Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mit tegyek, ha ellustultam? fórum

Mit tegyek, ha ellustultam? (beszélgetős fórum)


23. Napsugár8 (válaszként erre: 22. - Hannababa13)
2019. szept. 6. 06:23
:))) Könnyű Katát táncba vinni! :))
2019. szept. 6. 00:17
lustálkodj tovább
21. Guruljka (válaszként erre: 19. - Icuska538)
2019. szept. 5. 22:41

Nyugis, de hatásos, semmi ugrabugra:


[link]

20. Guruljka (válaszként erre: 19. - Icuska538)
2019. szept. 5. 21:12
Olyan 10.
19. Icuska538 (válaszként erre: 18. - Guruljka)
2019. szept. 5. 21:09
Ez hany perc?
2019. szept. 5. 20:35

[link]


Ez viszont jólesett. Most az előbb csináltam meg.

A fekvőtámaszok nem mentek végig, de majd fognak.

2019. szept. 4. 07:23
Nem vagyunk egyformák! :))
16. Guruljka (válaszként erre: 13. - Napsugár8)
2019. szept. 4. 02:24
Igen, de nem szeretném egy maréknyi idegennel föl-le róni a helyi két főutca valamelyikét.
15. Dreya (válaszként erre: 7. - Frufru26)
2019. aug. 31. 22:45
Igazán nincs mit, nagyon ügyes vagy, hogy lefogytál, és megérdemled, hogy ne hízd vissza :) Én nem gondolom, hogy lennének mumus ételek, elsősorban a mennyiségekre kell figyelni. Amiket abszolút érdemes kerülni az esetek 99%-ában, azok valóban a finomított, fehér lisztes, hozzáadott cukros és transzzsíros élelmiszerek, illetve minden, amire egyénileg érzékeny vagy (pl. glutén, laktóz egyre gyakoribb). Attól is függ, mit egyél, hogy mit szeretsz. Van, aki nagyon jól működik ketogén, akár totál húsevő étrenden, más vegánként funckionál nagyszerűen. Próbáld megtalálni a saját egyensúlyodat, hiszen ez egy életre szól, és törekedj a Pareto (80/20) elv mindenkori követésére! Sok sikert hozzá! =))
14. 0adc8842b1 (válaszként erre: 1. - Frufru26)
2019. aug. 31. 17:20
Eddig kicsit kényszerből csináltad az edzéseidet, de most már ligh-osabb is lehetsz. De ne hagyd abba. Ha nem lesz ennyire meleg, hidd el a hangulatod jobb lesz, nem melegszel annyira ki. A napi vagy két naponta gyalog menni valahova, ami 5 km. kb. már segít. Ha mellette kerülöd a kenyér nagy részét, (mert van amikor jól esik, ha olyan van), de máskor a 3 zsemlénél többnek megfelelőt nem ehetsz. Étcsoki néha lehet 60-70 % kakaóval. DE az esti alma, vagy dió, esetleg gránátalma kapszula 4.600,-Ft. 3 hónapra tökéletesen vigyáz rád.
13. Napsugár8 (válaszként erre: 12. - Guruljka)
2019. aug. 31. 16:57

Bocsi, nem neked, Frufru-nak ajánlottam. Bár lehet, hogy neked is javítaná az erőnlétedet, fejlesztené az izmaidat. Naponta-kétnaponta mindig csak annyit, amennyi éppen akkor jólesik. Ez a legegyszerűbb mozgásforma, és nem kell hozzá semmi drága és bonyolult, és helyigényes szerkentyű, ráadásul a friss levegőn lehet/kell csinálni.

Persze tudom, hogy te ott a faluban nem igazán szeretsz kimozdulni, pedig (mondtam már) meglehet, egy idő után mások is csatlakoznának hozzád. :))

12. Guruljka (válaszként erre: 10. - Napsugár8)
2019. aug. 31. 16:48
Nem vagyok én erdész lánya, hogy kétnaponta egyenetlen talajon túrázzak...
11. Guruljka (válaszként erre: 7. - Frufru26)
2019. aug. 31. 16:46

De hát a fogyás során ezeket eleve kerülted, nem?


Egy táplálkozási tanácsadó szerint naponta 3x együnk jóllakásig, de csakis egészséges, nagy fehérjetartalmú dolgokat.

Nekem ez, úgy tűnik, bejött, most megint nem kívánom a kenyérfélét.

Lehet enni, ha mindenképp úgy van, hogy jól esne, de inkább csak ritkán.

10. Napsugár8 (válaszként erre: 9. - Frufru26)
2019. aug. 31. 16:42

Gyalogolj!


[link]

9. Frufru26 (válaszként erre: 6. - 0b970a67a0)
2019. aug. 31. 15:28
Igen persze hogy meg valtozott az eletdzemleletem mar nem szeretnek soha olyan lenni mint regen.Tudom hogy ezert tenni.is kell de egy udo utan most ujra meg kell talalnom ami majd a suly tartasnal is motival
8. Frufru26 (válaszként erre: 6. - 0b970a67a0)
2019. aug. 31. 15:26
Koszi a valaszodat bocsi nincs rendes ekezet a mobilomon
7. Frufru26 (válaszként erre: 4. - Dreya)
2019. aug. 31. 15:25
Koszi a valaszodat.Ěs milyen kaj&kst ěrdemes enni ěs kerulni?s lisztes cukros dolgokat erdemed elkerulni nagy ivben ezek hizlalnak baris engem
6. 0b970a67a0 (válaszként erre: 1. - Frufru26)
2019. aug. 31. 14:04

Ha nagyon intenzíven mozogtál, és mindent arra tettél fel, hogy lefogyj,elhiszem,hogy bele lehet fáradni, "leülni "az eredményre. De ha eddig benne volt a napi rutinodban, hogy mozogsz, cél tűzöl ki magad elé, tudatosan teszel azért,hogy fogyj...megváltozott az életszemléleted is (?) Akkor a szinten tartáshoz is kell találnod motiváltságot.

Lehet, hogy már kevesebb,de rendszeres mozgással, és a megváltozott étrendeddel, tudod tartani a súlyod.

2019. aug. 31. 14:02
Mióta tornázol egyébként? Mert ideális esetben olyan mozgásformát kellene találnod, amiben örömödet leled, és amit nem érzel kényszernek. Ha nem is minden nap, célozd be a heti átlag 3 alkalmat. Hosszú távon csak így működhet.
2019. aug. 31. 14:00

Súlytartáshoz elég az étrendre figyelni. Ideális testkompozícióhoz és általános (lelki, mentális, fizikai) egészséghez a mozgás is elengedhetetlen.

Olvass kicsit a csontritkulásról is, hogy mennyire komoly problémákhoz vezethet, hátha az motivál majd. Most fejlesztettek ki a kezelésére egy új gyógyszert, amelynek az évi adagja majdnem 22 ezer USD. De nem kell olyan messzire menni, itthon is egymás után jönnek ki az újabb étrendkiegészítők. Viszont a mozgást semmi sem helyettesítheti.

2019. aug. 31. 13:29
Képernyőkimélőnek állisd be a régi fotóddal a telefonod , egy régi képet tegyél ki a hűtöre hogy emlékeztessen mindig arra honnan hová jutottál és ha nem tornázol megint milyen leszel.
2. Guruljka (válaszként erre: 1. - Frufru26)
2019. aug. 31. 13:26

Fontos, saját magamon tapasztaltam!

Az üldögélés után már az evés jön!


Gondold át a napirended, és maradj mozgékony.

2019. aug. 31. 13:21
30 kilót le fogytam úgy hohy hetente napi szinten tornâztam a hasamra minden.nap.egy óra hosszât.Mióta le fogytam valahogy úgy ërzem hogy nincs mâr meg az a motivâcióm ami régen.Ěs nem tudom hogy fontos e lenne hogy mozogjak e a suly tartâshoz vagy hogy csak elěg lenne e az ětrendre mostmâr figyelnem.Vagy hogy milyen tippeket adnâtok mit csinâljak mennyit mozogjak hetente súly tartâshoz.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook