Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mit rontok el? Soha nem sikerül rendesen a csokimázam sütikre, a boltiból is mindet kipróbáltam már! fórum

Mit rontok el? Soha nem sikerül rendesen a csokimázam sütikre, a boltiból is mindet kipróbáltam már! (tudásbázis kérdés)


1 2
2009. aug. 25. 17:08
Nekem mindig darabos marad,sokféle margarinnal próbáltam már,és nem mikróba teszem hanem vízgőz fellett.
2009. aug. 25. 17:08
A táblásakat viszont nem margarinnal, hanem vajjal csinálom, és akkor csak egyszer lehet ugyan melegíteni, de egész tűrhető lesz. Ne add fel:-)
2009. aug. 25. 17:07
Szia! Nem vagyok profi, ezért én az "ötkerest2 használom. Van belőle olyan, amit csak bele kell tenni zacskóstól meleg vízba, és ha már puha a zacskó, akkor kivágni és kiönteni. Amire vigyázni kell, hogy ha már elkezd dermedni, akkor nem szabad hozzányúlni, mert csúnya lesz. Meg túl folyósra se melegítsd:-)
2009. aug. 25. 17:06

szia


nekem se sikerül mindig :(

azt mondták h a mázhoz használt margarin minőségen nem joo

2009. aug. 25. 17:05
Mit rontok el?Soha nem sikerül rendesen a csokimázam sütikre, a boltiból is mindet kipróbáltam már!!!!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook