Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit lehet tenni a kutyagumik és nemtörődöm gazdájuk ellen? fórum

Mit lehet tenni a kutyagumik és nemtörődöm gazdájuk ellen? (beszélgetős fórum)


1 2
8. 7af3347250 (válaszként erre: 6. - Vviki2)
2010. ápr. 28. 12:45
Hát azt biza én se... :P
7. 7af3347250 (válaszként erre: 2. - Ronikutyi)
2010. ápr. 28. 12:45

Na igen, ahogy írtam...tisztelet a kivételnek! :)


Nekünk is van kutyánk, de a "termékét" ugyanúgy összeszedem, hiába a kert sarkába potyogtatja.


Ez a jelenség is minősíti a társadalmat...ennyit nem bírnak megtenni saját magukért, a környezetükért, és akkor nem is beszéltünk másokról... :P

6. vviki2 (válaszként erre: 4. - 7af3347250)
2010. ápr. 28. 12:45
Ha van is erre jogszabály nem foglalkozik vele senki. Én még sosem láttam bírságoltatni egy kutyakakáltatót sem...;-P
2010. ápr. 28. 12:43

Kényes téma...

A kutyások vérre mennek ezzel kapcsolatban és ez tapasztalatból mondom. Itt felénk is rengeteg a kutyás és sajnos zöldterület sincs sok, de ami van, az tele van taposóaknákkal...:-( Némelyik felszedi, de a zöme otthagyja. Ha szólok neki akkor meg neki áll feljebb. Én legszivesebben belenyomnám a gazdik orrát a sok kutyapiszokba... Félreértés ne essék, szeretem a kutyákat. De a kutyatartás felelősség. Ha az utcán rájön a gyermekemre a nagydolog és nincs idő hazamenni vagy illemhelyet keresni én zsepire kakáltatom és eldobom. Nem hagyom ott a sz@rt. Szinte szégyellem, hogy az utcán végzi a dolgot... A kutyásokat kötelezni kellene arra, hogy összeszedjék a végterméket. Gondolom egyik sem örülne ha megbírságolnák emiatt... De ehhez nagy reformok kellenének...:-(

2010. ápr. 28. 12:42

Teljesen jogos. Mi is ha megyünk sétálni, sokszor előfordul, hogy sz@ros lesz a babakocsi kereke...pedig az ember nem is gondolná, hogy mennyire tele van a fű, még a járda is, holott kertes övezetben lakunk. Tényleg gusztustalan...

Az a baj, hogy hiába van kitéve figyelmeztetés, mert nem törődnek vele (tisztelet a kivételnek). Az összes park, ahova elmenne az ember lazítani, tele van ezekkel...

Amúgy nekem úgy rémlik, hogy ezt szabályozták és elvileg büntethető...

3. nyuce (válaszként erre: 2. - Ronikutyi)
2010. ápr. 28. 12:38
Hát veled nem is lenne semmi bajom! :) Bár minden kutyás ilyen lenne! Én is imádom a kutyákat.
2. Ronikutyi (válaszként erre: 1. - Nyuce)
2010. ápr. 28. 12:37
Jogos a kérdés,nem mellesleg én nagy kutyaimádó vagyok,de tiszteletbe tartottam mindig a másik embert,ezért zacsival vittem a kutyust sétálni,másnak sem kéne,hogy ez nehezére essen:S
2010. ápr. 28. 12:33

Nagyon szép, zöldövezetben lakunk, annak ellenére, hogy emeletes házak vesznek körül minket, sok a zöld terület. Van a házunk előtt egy hatalmas rét, játszótérrel. A problémám (illetve nem csak az én problémám, más szülőé is)a következő: van 3 gyermekem, akik természetesen imádnak lent játszani a réten, a játszótéren, de szinte 2 naponta jönnek fel úgy, hogy valamelyikük kutyakakiba lépett, vagy beletolta a biciklijét, a multkor a nagyfiam elesett szaladgálás közben és a melegítő felsője lett kakis. UNDORÍTÓ! És már baromira elegem van a kutyakaka tisztításból. Félreértés ne essék, én imádom a kutyákat, amíg kertesházban laktam nekem is volt mindig. DE! Én összeszedtem utánuk a végterméket. Itt rengeteg kutyás van, leviszik a kutyát sétálni, azok elvégzik a dolgukat, gazdi nem szedi össze, utána a gyerekek meg belelépnek. Miért nem lehet egy zacskót magával vinni, felszedni a cuccot, aztán kuka?

Lehetne kihelyezni egy figyelmeztető táblát esetleg, hogy szedjék össze a nem odavalót?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook