Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mit tegyek ha a melleim kicsik? Hogyan növelhetem meg? Milyen ruhát hordjak? Kérlek segitsetek! fórum

Mit tegyek ha a melleim kicsik? Hogyan növelhetem meg? Milyen ruhát hordjak? Kérlek segitsetek! (tudásbázis kérdés)


15. kotk23
2012. aug. 20. 20:53
Nekem se lettek se nagyobbak se kisebbek két szülés és szoptatás után sem... szóval nem biztos az hogy szülés után jó lesz :-( Sajna....
2011. febr. 27. 16:45
Köszönöm szépen Bogárka111 :)
2011. febr. 26. 18:51
Szia Arika. Feleslegesen őrlöd magad ezen a pici cici témán,ahogy azt már az előttem szólók is leirták.Tapasztalatból mondom mert én is átestem ezen az időszakon de a helyzet nem változott.Bele kell törődnünk hisz ha mindannyian egyformán szépek és tökéletesek lennénk akkor igen csak unalmas lenne az ,,életkép,, Légy magabiztos ha valaki szeret nem azért fog vagy nemfog szeretni hogy milyenek a melleid. Fel a fejjel :D
2011. febr. 26. 17:35
Nagyon de nagyon Szépen Köszönöm az eddigi tanácsokat és igyekszem megfogadni őket! :) Remélem hogy sikerülni is fog az hogy elfogadom magam! :) Köszönöm szépen mégegyszer! :)
11. Mari20
2011. febr. 25. 14:30

drága

szeresd magad, nézz a tükérbe és szeresd meg, mosolyogj magadra, és minden nap mond ki a tükörbe, magadnak, hogy feltételek nélkül szeretem magam.


biztos vagyok benne hogy tökéletes az alakod és arányos a melled is, fogadd el.


neked ilyen az emberruhád, tökéletes, és jól müködik, most inkább koncentrálj a lelkedre, és fejleszd azt.....


olvas....


józsef krt 26

édesviz könyvesbolt


sok sikert

10. mkjudit (válaszként erre: 3. - Ailen Zia)
2011. febr. 25. 12:56
Nekem a két gyerek után szinte az eltüntek...
9. Gine (válaszként erre: 1. - Ac5ad45a2c)
2011. febr. 25. 12:38

Szia!:)

A mellnövelő szereket felejtsd el,semmit nem érnek,csak a pénzedet dobod ki rájuk!

Igen,sajna kicsi cickóval nehezebb öltözködni,mert nem minden áll úgy,ahogy kellene,meg sok felsőt fel sem lehet venni,viszont van pár jó mellcsi,amivel ez a probléma orvosolható valamelyest.

Ha idősebb leszel és még mindig zavar,legfeljebb megcsináltatod,én is ezt tettem,de ezzel azért még várj egy kicsit!:)

2011. febr. 25. 07:53

Sajnos nekem is elég kicsik,nem tudsz tenni ellene semmit :(((

Most,hogy szültem, ill. szoptatok,végre emberibb méretűek lettek,de most sem nagyok.Hát ez van,ezt örököltem, ebbe bele kell nyugodni (bár lehet plasztikáztatni..)

Próbáld meg magad elfogadni.Ha ez megtörténik, a kisugárzásod ellensúlyozni fogja a méretet :)))

2011. febr. 25. 02:00
Köszönöm szépen a tanácsot! :)
2011. febr. 21. 22:19

Szerintem fogadd el és lásd szépnek úgy ahogy van!

Mert a kicsi is ugyanolyan szép.

(Kár hogy az újságokban, tévében a nagymellű nőkkel ferdítik el szegény fiatalok önértékelését.)

2011. febr. 21. 19:10
Köszönöm szépen Mindenkinek A segitségeteket! :) És a Jó tanácsokat! :)
4. Sensitiv (válaszként erre: 1. - Ac5ad45a2c)
2011. febr. 21. 11:21

ne haragudj, h megkérdezem, h miért baj az ha kicsik a melleid? önértékelési zavaraid vannak? problémát okoz neked?

tudod, h olyan fiú van akinek azok jönnek be? ne legyen úrrá rajtad az az érzés, h versenyezni akarsz a többi lánnyal. hidd el, akiknek nagyobb van, azoknak sem bizti jó. sokaknak nem is mellizomból áll, hanem vmi kinyúlt bőrlebenyből, amitől szeretnének megszabadulni.

maradj olyan amilyennek a jóisten megteremtett téged, ne akarj változtatni semmin se. tornázni lehet, h formáld a melleidet. semmi értelme nincs annak, h olyan melltartót hordj ami nagyobbítja optikailag a melleidet. és hogy miért? mert lehet, h odavonzod egy fiú pillantását, s ha emiatt közeledik hozzád, és közelebbi kapcsolatba kerül a melleiddel, úgy is kiderül a turpisság. nagy mellekre számít, és nem azt kapja. így a mostani állapotban viszont természetes melleid vannak, és azt látják ami van. ezzel fognak elfogadni. :)

2011. febr. 21. 04:38

Én 20 éves vagyok, nekem sem hatalmasak de én abba biztos vagyok, hogy ha majd neki állok hízni, aminek már sikerült némileg - rohamosnak nem mondhatnám - a melleim is gyarapodni fognak valamennyire. Ha meg majd lesznek gyerekeim, mégjobban valószínűleg. Lehetne az enyém is nagyobb, de hát mit tudok tenni vele.

Ne aggódj, még fejlődik!

2011. febr. 21. 03:57
Ahogy elnézem, mégcsak 17 éves vagy. A melleid 20on pár éves korodig nőnek még, uhogy most semmit ne tegyél, csak figyelj arra, h mindig jó minőségű, jól tartó melltartókat hordj. Ami most még neked számításba jön, az a push up, meg a torna, h szép formájuk legyen. A végleges méreteit pedig szülés után fogják elnyerni a cickóid. Jah, és vigyázz a vonalaidra, mert ha hízol, ugyan lehet, h nőnek a cicijeid is, de a formájuk elvész....
2011. febr. 21. 03:47
Mit tegyek ha a melleim kicsik? hogyan növelhetem meg? és milyen ruhát hordjak? Kérlek segitsetek!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook