Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mit tegyek, ha megfázott a három hetes kismacskám? fórum

Mit tegyek, ha megfázott a három hetes kismacskám? (beszélgetős fórum)


2012. jún. 17. 14:33

6000 Ft volt az ellátás díjja plusz a gyógszerek. Örülök, hogy már nyugodtan tudnak aludni. :D

Úgy néz ki feleslegesen aggódtam. :P

2012. jún. 17. 14:31

Végre megoldódott. :D Az orvos írt fel gyógyszert és adott nekik szurit. Már jobban vannak. :d

A nagyoknak kombinált oltást adott az orvos, azt mondta az minden ellen védi őket.

2012. jún. 17. 07:38

milyen oltásokat adatsz a nagyoknak?

a kicsik ellátása attól függ, mi a bajuk, szerintem így látatlanben erre nem lehet válaszolni.

2012. jún. 15. 15:58
Köszönöm a válaszokat. Azt nem tudjátok, hogy általában az orvosok mennyit kérnek az ellátásukért? A kettő nagyot csak akkor viszem, ha az oltás miatt kell. Az mindig 3500-4000 /oltás. De azt nem tudom, hogy 5 kiscica ellátásáért mennyi a normális ár, amit egy rendes orvos elkér.
5. mikono (válaszként erre: 3. - A14deb9047)
2012. jún. 15. 15:54
Igen, bent vannak a lakásban, van külön fekhelyük is. Kettő nagy cicánk táplálja őket.. az anyjuk meg a nagyanyjuk. Még sose fázott meg egy cicánk se. EZért nem is tudtam mit tudnék addig tenni értük, amíg el nem tudom orvoshoz vinni őket. :S
4. mikono (válaszként erre: 2. - A24ba94ad5)
2012. jún. 15. 15:52
Fogom, de pénz jövőhéten lesz rá (hétfőn). Sajna akkor jön a fizetés :S
2012. jún. 15. 15:46
Gondolom, meleg helyen vannak a cicák az anyjukkal együtt. Ha táplálja őket, nem lesz semmi gond.
2012. jún. 15. 14:51

Szia!


Vidd orvoshoz őket..még nagyon kicsik.

2012. jún. 15. 14:26

Sziasztok!


Van 5 db 3 hetes kismacskánk és megfáztak. Jövőhéten vittük volna az állatorvoshoz a szükséges oltások miatt. De tegnap megfáztak, interneten utánanéztem és kamillateás vattát írtak, hogy azzal kell megmosni a szemüket meg az orrukat. Ezenkívül mit tehetnék még értük, hogy jobban legyen amíg meg nem jön a pénz?

Illetve mennyibe kerül 5 kiscica ellátása, nem tudjátok megmondani?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook