnyugodnom az eset után, akkor kezdett motoszkálni a fejemben, hogy mi is történt.

2. 71ddaa07fa (válaszként erre: 1. - Evy24)
2020. júl. 25. 22:04
Az instagram videón ott volt a pontos címed is, hogy másnap reggelre megtaláltak?
2020. júl. 25. 21:59

Kb. 1 - 1,5 éve ismerek egy pasit, barátságnak nem nevezném a viszonyunkat mert annyira sűrűn nem találkozunk/beszélünk, de jóban vagyunk. Ő évek óta együtt van a párjával, vele nem találkoztam még személyesen, viszont tudom róla, hogy van egyfajta mentális betegsége, aminek következtében nem igazán ura a saját életének, gondolok itt olyanokra, hogy autót nem vezethet pl., pénzügyekkel nem foglalkozhat, utazni nem utazhat egyedül, és hasonlók. Kezelik rendszeresen, gyógyszereket kap, leginkább stagnál az állapota. Nem arról van szó, hogy közveszélyes vagy őrült lenne, azt mondják, simán lehet vele pl. beszélgetni, de nem mindig van tudatában annak, hogy mi történik körülötte. Együtt is éltek egy ideig, de volt egy időszak, amikor rosszabb volt az állapota, akkor jobbnak látták a szülei, ha hazaköltöztetik magukhoz, és azóta is velük lakik. (néhány hónapja, kb. a vírushelyzet kezdete óta)

Lényeg a lényeg, pár napja a barátnőimmel vacsoráztam a városban amikor összefutottunk ezzel a bizonyos pasival, és az ő barátaival. Ez teljesen véletlen alakult így, viszont utána együtt folytattuk az estét, elmentünk bulizni. Nagyon közvetlen volt velem, sokat beszélgettünk, iszogattunk, de az égvilágon semmi több nem történt közöttünk természetesen. Másnap reggel arra ébredtem, hogy dübörögnek az ajtómon, a párja barátnői álltak ott, szám szerint hárman. Kiderült; azért jöttek, mert az este folyamán valaki (a másik társaságból) kirakott egy videót az Instagram storyjába, azon pedig látszik, hogy én és a barátnőjük párja beszélgetünk, ő pedig közel hajol hozzám - mivel alig hallottam, mit mond. Láttam a videót, első blikkre valóban félreérthető lehet, pláne annak, aki nem volt ott, de tudom, hogy mi történt. (pontosabban azt, hogy semmi) Ennek ellenére kb. nekem estek, hisztérikusan kértek számon, hogy mit képzelek, hol a lelkiismeretem amikor egy beteg ember párját próbálom “behálózni”, ráadásul ilyen olcsó, “szajha módon”, szégyelljem magam, majd visszakapom az élettől, stb.

Végig sem gondoltam, hogy egyáltalán honnan tudták meg, hol lakom, de megijesztett az eset, akkor mentek el, mikor közöltem hogy rendőrt fogok hívni.

Semmiképpen nem tervezem emiatt bárkivel is megszakítani a kapcsolatot, vagy hasonlók, nem akarok “becsicskulni” de egyáltalán nem szeretném ha legközelebb ilyen előfordulna, nem érintett jól. Mit tehetnék? Opció a rendőrség, ha legközelebb valami hasonló történik?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook