Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mit kell egy munkáltatói szándéknyilatkozatnak tartalmaznia? Találok valahol formanyomtatványt erről? fórum

Mit kell egy munkáltatói szándéknyilatkozatnak tartalmaznia? Találok valahol formanyomtatványt erről? (tudásbázis kérdés)


6. Serry (válaszként erre: 4. - Nyuszibaba)
2011. okt. 3. 08:47
kérj ilyet akkor a másik cégtől.
2011. okt. 3. 08:47
Minek vinnél szerződést? Ahhoz semmi köze a bölcsinek. amit Zsuzsi írt tökéletesen elég.
2011. okt. 3. 08:46

az a baj, hogy nincs munkahelyem, mert a gyed alatt megszünt a cég.

De egy másik cég alkalmazna..

2011. okt. 3. 08:45
Nekem azt mondták,jó ha munkavállaói szerződést viszek,hogy x hó y naptól fel vagyok véve.
2011. okt. 3. 08:44

Szia!


Nincs erre formanyomtatvány. Anno tőlem is kérte a bölcsi. Egy céges papírra ráírták, hogy melyik naptól vesznek vissza aktív állományba, és hogy hány órában fognak foglalkoztatni. Majd dátum és cégszerű aláírás. Aztán elfogadták.

2011. okt. 3. 08:41
Kislányomat bölcsibe szeretném beiratni, de a bölcsöde egy munkáltatói szándéknyilatkozatot kér, hogy engem X időtől dolgoztatni fog a cég. Mit kell egy ilyen szándéknyilatkozatba beleírni? Találok valahol formanyomtatványt erről?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook