Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit javasolnátok? (tabletta kontra óvszer) fórum

Mit javasolnátok? (tabletta kontra óvszer) (beszélgetős fórum)


1 2
2012. szept. 1. 20:25
Én semmi rosszat nem tudok mondani a hormonális fogamzásgátlóról!:P Amúgy a gumi nem csak a férfiaknak kényelmetlen!
2012. szept. 1. 20:18
A hormonális fogamzásgátlókról én semmi jót nem tudok mondaqni, opedig kipróbáltam egy párat már...
7. a14deb9047 (válaszként erre: 1. - Sognante89)
2012. szept. 1. 20:13

Ne mérgezd a szervezeted a gyógyszerrel csak azért, mert őméltóságának így kényelmesebb lenne!

Egyszerűen önzőnek mondanám...

Ha ebben nem lesz tekintettel rád, akkor semmi másban sem.

2012. szept. 1. 19:16
Köszönöm mindenkinek aki hozzászól(t) a témához. :)
2012. szept. 1. 19:12

A férfi meg le van ejtve, hogy neki is legyen jó...

:(

2012. szept. 1. 19:08
Óvszer!!!!!!!!! A gyógyszernek nagyon sok negatívuma van!!!!!!!!!
3. Miss Angel (válaszként erre: 1. - Sognante89)
2012. szept. 1. 19:08
Kérd ki a nőgyógyászod tanácsát.Manapság már főként olyan fogamzásgátlók vannak forgalomban,amik alacsony hormontartalmúak és zömáben biztonságosak,de elég fiatal vagy még.Mindenképp kérj orvosi tanácsot...
2012. szept. 1. 19:06

óvszer - gyakoroljátok, menni fog az!


ne manipuláld a hormonháztartásod és a központi idegrendszered!

2012. szept. 1. 19:05

Sziasztok!


Nagyjából fél éve vagyok kapcsolatban. Mostanság merült fel, hogy esetleg szedhetnék tablettát. Nemcsak kényelem miatt mivel páromnak szednie kell egyfajta gyógyszert amitől vannak problémái szexuális téren (óvszerben egyáltalán nem tud elmenni). Úgy gondoltam miért ne lehetne tabletta bár főleg miatta. Utánaolvastam és elég sok negatívumot is találtam. Így kissé elbizonyzalanodtam.

Ti mit tennétek ilyen helyzetben?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook