Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit lehetne érdemes? fórum

Mit lehetne érdemes? (beszélgetős fórum)


1 2
12. K-né Zsóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 8. 13:28
Vannak államilag támogatott képzések. Valamelyik nap épp a gyógyszertári asszisztens képzés ugrott fel, pedig nem is hasonlót kerestem.
2023. máj. 8. 12:43

Fiatalon én is tobzódtam a jobbnál jobb szakmai ötleteim miatt..-)

Először kukás akartam lenni, majd állatkerti dolgozó, zsoké, bármixer, strici, idegenvezető, intarzia készítő, stb...

De a mamámnak lett igaza, aki mindig azt mondta: Fiam, így soha nem lesz belőled semmi, csak akasztófavirág..-)))

10. PöttyösPanka (válaszként erre: 9. - Globus)
2023. máj. 8. 12:07

Remélem, hogy ennél kompetensebb tanácsadók is léteznek a szakmában. Ezt én is megmondom bárkiről a bizonyítványa alapján.

De amúgy tényleg! Miért is nem lettél dísznövénykertész? :D

9. globus (válaszként erre: 8. - PöttyösPanka)
2023. máj. 8. 09:14
Ó, ott én is jártam. Olyan érdekes teszteket végeztettek velem, így utólag nézve benne volt a tintapacás vélemény, a különböző arckarakterek, de még kombinatorika kézügyességgel összekötve is. Megállapították, hogy utóbbi nincs nekem, de jó a nyelvérzékem, ezért lehetnék dísznövénykertész. Természetesen nem lettem.
2023. máj. 8. 08:57
Kérdezd meg az osztályfőnöködet, hogy van-e az iskolának pályaválasztási tanácsadója. Ha konkrétan az iskolának nincs is, biztos tudja, hova tudsz fordulni.
7. Amaunet (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 8. 07:50
Mit jelent az, hogy egyedül is elvégezhető?
6. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 8. 07:49

Ott, ahol végzős vagy nincs szakképzés?

Úgy tudom, hogy két szakma megszerzését is támogatják (ingyenes).

A tanfolyamok nem adnak szakmát, szakmai bizonyítványt és valóban fizetősek.

5. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 8. 07:29

Ha egyetem kilőve a tanulmányi eredményeid alapján, akkor milyen féle irodai szakra gondoltál, ahova nem kell komoly tanulás.

És ráadásul olyat keresel, amit a lakhelyeden is oktatnak: jó lenne ha azt mi is tudnánk, milyen sulik vannak ott, ahol élsz.

4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - 9b10f3d7ff)
2023. máj. 7. 22:54
Lány,leginkább valami olyan ami egyedül is elvégezhető.
3. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 7. 21:39

Én villanyszerelő lennék, vagy asztalos vagy traktoros vagy mezőgazdasági gépszerelő. Még nőként is.


Az mi az hogy irodai szak?

2. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 7. 21:30

Lány, vagy fiú vagy, az sem mindegy.

Mi az ami érdekelne?

2023. máj. 7. 19:53
Manapság milyen szakmát érdemes tanulni? Jelenleg végzős tanuló vagyok,nagyon sokat gondolkodom hogy hova tovább de igazándiból még most sem tudom mit lenne érdemes. Egyetem kilőve sajna tanulmányi eredményeimhez viszonyítva. Szeptemberig viszont döntenem kellene véglegesen. Tanfolyamra szerettem volna de az sajnos fizetős. Illetve irodai szak érdekelne még viszont az meg a lakhelyemen nem indul. Valaki tudna adni pár tanácsot mi lenne érdemes?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook