Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mit takar pontosan ez az eredmény? fórum

Mit takar pontosan ez az eredmény? (beszélgetős fórum)


4. Greeneyed (válaszként erre: 3. - Gy00)
2022. júl. 28. 11:43
Ezek közül valamelyik.
3. gy00 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 22. 20:11
Ugyanezt az eredmenyt kaptam ma en is. En se igazan ertem hogy most 12 fele hpv fertozes van a szervezetemben vagy ezek kozul valamelyik? Emailbe feltettem ezt a kerdest a nodokinak meg nem valaszolt... Egyebkentnagyon fasza hogy 1 honapja voltam vizsgalaton es csak a hpv eredmenye van kesz.. Ezert megerte kifizetni azt a 30ezret mondhatom..
2. Greeneyed (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 18. 00:38

Szerintem: HR-HPV pozitív, ez a magas kockázatú HPV-csoport, amiből a 16-ost és a 18-ast egyedileg vizsgálták (mindkettő negatív), a csoport többi tagját együtt, és ez lett pozitív. Tehát a 31, 33, 35, 39, 45, 51, 52, 56, 58, 59, 66, 68 közül valamelyik típus.

Ez nem jelenti azt, hogy beteg vagy, de biztosan rendszeresen kell járnod szűrésre.


"Amennyiben magas kockázatú HPV fertőzést igazolt a vizsgálat, ne ijedjen meg. Nem tetszik méhnyak rákosnak lenni. De a vírust hordozza és az életmódjára érdemes odafigyelni. A dohányzás abbahagyása, az immunrendszer stimulálása, a megfelelő életmód segíthet a vírus legyőzésében, spontán gyógyulásban. És persze ne feledje. Ilyen esetben a rendszeres nőgyógyászati vizsgálat nagyon fontos!"

[link]

2022. jún. 17. 15:20

Részben értem.. :( Természetesen megyek nőgyógyászhoz, de hátha más is volt ilyen helyzetben és tud segíteni!


[link]

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook