Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mit tanítanak meg még a kórházban a csecsemőgondozásról, és mi az, amit sajnos nem? fórum

Mit tanítanak meg még a kórházban a csecsemőgondozásról, és mi az, amit sajnos nem? (tudásbázis kérdés)


1 2
2006. aug. 1. 18:36
Pelenkázást, köldökcsonk ápolást "maguktól" elmondták, egyéb mást kérdésre.....Úgy vettem észre, hogy nagyon sok a dolguk.....és fásultak, fáradtak.....Nem volt leányálom velük konzultálni bármilyen kérdésben is...
2006. júl. 31. 14:54
Nálunk semmit sem, sajnos. Nem úgy állnak hozzánk, mint ah. kellene.
2006. máj. 14. 14:02
Nekünk már másnap a pelenkázást, és köldökápolást, onnantól kezdve már nekünk kellett csinálni, mivel csak vizitekre és látogatóérkezésnél vitték el a babát. Utolsó este pedig lehetett kérni a szobában fürdetést. Amúgy mindent amit kérdeztünk.
2006. ápr. 13. 15:38
Gyakorlatilag semmit. Legalábbis nálunk.
3. Hoxa
2006. márc. 21. 10:54

Ha nem kérdezel, akkor rendszerint semmit.


Ha kérdezel.. nos, én lekezelőnek és unszimpatikusnak találtam őket (péterfy kórház) és amikor rájuk szorultam volna, akkor is flegmák voltak. Így biztos egy csomó mindent nem tudtam meg, mert többet nem mentem hozzájuk és az ajándékcsomit is megtartottam.

2006. márc. 20. 21:02
Ez attol fugg leginkabb hogy melyik korhazban szulsz, es mennyire mersz kerdezni. :)
2006. márc. 20. 19:34
Mit tanítanak meg még a kórházban a csecsemőgondozásról, és mi az, amit sajnos nem?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook