Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mit jelent, ha valaki a facebookon "követ"? fórum

Mit jelent, ha valaki a facebookon "követ"? (tudásbázis kérdés)


9. jeti
2014. febr. 15. 10:14

A követők a hírfolyamban látják a frissítéseidet. Az ismerőseid alapértelmezés szerint követik a bejegyzéseidet, de azok számára is lehetővé teheted a bejegyzéseid követését, akik nem az ismerőseid. Ennek a beállításnak a használatával megadhatod, hogy ki követhet téged.

Mindig, amikor valamit közzéteszel, kiválaszthatod, hogy kikkel szeretnéd megosztani.

8. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 4. - Mimma)
2014. febr. 15. 09:52

Akkor tényleg tiltsd le, ahogy mások javasolták.


Én követek 2 embert, nem az ismerősöm, zavarni nem akarom, személygyűjtögető nem vagyok. Viszont olyan fantasztikus ötletei vannak az egyiknek, a másik meg remek belsőépítészeti dolgokat tesz fel. Ezért követem őket, de több követőjük is van, gondolom hasonló megfontolásból, miért jelöljék ismerősnek, ha nem az, de akár itt a Hoxán, ha valakinek érdekes a naplója, az érdeklődési körünkbe tartozik, bejelöljük kedvencként. Ennyi a jelentősége.

2014. febr. 15. 09:47
Ha nem ismerősöd, és követ, akkor is látja a nyilvános posztjaidat, vagy ha van olyan, akkor az ismerősöd ismerőseivel osztott posztokat. (Ha az ismerősöd ismerőse.)
2014. febr. 15. 09:44

Viszont csak a nyilvános bejegyzéseket lehet követni.Tehát ha valakinek csak az ismerősei láthatják az idővonalát,akkor hiába fogod "követni",semmit nem fogsz látni.

Ahhoz,hogy te követhess bárkit,nem feltétele,hogy a saját oldalad is követhető legyen.Tehát ha valakit zavar,hogy követik,akkor kapcsolja ki a követés funkciót a saját oldalán.

2014. febr. 15. 09:41
Le tudod "tiltani" és akkor nem tudnak követni! :)
4. mimma (válaszként erre: 2. - 9b10f3d7ff)
2014. febr. 15. 09:19
nekem nem szimpatikus ez a "követés", mert az ismerőseim szeretnének követni..., de hát ők mindent látnak/tudnam rólam! akkor minek a követés? - nem szeretném,és nem is akarom, hogy kövessenek. Inkább hívjanak fel és beszélgessenek velem,hogy hogy vagyok,stb.-stb.
2014. febr. 15. 09:08
megjelennek neki a news feedben a posztjaid
2014. febr. 15. 09:07

Valakinek nem vagy az ismerőse, de szimpatikusak a bejegyzéseid, és nyomon szeretné követni. Mondjuk jó recepteket, vagy fantasztikus ötleteket, szép fotókat teszel fel.


De lehet csak valaki kíváncsi rád más miatt.

2014. febr. 15. 08:52
Mit jelent, ha valaki a facebookon "követ"?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook