Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mit szóltok ehhez a sok kismama halálhoz?Szerintem borzasztó, hogy ilyen megtörténhet!! fórum

Mit szóltok ehhez a sok kismama halálhoz?Szerintem borzasztó, hogy ilyen megtörténhet!! (tudásbázis kérdés)


2010. dec. 3. 12:21
Nagyon sajnálom a családot,akikkel ez megtörtént!!
2010. dec. 2. 21:27

Hát ilyet sosem kellemes hallani :(

Én pont a h1n1 hisztéria idejére voltam kiírva.Újságból,netről,tv-ből csak a kórházba került súlyos állapotban lévő,vagy elhunyt kismamákról lehetett hallani.

Annyi minden történhet,eddig is történt,csak nem volt ekkora nyilvánossága.

2010. dec. 2. 20:03

A szülésben benne van a rizikó..mindig benne volt,most már a legkisebbre szorítottuk ,orvosi eszközökkel,de mégsem nulla...Tök mindegy ,hogy Gerébnél szülsz,vagy egy fullextrás szülészeti központban...benne van,és nem kiküszöbölhető...de felfújni tök jól lehet..ha a média úgy dönt...

ha valakinél egy nagy ér átszakad a szülés folyamán és kivérzik,akkor nincs lehetőség a mentésére,bárki,és bármmi is lehet ott,segítségként ..pár perc ,és kivérzik....

Ennyi.az ember nem isten ,halandó,és mint ilyen sérülékeny..csak ezt a mai világban próbáljuk leplezni,meg eltusolni...mindenki halhatatlannak van beálítva..pedig törékenyek vagyunk..nagyon:)

2010. dec. 2. 20:01

Szerintem leginkább az figyel fel az ilyenre, aki épp babát vár. Én is felfigyeltem a 9 hónap alatti sok sok halálesetre.

Most meg, mintha senki nem halna bele 1-1 szülésbe.

2010. dec. 2. 20:01
Így. 20 hetes kismamaként tényleg rossz ilyenről hallani. Viszont az is igaz, hogy a sajtó felkapja. Régen is sok kismama halt meg, csak nem volt hír. Most meg frászt hozzák az emberre...
5. 23c6efbd66 (válaszként erre: 3. - E974230abd)
2010. dec. 2. 20:00
Nekem is ez a véleményem. Bár ettől függetlenül szörnyű egy dolog :( Nemrég szült egy számomra nagyon kedves barátnőm, ilyenkor mindig az eszembe jut, hogy milyen szerencse, hogy vele nem történ ilyen...
2010. dec. 2. 19:58
Hát igen!Nem vagyok a G.Á. módszerei mellett,és ellen sem,de most rájöttem,hogy a kórházakban is történhet tragédia,hiába vannak ott az életmentő eszközök,és orvosok!!
2010. dec. 2. 19:57
Szerintem nem több mjint bármikor,csak jobban felkapott mint bármikor....jó téma a bulvárnak..
2010. dec. 2. 19:55
sajnos sok van. És mennyi nem kerül napvilágra mert a család nem teríti ki.......
2010. dec. 2. 19:54
Mit szóltok ehhez a sok kismama halálhoz?Szerintem borzasztó, hogy ilyen megtörténhet!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook