Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit tegyek? Tegyek egyáltalán valamit? fórum

Mit tegyek? Tegyek egyáltalán valamit? (beszélgetős fórum)


22. o.andi
2014. dec. 27. 23:46
furcsa egy b.nö...az tuti
21. 7004ca251b (válaszként erre: 20. - Huenya)
2008. jan. 21. 10:30
Az emberek változnak.Sajnos sokszor nemelőnyükre.Meg aztán nem minden barátság szól egy életre,főleg amig ilyen fiatalok vagytok és formálódtok nagyon sokat.Ezek mind közhelyek,de mégis igazak.Szerintem úgy kell felfogni,hogy ez tanuló pénz volt,arról,hogy az emberek olykor kifordulnak magukból.Ha konkrétan ellened nem tett semmit,szerintem ne utáld,mert akkor nincs miért,csak lépj túl a dolgon.Biztos van ezer más barátnőd akivel hasonlóan látjátok a dolgokat:)
20. huenya
2008. jan. 21. 10:21
ezzel a bizonyos barátnővel egy ideje utáljuk egymást... ja és már a második srácot "fogyasztja" ugyanígy...
19. h.editke (válaszként erre: 1. - Huenya)
2007. okt. 18. 16:16
Az is lehet, hogy a barátnőd szereti a srácot, csak nem fogalmazza meg.
18. b2076ec79b (válaszként erre: 17. - Rozália)
2007. okt. 5. 14:29

Az én drágámnak nem kérdés hogy segítsen-e akár takarítani is ha kell. (mosogatni utál :DD) Sőt mióta egyre nagyobb a pocakom méginkább kiveszi a részét. S

Szerintem ne hagyd hogy ne csináljon semmit. Kérd meg hogy segítsen. Pl. én mikor vasalok a párom rakodja be a szekrénybe így mikor kész a vasalás már el is vannak téve. Ez nem nagy dolog, de nekem nagyon jól esik és addig is együtt vagyunk, közben beszélgetünk ilyesmi. Van mikor manókánk is beáll és így majdhogynem családi program lesz :DD

Tehát kérd meg, aztán lehet idővel természetessé válik és nem kell kérned sem. Gondolom a te hibád az lehet, h eddig nem kérted és mindent megadtál neki.. Ezt nehéz megváltoztatni de szerintem ha nem vagy erélyes akkor előbb-utóbb belátja h igazad van. Vess be minden női praktikát :DD

2007. szept. 27. 05:41
Hogyan tudnám rávenni a páromat, hogy ha már velem él, az én házamban, ezt-azt tenni kellene néha. Egyszerűen úgy él itt, mint egy vendég. Jó, ez biztosan az én hibám - is. Csomó dolgot magam csinálok meg, aztán meg nem érzem jól magam. Együtt mennyivel hamarabb lenne kész és a közösen elvégzett munka öröme.... ha van egyáltalán ilyen.
16. LoLiNa
2007. szept. 27. 05:31
hagyd őket.. majd rájön mindkettő..
15. huenya
2007. szept. 14. 20:08
szerintem itt most az a helyzet, hogy a srác nem engedi őt el, szegény barátnőm meg nem akarja megbántani... csak szerintem ez egyiküknek sem jó, de főleg a barátnőmnek nem... :(
14. huenya (válaszként erre: 13. - 0c97fbb607)
2007. szept. 14. 19:54

ez is igaz...

remélem a legjobbakat, bár nem tudhatom, hogy mi is az

13. 0c97fbb607 (válaszként erre: 12. - Huenya)
2007. szept. 14. 17:12
Sohasem lehet tudni ,mi lesz belőle...
12. huenya (válaszként erre: 11. - 0c97fbb607)
2007. szept. 14. 17:02

áhh

kiderült, hogy azóta újabb fejlemények vannak...

most megint együtt vannak, mert a srác ugye szerelmes, de "szünetet tartanak"... a távolság miatt, meg mert a barátnőmnek nincs ideje a srácra...

na erre nem is mondok semmit... megvan a véleményem, de megtartom magamnak...

11. 0c97fbb607 (válaszként erre: 10. - Huenya)
2007. szept. 14. 14:12
Lépjen túl,ez már egy másik történet.
10. huenya (válaszként erre: 9. - 0c97fbb607)
2007. szept. 14. 14:08
ez sajnos lehetséges, mert a srác már a szakítás előtt haragudott rá, mert nem nagyon tudtak találkozni... és az egészet szegény barátnőmre kente, pedig amikor a barátnőm javasolta a találkát ő mondta le...
9. 0c97fbb607 (válaszként erre: 8. - Huenya)
2007. szept. 14. 10:19
A legjobb megoldást választotta.Bár valószínű,hogy mint jóbarátot is elveszítette már.
2007. szept. 14. 10:15

köszi a tippeket

egyik nap beszélgettünk, és szóba jött a dolog

látszott szegényemen, hogy kétségbe van esve, mert kedveli nagyon a srácot, de hát az érzéseket ugye nem lehet befolyásolni...

a végén elmondtam neki, hogy mit gondolok - de csak finoman, és a végén azt mondta, hogy örül neki, hogy elmondtam

azóta sajnos szakítottak a sráccal...

2007. szept. 8. 09:50
A barátnőd magához kötözött egy embert, aki nem tud védekezni ellene, mert szereti,és Ő viszont nem szereti.Ez végképp nem korrekt! A fiú ki van szolgáltatva neki,mert vakká tették a lány iránti érzelmei.Kiszolgáltatottá tenni valakit,gonosz dolognak tartom, mert ebben a viszonylatban nem tudhatod, milyen apró mosollyal, apró szóval "öli " meg a másikat.Te tehetlen vagy ,nem is érdemes beleavatkoznod!
2007. szept. 8. 07:05

Csatlakozom az előttem szólókhoz.

Ne avatkozz bele a kapcsolatukba. Szerintem fordított esetben te sem szeretnéd, ha beleszólnának az életedbe.

Hidd el, rá fog jön majd, hogy mit akar.

2007. szept. 8. 01:42
Szerintem nem mindenkinél alakulhat ki egyből a szerelem!! Szerintem ne szólj bele!! Ő majd tudni fogja mit tegyen!! Inkább támogasd!!
2007. szept. 8. 01:38
NE
2007. szept. 8. 01:10
Ez az ő élete, ne szólj bele, mert azzal lehet hogy csak rosszat teszel. Idővel rájőn a barátnőd hogy ez a kapcsolat nem fog hosszú távon műkődni. Le kéne üljön azzal a sráccal beszélgetni a barátnőd és megmondani egyenesen neki hogy mi a dörgés!!!
2. Eve20 (válaszként erre: 1. - Huenya)
2007. szept. 1. 10:34

Szia!

Szerintem a legjobb ha nem szólsz bele! Voltam én is ilyen helyzetben, nagyjából ugyanez volt a felállás, a barátnőm csak úgy járt egy sráccal szerelem nélkül. Kihasználva azt, hogy a srác, meg teljesen bele van esve. Én mondtam neki, hogy ez így nem fer, meg miért csinálja ezt a pasival, nem érdemli ezt meg, meg ilyenek...az lett az eredménye, hogy utána teljesen eltávolodtunk egymástól, nem mondott el olyan dolgokat, amiket addig, illetve mindenkinek kibeszélte a kis titkaimat a hátam mögött:((( Aztán fokozatosan meg is szakadt a barátságunk, már 3 éve hogy köszönőviszonyban sem vagyunk.

Szóval én nem ajánlom hogy ezt megmondd neki! Itt is érvényes a mondás, hogy ne szólj szám, nem fáj fejem!

2007. szept. 1. 10:19

Sziasztok!


Tanácsra lenne szükségem egy elég bonyolult dologban...

A legjobb barátnőmről van szó... Fiatalok vagyunk mind a ketten, 18 évesek. Nekem több, mint egy éve komoly barátom van, előtte nem volt kapcsolatom.

Ő nemrég - úgy kb. egy hónapja - jött össze egy sráccal, és előtte még neki sem volt senkije.

Azzal még nem is lenne probléma, hogy barátja van, de... Na és itt jön a bonyolult része. Még mielőtt én is foglalt lettem volna, arról beszélgettünk, hogy képtelenek lennénk (mind a ketten!!) olyan emberrel járni, akibe nem vagyunk szerelmesek. Ez a téma azóta is nagyon sokszor feljött, és ugyanez maradt a vélemyényünk (én fülig szerelmes vagyok a páromba, és ő is belém!).

És itt ez a srác... Nagyon szerelmes a barátnőmbe, és mielőtt összejöttek, nagyon jóban voltak. A barátnőm viszont egyáltalán nem szerelmes belé... Azért ment bele ebbe az egészbe, mert szeret a sráccal lenni, és úgy érezte, hogy ha nem jön össze vele, akkor elveszíti, mint barátot...

Hogy jöttek össze? Együtt töltöttek egy napot, este csókolóztak, és úgy gondolták (nem beszélték meg) hogy ők azóta együtt vannak...

És ez számomra elég furcsa... A másik az, hogy nemrég beszélgettem a barátnőmmel, és szóba került, hogy ő fél a fogamzásgátlótól (hogy hízni fog tőle...)... Ez nekem furcsa... Nem szerelmes a srácba, de ezen gondolkozik... Én őt egyáltalán nem így ismertem meg... Jó ideig ki se mondhattam előtte azt a szót, hogy "szex", mert annyira tabu volt a téma, erre együtt van ezzel a sráccal kicsit több, mint egy hónapja, és ezen gondolkozik... De tudom, hogy nem szerelmes, ő mondta! És látom is rajta... Meg nemrég még azt mondta, hogy lehet kiszáll a dologból, mert a srác egyetemista, és szerinte nem fog menni ez a távkapcsolat...

Lehet, hogy csak a féltékenység beszél belőlem, mert velem azóta nem nagyon foglalkozik... De féltem is, és szeretnék mondani neki valamit, de félek, hogy megsértem...mert szerintem becsapja a srácot is és saját magát is...

Segítsetek, mit tegyek! Lehet, hogy hagynom kéne a francba, hisz úgy rontja el, ahogy akarja, de sajnos nagyon sokat gondolkozok ezen! Segítsetek!

Köszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook